karolina2607
22.12.06, 19:54
Czasami robią mi się na twarze (ale ostatnio nie tylko nawet na rękach)
swędzące krostki. Chyba nie jest to żadne uczulenie ale nie wiem co robic.
Jak mnie to zaczyną swędziec to one wyglądają jakby mnie komar ugryzł, jak je
wycisne to juz nie swedzą. Ale jest to dosc kłopotliwe szczególnie w pracy
jak się zrobi tak czerwona plama. Nie wiem co z tym robic?