05.04.06, 08:51
chciałem zapytac was jaki jest dobry preparat do peelingu ( aby usunąc niezbyt
głębokie blizny po trądziku) , ewentualnie gdzie mozna poddac sie takiemu
zabiegowi...ile kosztuje itp
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka