Dodaj do ulubionych

!!!!!!!!! DO DZIEWCZYN WE FRANCJ !!!!!!!!!!!!!!!

IP: 217.98.124.* 07.02.03, 08:30
Mam prośbę!czy możecie napisać jakie kosmetyki TAM cieszą uznaniem i dużą
popularnością??...czy tak jak w Polsce kremy apteczne są bardzo lubiane czy
raczej większą renomą cieszą się kosmetyki z naszej Sephory???...dziękuje!
Obserwuj wątek
    • Gość: yoshimi Re: !!!!!!!!! DO DZIEWCZYN WE FRANCJ !!!!!!!!!!! IP: *.lan-isdn.imaginet.fr 07.02.03, 18:31
      Czesc!
      Wiesz, no tutaj we Francji to roznie bywa. Tak jak wszedzie indziej tutejsze
      gusta sa bardzo zroznicowane. Znam sporo osob, ktore kupuja ekskluzywne
      kosmetyki, ale rownie dobra opinia ciesza sie Avene, Aderma, itp. To zalezy od
      kieszeni i tego co kto lubi. Do Sephory, to sie tutaj przede wszystkim idzie po
      kolorowke, bo wlasnie tam ja najlepiej mozna wyprobowac i dobrac.
      Z markowych kremow prym wiedzie Clarins. Ma szeroka game i nie uczula. Ale tak
      naprawde, jak sie ma problemy ze skora, podraznienia lub uczulenia to nikt nie
      goni do Sephory tylko idzie do Pharashop albo Pharapharmacie, gdzie apteczne
      kosmetyki sa nieco tansze.
      A tak poza tym, to nie wiem czy w Polsce jest taka sama gama Vichy, chodzi mi
      glownie o deo. Ostatnio wpadlam na deo w klemie (kulka) dla skory b.wrazliwej i
      po depilacji. jest super. utrzymuje sie przez caly dzien, nie drazni,
      bezzapachowy i nie zostawia sladu na ubraniach!Polecam!!!
      • Gość: ania Re: !!!!!!!!! DO DZIEWCZYN WE FRANCJ !!!!!!!!!!! IP: 217.98.124.* 11.02.03, 13:28
        dzięki yoshimi!!!.....pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka