moniqueee 04.12.02, 22:42 Czy jest na nie jakiś sposób? Nawet drogie szampony nie pomagają :( Bardzo proszę o poradę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nisim Re: Przetłuszczające się włosy :( 04.12.02, 23:35 Przypadkowo zajrzałem do kącika porad dermatologa w/s włosów. Specjalizuję się w problemie keratoz skóry owłosionej głowy, jak również w problemie nadmiernewgo wypadania włosów. Każdy dermatolog potwierdzi Pani informację, że wypadanie włosów nadmierne(np. łysienie androgenowe) jest ścisle powiazane m. in. z łojotokiem i łupieżem. Dlatego zwalczanie łojotoku jest przeważnie jednym z pierwszych kroków w leczeniu alopecji (Lysienia) Proszę zajrzeć na stronę www.nisim.com.pl jest tam opis szamponu NISIM do włosów i skóry przetłuszczającej. Mogę Pani zagwarantować szybkie, (bo w ciągu paru tygodni) zmniejszenie przetłuszczania się skóry i włosów przy stosowaniu szamponu zgodnie z instrukcją. Szampon nie wysusza skóry ani włosów nawet przy codziennym stosowaniu, za to działa na gruczoły łojowe zmniejszając ich wrażliwośc i tym samym zmniejszając wydzielanie łoju. Na prawdę warto spróbować Pozdrawiam Waldemar Odpowiedz Link Zgłoś
moniqueee Re: Przetłuszczające się włosy :( 05.12.02, 10:24 Dziękuję bardzo za poradę. Szamponu spróbuje (ale mam nadzieje, ze cena jest nie zbyt straszna??? Pozdrawiam serdecznie. PS A moze ktos jeszcze mi cos doradzi? Monika Odpowiedz Link Zgłoś
nisim Re: Przetłuszczające się włosy :( 05.12.02, 12:27 szampon w aptece (są to produkty praktycznie do nabycia w aptekach i sklepach specjalistycznych)kosztuje ok. 45,-zł opakowanie 250 ml Przy krótkich włosach (np. męskich) wystarcza ta ilośc na trzy miesiące codziennego mycia, a więc jest bardzo wydajny 7-8 grudnia są w Warszawie na Torwarze targi "Wszystko o Paniach dla Pań" - VIVOFORTA. NISIM wystawia się i będzie sprzedaż promocyjna . Pozdrawiam Waldemar Odpowiedz Link Zgłoś
moniqueee Re: Przetłuszczające się włosy :( 05.12.02, 17:26 Na stronie juz byłam :) Szampon nie nalezy niestety do tanich, ale jak jest skuteczny to na pewno wypróbuję. 25 ml na pewno mi nie wystarczy na 3 miesiace, bo mam dosc dlugie wlosy :( A gdzie będą te Targi? Dziękuję za wszytskie informacje Monika Odpowiedz Link Zgłoś
nisim Re: Przetłuszczające się włosy :( 05.12.02, 18:16 7-8 grudnia są w Warszawie w hali Torwar,ul. Łazienkowska 6a(przy Wisłostradzie k/ mostu Łazienkowskiego) targi "O Kobietach dla Kobiet" - VIVOFORTA 2002.w godzinach 10-18:00. NISIM będzie miał stoisko w środku haki w środkowym rzędzie tuż za wystawą - prezentacją TOYOTY i będzie sprzedaż promocyjna, szampon 250 ml 36,- a nie 46,- jak w aptece. Pozdrawiam Waldemar Odpowiedz Link Zgłoś
moniqueee Re: Przetłuszczające się włosy :( 05.12.02, 21:46 Witam raz jeszcze. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Cena rzeczywsicie promocyjna :))) z czego sie bardzo ciesze. Mam nadzieje, ze Pańska gwaranja poprawy się sprawdzi... Przesyłam ciepłe pozdrowienia. Monika PS A moze ktos oprocz szamponu, ma jakies domowe sposoby na przetłuszczające się włosy? Odpowiedz Link Zgłoś
kwaku.kwaku.pierdu.pierdu Re: Przetłuszczające się włosy :( 06.12.02, 23:04 moniqueee napisała: > Witam raz jeszcze. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Cena rzeczywsicie > promocyjna :))) z czego sie bardzo ciesze. Mam nadzieje, ze Pańska gwaranja > poprawy się sprawdzi... Przesyłam ciepłe pozdrowienia. > Monika > > PS A moze ktos oprocz szamponu, ma jakies domowe sposoby na przetłuszczające > się włosy? moze zacznij czesciej myc te wlosiska a nie tylko raz w tygodniu ...twoje wlosy sa tluste z brudu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
moniqueee Re: Przetłuszczające się włosy :( 07.12.02, 12:27 kwaku.kwaku.pierdu.pierdu napisał: > moniqueee napisała: > > > Witam raz jeszcze. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Cena rzeczywsicie > > promocyjna :))) z czego sie bardzo ciesze. Mam nadzieje, ze Pańska gwaranj > a > > poprawy się sprawdzi... Przesyłam ciepłe pozdrowienia. > > Monika > > > > PS A moze ktos oprocz szamponu, ma jakies domowe sposoby na przetłuszczają > ce > > się włosy? > > > moze zacznij czesciej myc te wlosiska a nie tylko raz w tygodniu ...twoje wlosy > > sa tluste z brudu!!! A moze Ty naucz sie najpierw KULTURY! O ile wiesz co to jest... A pewnie nie masz pojecia Odpowiedz Link Zgłoś
p_gosia Re: Przetłuszczające się włosy :( 29.12.02, 14:26 Mnie włosy również bardzo przetłuszczają się, muszę je myć codziennie bo inaczej wyglądają tak jak włosy moich koleżanek nie myte trzy czy cztery dni. Próbowałam wszystkich szamponów, które miały zmniejszyć łojotok, oczywiście bezskutecznie. W dodatku mam długie włosy i takie codzienne mycie jest bardzo uciążliwe. Jednakże zauważyłam, że jeśli myję je codziennie to mało ich wypada, raz mniej, raz więcej ale ogólnie o wiele mniej niż wtedy gdy myłam je co 2 lub więcej dni. Odpowiedz Link Zgłoś
oksana.zarewicz Re: Przetłuszczające się włosy :( 07.12.02, 18:40 Witam Panią, Są przypadki, kiedy same szampony, nawet te drogie, nie wystarczą. Po umyciu głowy objawy przetłuszczania się włosów ustępują na krótki czas, może nawet pojawić się wówczas suchy łupież, lecz stan ten szybko przemija. Dzieje się tak dlatego, że ścieńczeniu ulega warstwa filmu łojowego na powierzchni skóry i dochodzi do intensywniejszego wytwarzania łoju. Przetłuszczające się włosy są objawem nasilonego łojotoku w obrębie owłosionej skóry głowy. Występuje to zwykle po okresie dojrzewania i ma tendencje do ustępowania z wiekiem. W przypadku „nie sprawdzenia się szamponu” lub pojawienia się dodatkowo takich objawów jak łupież (suchych lub tłustych łusek na skórze głowy) zaczerwienienie się skóry lub świąd, warto wybrać się do dermatologa celem wdrożenia leczenia. Właściwa pielęgnacja wówczas staje się czynnikiem bardzo ważnym, lecz wspomagającym. Odpowiedz Link Zgłoś
_pionek Re: Przetłuszczające się włosy :( 09.12.02, 19:16 No dobrze pani dr. Mam ten sam problem i myje je codziennie bo nie jestem w stanie wyjsc z nimi na ulice, bo kazdy w inna strone sie uklada i wygladaja jakbym ich nie myl przez tydzien . Jak bylem u dermatologa to mi powiedziala ze nie ma na to porady i nie da sie przeciw temu zapobiec. po prostu zaczynam lysiec i bla, bla , bla.... No i po umyciu zostaje mala kepka wlosow. Jak liczylem to tak srednio z 40-60 nie wiecej ... I co teraz mam zrobic ? Nie dosc , ze te codzienne mycie jest meczace (nie susze suszarka) to nie chce wylysiec , bo mam 24 lata :-( Odpowiedz Link Zgłoś
beemka1 do pionka 09.12.02, 20:29 Hej, Rozumiem, ze masz klopot z tlustymi wlosami, ale lysieniem nie przejmuj sie. MOj maz zaczl lysiec w wieku 20 lat, teraz ma 25 i nigdy nie byl tak przystojny jak bez wlosow... To nie zart. Trzymaj sie Beemka. Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: do pionka 10.12.02, 10:51 Wszystko zależy od kształtu głowy. Ja tam nie chciałbym wyłysieć za żadne skarby, bo jestem prawdziwym stożko- tudzież jajogłowym. :) Odpowiedz Link Zgłoś
oksana.zarewicz Re: Przetłuszczające się włosy :( 12.12.02, 23:51 Witam, Przykro mi, że usłyszał Pan taką odpowiedź. Pański problem wymaga jednak konsekwentnej współpracy z dermatologiem, gdyż nie ma standardowego jego leczenia, lecz każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Życzę więcej optymizmu i zachęcam do współpracy z lekarzem, bo chociaż problem łojotoku jest trudny do wyleczenia, to jednak jest wiele sposobów na jego złagodzenie lub nawet wyleczenie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś