Gość: Dorota IP: *.range86-138.btcentralplus.com 08.03.06, 01:06 mozesz powiedziec czy ten saliderm dziala na rozstepy?przeczytalam w twojej wypowiedzi ze masz zamiar go stosowac, czy on jest bez recepty?daj znac! dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carolinascotties Re: carolinascotties powiedz czy ten saliderm dzi 08.03.06, 01:14 kupiłam go wczoraj - 8 zł - jest w zelu - nałożyłam już dwa razy - nie piecze, nie swędzi - chwilowo wszystko jest ok :) będę tu raportować , jeśli chcesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota Re: carolinascotties powiedz czy ten saliderm dzi IP: *.range86-138.btcentralplus.com 08.03.06, 01:22 jasne raportuj, tez go sobie zakupie jak zadziala, a na twarz tez masz zamiar stosowac? Mi polecila dermatolog Hydracid SP firmy SVR. Powiedziala ze super zwerza pory. Odpowiedz Link Zgłoś
carolinascotties Re: carolinascotties powiedz czy ten saliderm dzi 08.03.06, 01:27 na twarz się za bardzo boję - zaczynam delikatnie, bo Acne derm :) ale tylko na noc Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: carolinascotties powiedz czy ten saliderm dzi 08.03.06, 11:55 dziewczyny, czy na blizny po depilacji saliderm by pomogl? Stosujecie na duze powierzchnie skory? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinascotties Re: carolinascotties powiedz czy ten saliderm dzi IP: 87.207.54.* 08.03.06, 18:07 ja stosuję zel drugi dzień - nakładam na pośladki i biodra ( na jednym z forum czytalam, ze nakladaja sobie go na twarz- mysle, ze to nie jest dobry pomysl) - nie szczypie mnie, nie swędzi, ale czuje, ze ta skora robi sie taka skorupiasta i pewnie niedlugo zacznie sie zluszczac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinascotties ps.nakladam cienka warstwe IP: 87.207.54.* 08.03.06, 18:07 Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: ps.nakladam cienka warstwe 08.03.06, 18:40 poprosze o szczegolowa relacje - jestem bardzo, bardzo zainteresowana! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinascotties mikams75 IP: 87.207.54.* 08.03.06, 18:59 tu są linki do wcześniejszych wątków: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=23454082&a=23456155 wpisz Saliderm w google i trzecia pozycja to forum kafeteria - tam też jest o Salidermie( nie wklejam , bo cos mi z tym linkiem szwankuje) Ja dopiero zaczynam i trudno coś powiedzieć, poza tym, że skorupka się robi :) ale powtarzam - stosuję tylko na pośladki i biodra :) tutaj też coś jest: www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97590 tutaj trzeba poszukac wątek pt. saliderm na rozstępy - nie mialam tyle cierpliwości:) www.sfd.pl/archiwum/ Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: mikams75 10.03.06, 11:49 dzieki za linki, juz je wczesniej wyszukalam, ale malo rzeczowych informacji jest w nich. I z tego co widze, nikt nie stosowal na przebarwienia podepilacyjne. Czekam mimo wszystko na twoje relacje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinasc linki IP: 87.207.54.* 08.03.06, 19:12 www.sfd.pl/temat141246/ www.sfd.pl/temat131700/ Odpowiedz Link Zgłoś
carolinascotties relacja z trzeciego dnia 09.03.06, 22:11 oj, dziewczyny - troszke sie wystraszylam, nie wiem czy to jakies uczulenie, ale wysypalo mnie dzisiaj kilka godzin po nalozeniu zelu- takimi malymi, czerwonymi kropeczkami.. do teraz nie zeszly ale to dziwne, bo te kropki sa tylko na biodrach , w dolnej czesci i udach-a tam nie smarowalam. Na boczkach smarowalam i nie mam tam kropek ..chyba poczekam z jeden dzien , zobacze czy kropki zejda i wtedy zdecyduje czy nadal go stosowac, moze po prosty jestem uczulona na ktorys ze skladnikow.. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś