sidney_
12.07.06, 00:08
Czesc wszystkim - pytanie jak w temacie. Ktory balsam o wlasciwosciach
brazujacych wedlug Was jest najmocniejszy i uzyskam po nim najbardziej ciemna
skore? Obecnie mam jakis co sie zowie "Cztery pory roku" i wydaje mi sie
niezly, ale poprosilabym jeszcze o Wasze opinie. Pozdrawiam, Sid
ps. mam ciemna karnacje