Dodaj do ulubionych

nowy tusz ASTOR

IP: *.icpnet.pl 09.04.03, 21:53
Co sądzicie o nowym tuszu ASTOR z grzebykiem? (chyba 44 zł) Czy już go
wypróbowałyście? I jak wrażenia?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: nowy tusz ASTOR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.03, 22:30
      Gość portalu: city napisał(a):

      > Co sądzicie o nowym tuszu ASTOR z grzebykiem? (chyba 44 zł) Czy już go
      > wypróbowałyście? I jak wrażenia?


      Stracona kasa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka