myszka2013 18.04.06, 22:59 Poszukuje jakiegoś skutecznego leku ,masci ktory pomorze mi przetrwac do 30 maja :/(dopiero wtedy mam wizyte u dermatologa.Nie mam jakis olbrzymich problemow z cera ale na czole i brodzie mam sporo pryszczy.Co polecacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oko_jeza Re: Co na trądzik bez recepty?? 18.04.06, 23:13 benzacne, 5 albo 10%, tylko uważaj bo bardzo wysusza (ok. 6zl). polecam też serię do cery trądzikowej iwostinu- krem na noc i emulsję matującą (chyba kolo 35zl) :) powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
agusia_1988 Re: Co na trądzik bez recepty?? 18.04.06, 23:36 mozna tez uzyc sudocrem-u - krem antyseptyczny dla doroslych i dzieci z problemami skornymi, napisane jest ze mozna go uzywac na tradzik, cena to 13 zl/60g, 25-30zl/125g(roznie to maja apteki) i 35-38/250g. co prawda uzywam go na krostki czerwone po depilacji(podraznienie/uczulenie) ale mam tez tradzik na pupie i ja czasem posmaruje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniaa Re: Co na trądzik bez recepty?? IP: *.BRZEG.Korbank.PL / *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.06, 00:32 tormentiol - jest na prawdę niedrogi i skuteczny nie nakładać bog wie ile tylko powklepywać przez chwil kilka :) i nie wysusza skóry tak jak beza.. coś tam :) Odpowiedz Link Zgłoś
emi_forever tormentiol? 19.04.06, 10:40 ktoś uzywał? to chyba bardziej na oparzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
madai Re: tormentiol? 19.04.06, 10:51 ja uzywam od czasu do czasu tormentiolu. odstrasza mnie jednak konsystencja i zapach. jest bardzo lepiacy!! i nie da sie go rozsmarowac ani wklepac, buzia i tak jest klejaca. lagodzi stany zapalne i mysle, ze pomaga, ale nie od razu na drugi dzie. Od razu widac poprawe, ale pryszcz znika po paru aplikacjach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fefe Re: Co na trądzik bez recepty?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 00:40 dalacin T u mnie zdziałał cuda czasem da radę wydębić go bez recepty Odpowiedz Link Zgłoś
yasemin1 Re: Co na trądzik bez recepty?? 19.04.06, 19:05 Najlepiej w Turcji tu wszystko dają bez recepty. A Termentiol to raczej jest na czyraki aby wyciągnąć materię. Na trądzik to trochę za tłusty jeżeli już to punktowo. Odpowiedz Link Zgłoś
darsana Re: Co na trądzik bez recepty?? 20.04.06, 09:18 Powinno ci pomóc mydło siarkowe. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
emi_forever Re: Co na trądzik bez recepty?? 20.04.06, 10:11 czy jakies konkretne mydło siarkowe polecasz?Mialam dwa rodzja-roznily sie znacznie ceną, nie pamietam marek. Odpowiedz Link Zgłoś