apogeum77 03.10.06, 14:12 Odebrałam dziś paczkę od pani Adriany, a w niej same cudeńka. 9 próbek gratis! polecam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
groszek75 Re: APMP NATURA - polecam! 04.10.06, 13:41 Ja tez polecam, szybko i sprawnie i gratisy. Do tego bardzo mila obsluga. Odpowiedz Link Zgłoś
green-eyed-girl Re: APMP NATURA - polecam! 04.10.06, 23:53 ja jeszcze nic nie zamawialam, mam wielka ochote, ale musze czekac na jakis przyplyw gotowki. natomiast przypadkiem rozreklamowalam strone p. Adrianny na wege.dzieciaku i produkty Natracare zostana dodane do listy ok jako dostepne w PL na tej stronie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kraxa Pani Ada bije dotychczsowyc dystrybutorow 05.10.06, 11:10 Glownie cenami- jak sobie popatrzylam ile dotad placilam w Bionaturze za LOgone, a ile kosztuje u niej to mnie trzeplo. Spory wybor, choc nie wszystko ma, ale pisze, ze moze sprowadzic dowolny kosmetyk. Zobaczymy, przy nastepnym zamowieniu chcialabym wyprobowac Anike i Farfalle, mysle, ze sobie PAni Ada poradzi ;-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: APMP NATURA - polecam! 05.10.06, 21:12 ja robilam zakupy u Pani Adriany juz chyba ze trzy razy. Ostatnio dostalam tyle probek...ze bylam w szoku (pozytywnie oczywiscie). Ceny konkurencyjne, asortyment - uchh, szeroki. Obsluga przesympatyczna :) polecam goraco. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
linda6 Re: APMP NATURA - polecam! 13.10.06, 20:27 To ja też polecam, zwłaszcza że mogę od Pani Ady odebrać osobiście bo jestem ze Szczecina, bardzo miły kontakt. Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: APMP NATURA - polecam! 14.10.06, 21:35 dzis odebrałam kolejna paczuszke od Pani Adriany. wczoraj wysłana, dzisiaj otrzymałam:) super. a ile próbek:)! pozdrawiam i jeszcze raz polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
visenna2 Re: APMP NATURA - polecam! 16.10.06, 12:30 Ja też dostałam masę próbek, nie wiem kiedy znów coś zamówię bo z kasą krucho, ale jak do tej pory jestem zachwycona:) Odpowiedz Link Zgłoś
galiana koszty 23.10.06, 13:45 Witam, jaki jest koszt wysyłki w tym sklepie, zarówno przy przelewach z góry jak i przy przesyłkach za pobraniem? Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
kraxa o ile mi wiadomo 23.10.06, 16:03 zalezy to od wartosci paczki. Najlepiej zadzwon i zapytaj. Ja za paczke ponad 400 zl nie zaplacilam NIC, choc wysylana byla z winy poczty DWUKROTNIE Odpowiedz Link Zgłoś
kropelkaa3 Re: APMP NATURA - polecam! 26.10.06, 22:11 Zamówiłam dzis paczkę :) zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
kropelkaa3 Re: APMP NATURA - polecam! 08.11.06, 17:30 Dziś dostalam. Sporo próbek :) Odpowiedz Link Zgłoś
naturalny_chomik Re: APMP NATURA - polecam! 08.11.06, 13:54 Ja również gorąco polecam sklepik pani Adrianki. Robiłam tam zakupy już kilka razy - zawsze bez problemu i zawsze byłam zadowolona no i dodatkowo jest świetny kontak z pania A. Odpowiedz Link Zgłoś
spaceage Re: APMP NATURA - polecam! 28.11.06, 18:57 Ja tez polecam! zwlaszcza ze wzgledu na ten naprawde dobry kontakt z Pania Adrainna (i ta niesamowita ilosc probek!), nie mowiac o dosc sporym wyborze produktow. (szczegolnie jak na polskie warunki) Odpowiedz Link Zgłoś
ninotshka Re: APMP NATURA - polecam! 07.12.06, 17:52 wlasnie zrobilam z mezem pierwsze zakupy u Pani Adriany :) szukam kosmetykow dla noworodka i tak trafilam na Wasze forum, ktore rozreklamowalo APMP NATURA ! podsumowujac POLECAM! duzy wybor produktow, super kontakt i na dodatek w Sz-nie mozliwosc odbioru osobistego :) nie mowie juz o tonie probek :) Odpowiedz Link Zgłoś