Dodaj do ulubionych

APMP NATURA - polecam!

03.10.06, 14:12
Odebrałam dziś paczkę od pani Adriany, a w niej same cudeńka. 9 próbek gratis!
polecam!
Obserwuj wątek
    • groszek75 Re: APMP NATURA - polecam! 04.10.06, 13:41
      Ja tez polecam, szybko i sprawnie i gratisy. Do tego bardzo mila obsluga.
      • green-eyed-girl Re: APMP NATURA - polecam! 04.10.06, 23:53
        ja jeszcze nic nie zamawialam, mam wielka ochote, ale musze czekac na jakis
        przyplyw gotowki. natomiast przypadkiem rozreklamowalam strone p. Adrianny na
        wege.dzieciaku i produkty Natracare zostana dodane do listy ok jako dostepne w
        PL na tej stronie :)
        • kraxa Pani Ada bije dotychczsowyc dystrybutorow 05.10.06, 11:10
          Glownie cenami- jak sobie popatrzylam ile dotad placilam w Bionaturze za
          LOgone, a ile kosztuje u niej to mnie trzeplo. Spory wybor, choc nie wszystko
          ma, ale pisze, ze moze sprowadzic dowolny kosmetyk. Zobaczymy, przy nastepnym
          zamowieniu chcialabym wyprobowac Anike i Farfalle, mysle, ze sobie PAni Ada
          poradzi ;-DDD
    • asiabed Re: APMP NATURA - polecam! 05.10.06, 21:12
      ja robilam zakupy u Pani Adriany juz chyba ze trzy razy. Ostatnio dostalam tyle
      probek...ze bylam w szoku (pozytywnie oczywiscie). Ceny konkurencyjne,
      asortyment - uchh, szeroki. Obsluga przesympatyczna :) polecam goraco. Pozdrawiam
    • linda6 Re: APMP NATURA - polecam! 13.10.06, 20:27
      To ja też polecam, zwłaszcza że mogę od Pani Ady odebrać osobiście bo jestem ze
      Szczecina, bardzo miły kontakt.
    • asiabed Re: APMP NATURA - polecam! 14.10.06, 21:35
      dzis odebrałam kolejna paczuszke od Pani Adriany.
      wczoraj wysłana, dzisiaj otrzymałam:) super.
      a ile próbek:)!
      pozdrawiam i jeszcze raz polecam!
    • visenna2 Re: APMP NATURA - polecam! 16.10.06, 12:30
      Ja też dostałam masę próbek, nie wiem kiedy znów coś zamówię bo z kasą krucho,
      ale jak do tej pory jestem zachwycona:)
    • galiana koszty 23.10.06, 13:45
      Witam,
      jaki jest koszt wysyłki w tym sklepie, zarówno przy przelewach z góry jak i
      przy przesyłkach za pobraniem?
      Dziękuję
      • kraxa o ile mi wiadomo 23.10.06, 16:03
        zalezy to od wartosci paczki. Najlepiej zadzwon i zapytaj. Ja za paczke ponad
        400 zl nie zaplacilam NIC, choc wysylana byla z winy poczty DWUKROTNIE
    • kropelkaa3 Re: APMP NATURA - polecam! 26.10.06, 22:11
      Zamówiłam dzis paczkę :) zobaczymy.
      • kropelkaa3 Re: APMP NATURA - polecam! 08.11.06, 17:30
        Dziś dostalam. Sporo próbek :)
    • naturalny_chomik Re: APMP NATURA - polecam! 08.11.06, 13:54
      Ja również gorąco polecam sklepik pani Adrianki. Robiłam tam zakupy już kilka
      razy - zawsze bez problemu i zawsze byłam zadowolona no i dodatkowo jest
      świetny kontak z pania A.
      • spaceage Re: APMP NATURA - polecam! 28.11.06, 18:57
        Ja tez polecam! zwlaszcza ze wzgledu na ten naprawde dobry kontakt z Pania
        Adrainna (i ta niesamowita ilosc probek!), nie mowiac o dosc sporym wyborze
        produktow. (szczegolnie jak na polskie warunki)
        • ninotshka Re: APMP NATURA - polecam! 07.12.06, 17:52
          wlasnie zrobilam z mezem pierwsze zakupy u Pani Adriany :) szukam kosmetykow dla
          noworodka i tak trafilam na Wasze forum, ktore rozreklamowalo APMP NATURA !
          podsumowujac POLECAM! duzy wybor produktow, super kontakt i na dodatek w Sz-nie
          mozliwosc odbioru osobistego :) nie mowie juz o tonie probek :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka