Gość: city IP: *.icpnet.pl 09.04.03, 21:53 Co sądzicie o nowym tuszu ASTOR z grzebykiem? (chyba 44 zł) Czy już go wypróbowałyście? I jak wrażenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Re: nowy tusz ASTOR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.03, 22:30 Gość portalu: city napisał(a): > Co sądzicie o nowym tuszu ASTOR z grzebykiem? (chyba 44 zł) Czy już go > wypróbowałyście? I jak wrażenia? Stracona kasa Odpowiedz Link Zgłoś