Dodaj do ulubionych

Podziękowanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.06, 09:42
Dziękuję Forum Uroda za:
- skinoren
- mikrodermabrazję
- pastę cukrową własnej roboty
- odżywkę wax
- szampon fitomed
Wszystko mi bardzo pomogło... na urodę:)
Obserwuj wątek
    • Gość: mgielka Re: Podziękowanie IP: *.kalisz.mm.pl 10.02.06, 10:01
      To ja w imieniu forum mowie PROSZE BARDZO:))
      Ciesze sie, ze znalazlas cos odpowiedniego dla siebie:) Poza tym jestesmy od
      tego zeby sobie pomagac, nie?

      Mam pyatnie o mikroderm. - jakiej firmy uzywalas? zliwkiduje mi drobne blizny o
      tradziku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka