Gość: Joanna30 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 15:24 Mam małą blizne na twarzy. po usunieciu kaszaka zostal zrost. czy po takim zabiegu, kiedy blizna pozostala moge isc na solarium ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mila993 Re: Blizny a solarium 29.01.06, 15:32 mam podobny problem. mi pozostały blizny po usuwanych znamionach ( na szyi i plecach). zauważylam, że skóra ta nie opala sie tak jak reszta, dlatego staram sie nie opalać, przynajmniej na razie. stosowalam Contractubex, ale nie widzę efektów. czy jest szansa, że te blizny kiedys będą mialy kolor taki jak reszta skóry? Odpowiedz Link Zgłoś
carolinascotties Re: Blizny a solarium 29.01.06, 17:41 odczekać kilka miesięcy -im dłużej, tym lepiej! po głębszych i poważnych operacjach nawet do roku! a jeśli musicie iść na solarium, to pokryjcie te miejsca GRUBĄ warstwą kremu z filtrem- 3o wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś