Dodaj do ulubionych

swedzące krostki

22.12.06, 19:54
Czasami robią mi się na twarze (ale ostatnio nie tylko nawet na rękach)
swędzące krostki. Chyba nie jest to żadne uczulenie ale nie wiem co robic.
Jak mnie to zaczyną swędziec to one wyglądają jakby mnie komar ugryzł, jak je
wycisne to juz nie swedzą. Ale jest to dosc kłopotliwe szczególnie w pracy
jak się zrobi tak czerwona plama. Nie wiem co z tym robic?
Obserwuj wątek
    • skinnycow Re: swedzące krostki 22.12.06, 23:26
      1. Pojsc do dermatologa
      2. Jesli punkt 1. jest z jakiegos powodu niemozliwy pojsc do apteki i poprosic
      o porade farmaceute.

      Pozdrawiam!
    • tonieja77 Re: swedzące krostki 22.12.06, 23:29
      mnie sie tez czasami takie cos robi,wyglada jakby mnie komar ugryzl.nie wysikam
      tego(ja wyciskasz to co z wychodzi..woda?)przemywam spirtusem i zostawiam, po
      jakimś czasie znika.
      • karolina2607 Re: swedzące krostki 24.12.06, 11:16
        Jak wyciskam to wychodzi woda i juz nie swędzi. A jak nie chce wyciskac to
        samruje tribioticiem i przestaje ale na krotko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka