Dodaj do ulubionych

szybko, blagam

15.06.06, 14:38
poddajcie jakis pomysl na szybkie (najlepiej miesiac = zeby moc sie pokazac w
stroju kapielowym :), max 2 miesiace = wesele) zrzucenie kilku (min 5)
kilogramow.. .wiem ze sie pozno obudzilam i dlatego prosze Was o pomoc... z
gopry dziekuje
Obserwuj wątek
    • amo_la_musica_jazz Re: szybko, blagam 15.06.06, 14:54
      Kup tabele kaloryczne i jedz codziennie 1000kcal. Staraj się planować posiłki.
      Jedz I śniadanie (np. 2 małe kromki ciemnego chleba z jakimś serkiem, bez
      masła, do tego np. pomidor), II śniadanie (przekąska typu jogurt, owoc...),
      obiad (kawałek mięsa lub ryby - pieczone bez tłuszczu lub gotowane, mała porcja
      ziemniaków/ryżu (ok 100g)), duża porcja warzyw bez tłustych sosów, np. z
      jogurtem), podwieczorek (przekąska, jak na II śniadanie), kolacja (coś
      lekkiego, np. jakaś surówka, 2 kromki chleba chrupkiego itp.).
      5 posiłków dziennie zniweluje uczucie głodu i poprawi przemianę materii.
      Pij dużo wody niegazowanej między posiłkami, mogą też być herbatki owocowe,
      herbata zielona lub czerwona... Zrezygnuj z cukru, ograniczać sól, używaj
      natomiast dużo przypraw ziołowych (najlepiej ziół świeżych). Ostatni posiłek
      najpóźniej 3/4 godziny przed snem. Zapisuj wszystko, co zjadłaś.
      Ćwicz! Minimum 3 razy w tygodniu godzinny wysiłek, typu aerobik, rower czy co
      tam lubisz...
      Stosując się do tych zasad, w tygodniu schudniesz około 1kg, więc w przeciągu
      miesiąca powinno ubyć Ci około 4kg.
      Pamiętaj, aby się nie głodzić, nie stosuj też żadnych diet "cud", bo one
      sprawią tylko, że pozbędziesz się toksyn, wody, a po skończonej diecie
      przytyjesz więcej, niż schudłaś.
      Po skończonej diecie zwiększaj stopniowo liczbę zjadanych kalorii, np. przez
      kolejne 2 tygodnie jedz 1200kcal, potem przez miesiąc 1500kcal... Unikniesz w
      ten sposób efektu jojo...

      Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

      amante della musica jazz

      P.S. Polecam stronę www.dieta.pl i tamtejsze forum "grube listy".
    • ewullina Re: szybko, blagam 15.06.06, 15:10
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=43301590
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=43629219

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka