Gość: Blondi IP: *.clinternal / 10.2.8.* 14.04.03, 09:59 Błagam dziewczyny ..o polecenie dobrego tuszu do rzes.. Mam juz dosc wyrzucania pieniedzy i tuszu ( po tygodniu) do kosza:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
soraya1 Re: Tusz do rzęś 14.04.03, 11:13 polecam z czystym sumieniem Guerlaine (w zlotym opakowaniu) dla mnie bomba: nie kruszy sie , nie skleja, rzesy sa ladnie "porozdzielane" cena niestety okolo 100 zl, wyleczylam sie z tanich tuszy do rzes pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
soraya1 Re: Tusz do rzęś 14.04.03, 11:16 zapomnialam jeszcze o szczegolach: Guerlain, Divinora,Nr 10, noir divin-to z mojego tuszu kiedys uzywalam Diora, Lancome ale z tego jestem najbardziej zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
ula_s Re: Tusz do rzęś 14.04.03, 11:54 Nie okreslilas co ten tusz mialby robic ..... wydluzac, pogrubiac.... z jakiej polki cenowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurka Re: Tusz do rzęś IP: *.acn.waw.pl 14.04.03, 12:52 ja mam od grudnia (!!!)IsaDorę Protecting waterproof mascara: jest re-we-la-cyj- ny! nie kruszy sie, rzesy wygladaja jak delikatne firanki, slicznie rozdzielone, wydłuzone i - choc wcale nie ma tego w opisie - podkrecone. Tusz ten tylko troche pogrubia więc nie ma efektu teatralnego vel musze nogi. W dodatku faktycznie jest wodoodporny, spokojnie mozesz umyc sobie twarz czy chlapac sie na basenie - działa na niego tylko zmywacz. Cena ok. 50 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edy Re: Tusz do rzęś IP: *.rmf.pl 14.04.03, 13:37 Mi bardzo pasuje ISADORA do wrazliwych oczu- koszt. kolo 40 zl. Na pewno nei kupuj Lancoma flextenciles czy jakos tak- TRAGEDIA kruszy sie po godiznie i jest efekt "musze nogi" fuj Odpowiedz Link Zgłoś
bum4 Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 10:13 Gość portalu: Edy napisał(a): > Mi bardzo pasuje ISADORA do wrazliwych oczu- koszt. kolo 40 zl. Na pewno nei > kupuj Lancoma flextenciles czy jakos tak- TRAGEDIA kruszy sie po godiznie i > jest efekt "musze nogi" fuj a ja mam flextencils i jest swietny, wcale sie nei kruszy i caly dzien wyglada cudnie, no ale moze u kazdego jest inaczej ;)) mam tez clinique lash double mascara, tez jest swietna i ma fajna gruba szczoteczke, poza tym mam tez wydluzajaca bourjois i tez jestem zadowolona pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lady X Re: Tusz do rzęś IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.04.03, 01:16 Ja lubie Maybelline Lash Expansion mascara (Wraps Thickens Lengthens). Odpowiedz Link Zgłoś
madllen Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 10:18 Zwracam Twą uwagę na 2000 calorii Max Factor- bardzo przyzwoity tusz od wielu już lat, cena również zachęcająca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monias1 Re: Tusz do rzęś IP: 217.97.133.* 15.04.03, 10:34 Ja z czystym sumieniem polecam tusz Diora Long Optic lub YSL Faux Cils. Oba sa super. Pieknie wydluzaja, rozdzielaja rzesy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag Re: Tusz do rzęś IP: *.duna.pl 15.04.03, 10:43 polecam Lancome'a Deflencis-baaardzo fajny:)))))(115PLN) Max Factor-2000 kalorii (ok.50PLN) Gosh wodootporny (teraz sa na niego promocje i kosztuje tylko 30 PLN- pierwszy raz mam tusz Gosha,ale bardzo mi on pasuje) Odpowiedz Link Zgłoś
kotmanka Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 11:19 Long Optic Diora faktycznie ekstra wydluza, ma ciekawe kolory (mialam zielony), ladnie nablyszcza rzesy. Faux Cils sliwkowy jest obecnie moim numero uno, zaraz potem wlasnie Long Optic Flextencils - swietny odcien brazu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: Tusz do rzęś IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.03, 11:58 super długie - definicils super gęste - 2000calorie super naturalne - magic style Astor super ogólnie - More than mascara EL Odpowiedz Link Zgłoś
kotmanka Re: Tusz do rzęś 15.04.03, 12:31 kotmanka napisała: mialo byc > potem wlasnie Long Optic ORAZ Flextencils - swietny odcien brazu. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edi Re: Tusz do rzęś IP: 80.51.249.* 16.04.03, 14:00 Ja kupuję tusz Pierre Rene jest dobry i tani - 12zł. Tusz pogrubia rzęsy i jest odporny na rozmazywanie. No ale każdy ma inne upodobania. Mi odpowiada akurat ten(a próbowałam wielu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilith Re: Tusz do rzęś IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.03, 17:43 2000 kalorii jest za 36zł,nie 50! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag Re: Tusz do rzęś IP: *.duna.pl 17.04.03, 22:55 sorry-cos mi sie pochrzanilo_dawno go nie kupywalam;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: Tusz do rzęś IP: *.chello.pl 17.04.03, 20:11 Jesli chcesz pogrubic rzesy to polecam tusze: Max Factor-More Lashes(pogrubia, rozdziela, lekko podkreca, daje naturalny efekt, cena 38zl), Maybelline-Fulln Soft( podobnie jak poprzedni pogrubia,wydluza i lekko podkreca rzesy,efekt naturalny, cena okolo 30zl). Odradzam kupno tuszu Flextencils Lancome-owszem on ladnie wydluza, podkreca,pogrubia itd.,ale efekt nie utrzymuje sie dlugo,poza tym tusz wysycha po okolo 1,5 miesiaca co przy jego cenie-115 zl jest nie do przyjecia (przynajmniej dla mnie). Odpowiedz Link Zgłoś
bum4 Re: Tusz do rzęś 19.04.03, 17:41 Gość portalu: lena napisał(a): > Odradzam kupno tuszu Flextencils Lancome-owszem on ladnie wydluza, > podkreca,pogrubia itd.,ale efekt nie utrzymuje sie dlugo,poza tym tusz wysycha > po okolo 1,5 miesiaca co przy jego cenie-115 zl jest nie do przyjecia > (przynajmniej dla mnie). To dziwne, ja swoj kupilam na poczatku lutego i jak na razie nie wysechl i jest taki sam jak w dniu zakupu. A dzisiaj pomalowalam sie nim o 11 i jak do tej pory efekt jest wspanialy. Ja jednak polecam Flextencils, albu Clinique, fajny jest tez More Than Mascara bodajze EL. Ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stokrocia Re: Tusz do rzęś IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 17.04.03, 22:07 Ja polecam LANCOME!jest swietny..duzo dobrego tez slyszalam o H.Rubinstein-ale sama niestety nie uzywalam...moze ktoras z was posiada?i jakie wrazenia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Tusz do rzęś IP: *.lech.kso.pl / 192.168.67.* 19.04.03, 16:17 a czy któraś z Was używała tuszu wydłużajacego sephory? pozdr. koko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Suzi Re: Tusz do rzęś IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.03, 14:45 A JA POLECAM Z CAŁEGO SERCA TUSZ FIRMY PUPA. SZCZEGOLNIE POGRUBIAJACY I WYDLUZAJACY ZARAZEM. KOSZTUJE OKOŁO 70 ZŁ. JEST REWELACYJNY, NIE KRUSZY SIE, NIE ROZMAZUJE. WOGÓLE JESTEM ZKOCHANA W KOSMETYKACH PUPY, SZCZEGOLNIE POLECAM SYPKIE CIENIE, PODWÓJNE (79 ZŁ).REWELKA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bum4 Re: Tusz do rzęś 22.04.03, 15:07 Gość portalu: Suzi napisał(a): > A JA POLECAM Z CAŁEGO SERCA TUSZ FIRMY PUPA. SZCZEGOLNIE POGRUBIAJACY I > WYDLUZAJACY ZARAZEM. KOSZTUJE OKOŁO 70 ZŁ. JEST REWELACYJNY, NIE KRUSZY SIE, > NIE ROZMAZUJE. WOGÓLE JESTEM ZKOCHANA W KOSMETYKACH PUPY, SZCZEGOLNIE POLECAM > SYPKIE CIENIE, PODWÓJNE (79 ZŁ).REWELKA!!! ja mam ten sypki podwojny..taki brazik. jest przesliczny:)) rowniez uwielbiam firme Pupa...mam nawet ich zestawik w serduszku..cudo..i roze maja fajne...no i blyszczyki i szminki..trzymaja sie caly dzien:)) Pozdrawiam Ola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ Re: Tusz do rzęś IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.04.03, 15:26 a ja was moze zaskocze ale ostatnio uzywam tuszu bardzo taniego(ok16zl) pierre rene i jesli nei zalezy wam tylko na tym,zeby qwdac fortune i sie pochawalic firma:)o ten xtra!!uzywam tego w srebrnym opakowaniu i rzesy sa super:) Odpowiedz Link Zgłoś