Dodaj do ulubionych

który balsam brazujacy jest najmocniejszy?

12.07.06, 00:08
Czesc wszystkim - pytanie jak w temacie. Ktory balsam o wlasciwosciach
brazujacych wedlug Was jest najmocniejszy i uzyskam po nim najbardziej ciemna
skore? Obecnie mam jakis co sie zowie "Cztery pory roku" i wydaje mi sie
niezly, ale poprosilabym jeszcze o Wasze opinie. Pozdrawiam, Sid
ps. mam ciemna karnacje
Obserwuj wątek
    • helga22 Re: który balsam brazujacy jest najmocniejszy? 12.07.06, 00:24
      Tez chciałabym wiedzieć który jest najsilniejszy. Wydaje mi sie z eSopot jest
      najciemniejszy ale odstawiłam go bo zostawial smugi.
      Teraz używam kolastyny z wyciagiem z orzecha ale prawie w ogóle nie brązuje.
      Chyba wróce do Sopotu i postaram sie dokładniej go wsmarowywać.
      MOże ktos zna lepszy? Mam jasną karnację.
      • searena Re: który balsam brazujacy jest najmocniejszy? 12.07.06, 00:25
        Też używałam Kolastyny, śmierdział i słabo brązowił. Teraz mam Dove, też nie
        brązowi ale przynajmniej nie śmierdzi ;)
    • asiulka555 Re: który balsam brazujacy jest najmocniejszy? 12.07.06, 08:08
      ja mialam J&J , potem SOPOT i z sopotu jestem zadowolona, J&J zostawiam smugi
      na poczatku ale juz wiem dlaczego, poniewaz najpierw wsmarowywalam serum
      Eveline, teraz wcieram tylko brazujacy i jest ok.
    • kropka.nad.zet ładna opalenizna 12.07.06, 08:33
      po Sorai - tylko jest trudny do rozsmarowania, musiałam robić niezły masaż :D
      co do smug - żaden balsam ich nie zostawi, jesli się będzie go uzywać na
      zupełnie SUCHE ciało; nigdy nie miałam i nie mam problemu ze smugami, po
      kąpieli najpierw zajmuję się twarzą: tonik, kremy, a dopiero jak już zupełnie
      sucha jestem, zabieram się za wsmarowywanie balsamu brązującego (zawsze
      kolistymi ruchami)
      • milusinska_binka J&J 12.07.06, 23:05
        Ja jestem maniaczką balsamów brązujących i jak dla mnie najomcniejszą
        opalenizne uzyskałam po J&J Holiday Skin (ten do karnacji "normalna-ciemna").
        Smaruj się np.3 dni pod rzad na noc i odcien będzie naprawdę mocny.Balsam
        oczywiście śmierdzi,hehe no ale tak to juz niestety z tymi brązującymi kremami
        jest:]
        • skorpionica11 polecam BODY VIT balsam brazujacy kupic go mozna 13.07.06, 07:38
          tylko w rossmanie.naklada sie go malo poniewarz jest bardzo wydajny nawilza i
          brazuje [uzywam go od kilka lat koszt ok 10zł]a wypróbowalam wczesniej kilka
          balsamów brazujacych
          kolastyna jest za slaby jak dla mnie
          sopot zabardzo robi plamy zaduzo jest w nim samooplacza
          cztery pory roku smierdzi i nienawilza jest najgorszy z tych wszystkich balsamów
          Evelin moja znajoma uzywa ale tylko twarz smaruje i dekold jest zadowolona
          • iskierka4 Re: polecam BODY VIT balsam brazujacy kupic go mo 13.07.06, 07:45
            sopot ziaji- ale nie lubie go bo schodzil nierownomiernie. nawet jak stosowalam
            samoopalacze nigdy nie mialam zaciekow czy dziwnych plam, a po tym mialam. Poza
            tym potraktowalam go jako balsam i smarowala sie nim codzinnie 2 x dziennie -
            moze w tym byl blad
            • littlefrog Re: polecam BODY VIT balsam brazujacy kupic go mo 13.07.06, 09:00
              Dove Summer Glow do ciemnej karnacji jest dość mocny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka