tyka444 05.03.06, 18:23 Czy ktoras z was miala okazje uzywac tego kremu do depilacji bikini? Zakupilam takowy 3 dni temu, nalozylam na linie bikini,odczekalam 5 minut i NIC! Zupelnie nic....wlosy jak byly tak sa....:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obserwatorka Re: Veet - Duo Bikini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 22:37 lepiej było nałożyć na włosy, a nie na linię :-) a poza tym 5 minut może być za mało, lepiej nałożyć, i sprawdzać, kiedy zaczyna działać... no i lepiej przed nałożeniem kremu ostrzyc na krótko, aby nakładany krem dotarł do skóry... a tak w ogóle, to Duo Bikini działa bardzo dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyczna27 Re: Veet - Duo Bikini 06.03.06, 10:12 Moim zdaniem, nic szczegolnego.Moze i usuwa włosy,ale nie tak dokładnie jak maszynka do golenia.A włosy odrastają równie szybko jak po maszynce.Fajny jest natomiast ten krem po depilacji, który jest do niego dołączony. Szbciej wykorzystałam ten krem, niz sam środek depilujacy, bo używałam do po goleniu maszynką. Jesli chodzi o golenie maszynką,to jesli użyje się specjalnego żelu do depilacji (np. gilette), a potem zdezynfekuje spirytusem i posmaruje takim kremem łagodzącym jaki jest dołączony do Duo Bikini, to naprawde nie warto bawic się tym kremem do depilacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorka Re: Veet - Duo Bikini IP: *.chello.pl 06.03.06, 12:59 ja jestem zadowolona z tego wzgledu że "zmiękcza" włoski niestety mam dość sztywne i twarde, nakładam czekam 10 min i faktem jest że do tego jeszcze przważnie maszynka sobie pomagam pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiaz75 Re: Veet - Duo Bikini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 20:41 Krem jest extra, choć czekam 10 minut albo dłużej, niekiedy konieczne jest położenie go drugi raz lub pojedyńcze włoski maszynką usówam, ale to i tak najlepszy krem jaki stosowałam. Odpowiedz Link Zgłoś
tyka444 Re: Veet - Duo Bikini 06.03.06, 21:53 W takim razie najwidoczniej za krotko czekalam zanim zaczelam krekim usuwac.Narazie nie mam na czym sprobowac po raz kolejny...;pp odczekam pare dni i wysmaruje sie raz jeszcze:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Re: Veet - Duo Bikini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 23:36 To co wy tam macie za chaszcze?;) Ja używam zwykłego Veet i wszystko usuwa po 10 minutach. Maszynka nie mogę bo się zawsze zacinam i maszynka jest niedokładna, przy samej skórze nie utnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
tyka444 Re: Veet - Duo Bikini 07.03.06, 07:27 tyka444 napisała: zanim zaczelam > krekim usuwac> Jesuuu...jakim 'krekim' znowu?? KREM mialo byc......:) Odpowiedz Link Zgłoś