Dodaj do ulubionych

Co na trądzik bez recepty??

18.04.06, 22:59
Poszukuje jakiegoś skutecznego leku ,masci ktory pomorze mi przetrwac do 30
maja :/(dopiero wtedy mam wizyte u dermatologa.Nie mam jakis olbrzymich
problemow z cera ale na czole i brodzie mam sporo pryszczy.Co polecacie?
Obserwuj wątek
    • oko_jeza Re: Co na trądzik bez recepty?? 18.04.06, 23:13
      benzacne, 5 albo 10%, tylko uważaj bo bardzo wysusza (ok. 6zl). polecam też
      serię do cery trądzikowej iwostinu- krem na noc i emulsję matującą (chyba kolo
      35zl) :) powodzenia!
      • agusia_1988 Re: Co na trądzik bez recepty?? 18.04.06, 23:36
        mozna tez uzyc sudocrem-u - krem antyseptyczny dla doroslych i dzieci z
        problemami skornymi, napisane jest ze mozna go uzywac na tradzik, cena to 13
        zl/60g, 25-30zl/125g(roznie to maja apteki) i 35-38/250g. co prawda uzywam go
        na krostki czerwone po depilacji(podraznienie/uczulenie) ale mam tez tradzik na
        pupie i ja czasem posmaruje.
    • Gość: aniaa Re: Co na trądzik bez recepty?? IP: *.BRZEG.Korbank.PL / *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.06, 00:32
      tormentiol - jest na prawdę niedrogi i skuteczny
      nie nakładać bog wie ile tylko powklepywać przez chwil kilka :) i nie wysusza
      skóry tak jak beza.. coś tam :)
      • emi_forever tormentiol? 19.04.06, 10:40
        ktoś uzywał? to chyba bardziej na oparzenia?
        • madai Re: tormentiol? 19.04.06, 10:51
          ja uzywam od czasu do czasu tormentiolu. odstrasza mnie jednak konsystencja i
          zapach. jest bardzo lepiacy!! i nie da sie go rozsmarowac ani wklepac, buzia i
          tak jest klejaca. lagodzi stany zapalne i mysle, ze pomaga, ale nie od razu na
          drugi dzie. Od razu widac poprawe, ale pryszcz znika po paru aplikacjach ;)
    • Gość: fefe Re: Co na trądzik bez recepty?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.06, 00:40
      dalacin T
      u mnie zdziałał cuda
      czasem da radę wydębić go bez recepty
      • yasemin1 Re: Co na trądzik bez recepty?? 19.04.06, 19:05
        Najlepiej w Turcji tu wszystko dają bez recepty.
        A Termentiol to raczej jest na czyraki aby wyciągnąć materię. Na trądzik to
        trochę za tłusty jeżeli już to punktowo.
    • darsana Re: Co na trądzik bez recepty?? 20.04.06, 09:18
      Powinno ci pomóc mydło siarkowe. Pozdrawiam.
      • emi_forever Re: Co na trądzik bez recepty?? 20.04.06, 10:11
        czy jakies konkretne mydło siarkowe polecasz?Mialam dwa rodzja-roznily sie
        znacznie ceną, nie pamietam marek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka