Dodaj do ulubionych

Blizny a solarium

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 15:24
Mam małą blizne na twarzy. po usunieciu kaszaka zostal zrost. czy po takim
zabiegu, kiedy blizna pozostala moge isc na solarium ?
Obserwuj wątek
    • mila993 Re: Blizny a solarium 29.01.06, 15:32
      mam podobny problem. mi pozostały blizny po usuwanych znamionach ( na szyi i
      plecach). zauważylam, że skóra ta nie opala sie tak jak reszta, dlatego staram
      sie nie opalać, przynajmniej na razie. stosowalam Contractubex, ale nie widzę
      efektów. czy jest szansa, że te blizny kiedys będą mialy kolor taki jak reszta
      skóry?
      • carolinascotties Re: Blizny a solarium 29.01.06, 17:41
        odczekać kilka miesięcy -im dłużej, tym lepiej!
        po głębszych i poważnych operacjach nawet do roku!
        a jeśli musicie iść na solarium, to pokryjcie te miejsca GRUBĄ warstwą kremu z
        filtrem- 3o wystarczy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka