Dodaj do ulubionych

Veet - Duo Bikini

05.03.06, 18:23
Czy ktoras z was miala okazje uzywac tego kremu
do depilacji bikini? Zakupilam takowy 3 dni temu,
nalozylam na linie bikini,odczekalam 5 minut i NIC!
Zupelnie nic....wlosy jak byly tak sa....:)
Obserwuj wątek
    • Gość: obserwatorka Re: Veet - Duo Bikini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 22:37
      lepiej było nałożyć na włosy, a nie na linię :-) a poza tym 5 minut może być za
      mało, lepiej nałożyć, i sprawdzać, kiedy zaczyna działać... no i lepiej przed
      nałożeniem kremu ostrzyc na krótko, aby nakładany krem dotarł do skóry... a tak
      w ogóle, to Duo Bikini działa bardzo dobrze...
    • sceptyczna27 Re: Veet - Duo Bikini 06.03.06, 10:12
      Moim zdaniem, nic szczegolnego.Moze i usuwa włosy,ale nie tak dokładnie jak
      maszynka do golenia.A włosy odrastają równie szybko jak po maszynce.Fajny jest
      natomiast ten krem po depilacji, który jest do niego dołączony.
      Szbciej wykorzystałam ten krem, niz sam środek depilujacy, bo używałam do po
      goleniu maszynką.
      Jesli chodzi o golenie maszynką,to jesli użyje się specjalnego żelu do
      depilacji (np. gilette), a potem zdezynfekuje spirytusem i posmaruje takim
      kremem łagodzącym jaki jest dołączony do Duo Bikini, to naprawde nie warto
      bawic się tym kremem do depilacji.
      • Gość: Dorka Re: Veet - Duo Bikini IP: *.chello.pl 06.03.06, 12:59
        ja jestem zadowolona z tego wzgledu że "zmiękcza" włoski niestety mam dość
        sztywne i twarde, nakładam czekam 10 min i faktem jest że do tego jeszcze
        przważnie maszynka sobie pomagam
        pozdrawiam
        • Gość: kasiaz75 Re: Veet - Duo Bikini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 20:41
          Krem jest extra, choć czekam 10 minut albo dłużej,
          niekiedy konieczne jest położenie go drugi raz lub pojedyńcze włoski maszynką
          usówam, ale to i tak najlepszy krem jaki stosowałam.
    • tyka444 Re: Veet - Duo Bikini 06.03.06, 21:53
      W takim razie najwidoczniej za krotko czekalam zanim zaczelam
      krekim usuwac.Narazie nie mam na czym sprobowac po raz kolejny...;pp
      odczekam pare dni i wysmaruje sie raz jeszcze:))
      • Gość: Majka Re: Veet - Duo Bikini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.06, 23:36
        To co wy tam macie za chaszcze?;) Ja używam zwykłego Veet i wszystko usuwa po 10
        minutach. Maszynka nie mogę bo się zawsze zacinam i maszynka jest niedokładna,
        przy samej skórze nie utnie..
      • tyka444 Re: Veet - Duo Bikini 07.03.06, 07:27
        tyka444 napisała:

        zanim zaczelam
        > krekim usuwac>

        Jesuuu...jakim 'krekim' znowu?? KREM mialo byc......:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka