slodka.habibi 03.10.06, 19:35 Witam.Wiem ze tego tuszu nie ma jeszcze w Polsce alem oze niektore z Was go juz zakupiły i wyprobowały.Jak wrazenia:-> ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mroczna.trampka Re: Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl 03.10.06, 19:52 ja mam :) a wlasciwie mialam. wrazenia...takie sobie. teraz mam nivea beaute max impact i tez jest fajny :D Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_internautka Re: Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl 04.10.06, 13:20 ja zuzylam juz kilka opakowan i dalej zamierzam go stosowac :) jak dla mnie jest idealny. super podkręca rzęsy, pogrubia je w odpowiednim stopniu, tzn. tak, że są naprawdę ładnie podkreślone ale nie wyglądają sztucznie. uzywam wersji niewodoodpornej, jest wytrzymala, a wodoodporną jak dla mnie za ciężko zmyć nawet mleczkiem. Odpowiedz Link Zgłoś