Dodaj do ulubionych

Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl

03.10.06, 19:35
Witam.Wiem ze tego tuszu nie ma jeszcze w Polsce alem oze niektore z Was go juz zakupiły i wyprobowały.Jak wrazenia:-> ?
Obserwuj wątek
    • mroczna.trampka Re: Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl 03.10.06, 19:52
      ja mam :) a wlasciwie mialam.
      wrazenia...takie sobie.
      teraz mam nivea beaute max impact i tez jest fajny :D
    • wesola_internautka Re: Nivea Beaute, Eyes Wide Open, Volume & Curl 04.10.06, 13:20
      ja zuzylam juz kilka opakowan i dalej zamierzam go stosowac :) jak dla mnie
      jest idealny. super podkręca rzęsy, pogrubia je w odpowiednim stopniu, tzn.
      tak, że są naprawdę ładnie podkreślone ale nie wyglądają sztucznie. uzywam
      wersji niewodoodpornej, jest wytrzymala, a wodoodporną jak dla mnie za ciężko
      zmyć nawet mleczkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka