Gość: Angi
IP: *.magnussonlaw.com
05.04.06, 16:42
Na własne życzenie sobie je popsułam :( Za często używałam polerki, bo
denerwowały mnie te wszystkie rowki i nierówności, a po polerce paznokcie
pięknie błyszczały nawet bez lakieru, no i były gładziutkie. Teraz efekt jest
taki, że aby dobrze wyglądały, muszę używać polerki co tydzień (to skrót
myślowy, ale mam na myśli wszystkie te 3 czy 4 fragmenty pilniczka, które
trzeba użyć,aby ostatecznie je wypolerować)
Paznokcie stały się przez to bardzo cienkie i nawet jak rosną, bardzo szybko
musze je obcinać albo piłować bo są tak cienkie, że szkoda gadać. Chciałabym
je jakoś wzmocnić, ale nie wiem czym, próbowałam już wielu odżywek, Avon,
Sally hansen itp, nic nie pomaga :( Wiem, że najlepiej byłoby nigdy więcej
nie użyć tej cholernej polerki ale teraz to juz dość trudne bo paznokcie po 2
czy 3 tygodniach będą wyglądały strasznie z tymi rowkami i bruzdami :((
Macie jakieś pomysły ?