Dodaj do ulubionych

Tusz do rzęś

IP: *.clinternal / 10.2.8.* 14.04.03, 09:59
Błagam dziewczyny ..o polecenie dobrego tuszu do rzes..
Mam juz dosc wyrzucania pieniedzy i tuszu ( po tygodniu) do kosza:(
Obserwuj wątek
    • soraya1 Re: Tusz do rzęś 14.04.03, 11:13
      polecam z czystym sumieniem Guerlaine (w zlotym opakowaniu)
      dla mnie bomba: nie kruszy sie , nie skleja, rzesy sa ladnie "porozdzielane"
      cena niestety okolo 100 zl, wyleczylam sie z tanich tuszy do rzes
      pozdrawiam
    • soraya1 Re: Tusz do rzęś 14.04.03, 11:16
      zapomnialam jeszcze o szczegolach:
      Guerlain, Divinora,Nr 10, noir divin-to z mojego tuszu
      kiedys uzywalam Diora, Lancome ale z tego jestem najbardziej zadowolona
    • ula_s Re: Tusz do rzęś 14.04.03, 11:54
      Nie okreslilas co ten tusz mialby robic ..... wydluzac,
      pogrubiac.... z jakiej polki cenowej...
    • Gość: kurka Re: Tusz do rzęś IP: *.acn.waw.pl 14.04.03, 12:52
      ja mam od grudnia (!!!)IsaDorę Protecting waterproof mascara: jest re-we-la-cyj-
      ny! nie kruszy sie, rzesy wygladaja jak delikatne firanki, slicznie
      rozdzielone, wydłuzone i - choc wcale nie ma tego w opisie - podkrecone. Tusz
      ten tylko troche pogrubia więc nie ma efektu teatralnego vel musze nogi.
      W dodatku faktycznie jest wodoodporny, spokojnie mozesz umyc sobie twarz czy
      chlapac sie na basenie - działa na niego tylko zmywacz.
      Cena ok. 50 zł.
      • Gość: Edy Re: Tusz do rzęś IP: *.rmf.pl 14.04.03, 13:37
        Mi bardzo pasuje ISADORA do wrazliwych oczu- koszt. kolo 40 zl. Na pewno nei
        kupuj Lancoma flextenciles czy jakos tak- TRAGEDIA kruszy sie po godiznie i
        jest efekt "musze nogi" fuj
        • bum4 Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 10:13
          Gość portalu: Edy napisał(a):

          > Mi bardzo pasuje ISADORA do wrazliwych oczu- koszt. kolo 40 zl. Na pewno nei
          > kupuj Lancoma flextenciles czy jakos tak- TRAGEDIA kruszy sie po godiznie i
          > jest efekt "musze nogi" fuj

          a ja mam flextencils i jest swietny, wcale sie nei kruszy i caly dzien wyglada
          cudnie, no ale moze u kazdego jest inaczej ;))
          mam tez clinique lash double mascara, tez jest swietna i ma fajna gruba
          szczoteczke, poza tym mam tez wydluzajaca bourjois i tez jestem zadowolona
          pozdrawiam
    • Gość: Lady X Re: Tusz do rzęś IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.04.03, 01:16
      Ja lubie Maybelline Lash Expansion mascara (Wraps Thickens Lengthens).
      • madllen Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 10:18
        Zwracam Twą uwagę na 2000 calorii Max Factor- bardzo przyzwoity tusz od wielu
        już lat, cena również zachęcająca.
      • Gość: monias1 Re: Tusz do rzęś IP: 217.97.133.* 15.04.03, 10:34
        Ja z czystym sumieniem polecam tusz Diora Long Optic lub YSL Faux Cils. Oba sa
        super. Pieknie wydluzaja, rozdzielaja rzesy.
        • Gość: mag Re: Tusz do rzęś IP: *.duna.pl 15.04.03, 10:43
          polecam Lancome'a Deflencis-baaardzo fajny:)))))(115PLN)
          Max Factor-2000 kalorii (ok.50PLN)
          Gosh wodootporny (teraz sa na niego promocje i kosztuje tylko 30 PLN-
          pierwszy raz mam tusz Gosha,ale bardzo mi on pasuje)
          • kotmanka Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 11:19
            Long Optic Diora faktycznie ekstra wydluza, ma ciekawe kolory (mialam zielony),
            ladnie nablyszcza rzesy. Faux Cils sliwkowy jest obecnie moim numero uno, zaraz
            potem wlasnie Long Optic Flextencils - swietny odcien brazu.
            • Gość: katrina Re: Tusz do rzęś IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.03, 11:58
              super długie - definicils
              super gęste - 2000calorie
              super naturalne - magic style Astor
              super ogólnie - More than mascara EL
            • kotmanka Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 12:31
              kotmanka napisała:

              mialo byc
              > potem wlasnie Long Optic ORAZ Flextencils - swietny odcien brazu.
              Pozdr
              • Gość: Edi Re: Tusz do rzęś IP: 80.51.249.* 16.04.03, 14:00
                Ja kupuję tusz Pierre Rene jest dobry i tani - 12zł. Tusz pogrubia rzęsy i jest
                odporny na rozmazywanie. No ale każdy ma inne upodobania. Mi odpowiada akurat
                ten(a próbowałam wielu).
          • Gość: lilith Re: Tusz do rzęś IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.03, 17:43
            2000 kalorii jest za 36zł,nie 50!
            • Gość: mag Re: Tusz do rzęś IP: *.duna.pl 17.04.03, 22:55
              sorry-cos mi sie pochrzanilo_dawno go nie kupywalam;)))
    • Gość: lena Re: Tusz do rzęś IP: *.chello.pl 17.04.03, 20:11
      Jesli chcesz pogrubic rzesy to polecam tusze: Max Factor-More Lashes(pogrubia,
      rozdziela, lekko podkreca, daje naturalny efekt, cena 38zl), Maybelline-Fulln
      Soft( podobnie jak poprzedni pogrubia,wydluza i lekko podkreca rzesy,efekt
      naturalny, cena okolo 30zl).
      Odradzam kupno tuszu Flextencils Lancome-owszem on ladnie wydluza,
      podkreca,pogrubia itd.,ale efekt nie utrzymuje sie dlugo,poza tym tusz wysycha
      po okolo 1,5 miesiaca co przy jego cenie-115 zl jest nie do przyjecia
      (przynajmniej dla mnie).
      • bum4 Re: Tusz do rzęś 19.04.03, 17:41
        Gość portalu: lena napisał(a):


        > Odradzam kupno tuszu Flextencils Lancome-owszem on ladnie wydluza,
        > podkreca,pogrubia itd.,ale efekt nie utrzymuje sie dlugo,poza tym tusz
        wysycha
        > po okolo 1,5 miesiaca co przy jego cenie-115 zl jest nie do przyjecia
        > (przynajmniej dla mnie).

        To dziwne, ja swoj kupilam na poczatku lutego i jak na razie nie wysechl i jest
        taki sam jak w dniu zakupu. A dzisiaj pomalowalam sie nim o 11 i jak do tej
        pory efekt jest wspanialy. Ja jednak polecam Flextencils, albu Clinique, fajny
        jest tez More Than Mascara bodajze EL.


        Ola
    • Gość: stokrocia Re: Tusz do rzęś IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.03, 22:07
      Ja polecam LANCOME!jest swietny..duzo dobrego tez slyszalam o H.Rubinstein-ale
      sama niestety nie uzywalam...moze ktoras z was posiada?i jakie wrazenia?
      • Gość: koko Re: Tusz do rzęś IP: *.lech.kso.pl / 192.168.67.* 19.04.03, 16:17
        a czy któraś z Was używała tuszu wydłużajacego sephory?
        pozdr.
        koko
    • Gość: Suzi Re: Tusz do rzęś IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.03, 14:45
      A JA POLECAM Z CAŁEGO SERCA TUSZ FIRMY PUPA. SZCZEGOLNIE POGRUBIAJACY I
      WYDLUZAJACY ZARAZEM. KOSZTUJE OKOŁO 70 ZŁ. JEST REWELACYJNY, NIE KRUSZY SIE,
      NIE ROZMAZUJE. WOGÓLE JESTEM ZKOCHANA W KOSMETYKACH PUPY, SZCZEGOLNIE POLECAM
      SYPKIE CIENIE, PODWÓJNE (79 ZŁ).REWELKA!!!
      • bum4 Re: Tusz do rzęś 22.04.03, 15:07
        Gość portalu: Suzi napisał(a):

        > A JA POLECAM Z CAŁEGO SERCA TUSZ FIRMY PUPA. SZCZEGOLNIE POGRUBIAJACY I
        > WYDLUZAJACY ZARAZEM. KOSZTUJE OKOŁO 70 ZŁ. JEST REWELACYJNY, NIE KRUSZY SIE,
        > NIE ROZMAZUJE. WOGÓLE JESTEM ZKOCHANA W KOSMETYKACH PUPY, SZCZEGOLNIE POLECAM
        > SYPKIE CIENIE, PODWÓJNE (79 ZŁ).REWELKA!!!

        ja mam ten sypki podwojny..taki brazik. jest przesliczny:)) rowniez uwielbiam
        firme Pupa...mam nawet ich zestawik w serduszku..cudo..i roze maja fajne...no i
        blyszczyki i szminki..trzymaja sie caly dzien:))

        Pozdrawiam
        Ola
      • Gość: DJ Re: Tusz do rzęś IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.04.03, 15:26
        a ja was moze zaskocze ale ostatnio uzywam tuszu bardzo taniego(ok16zl) pierre
        rene i jesli nei zalezy wam tylko na tym,zeby qwdac fortune i sie pochawalic
        firma:)o ten xtra!!uzywam tego w srebrnym opakowaniu i rzesy sa super:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka