Dodaj do ulubionych

depilacja - Lublin

22.06.05, 11:46
Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony gabinet w Lublinie?
Obserwuj wątek
    • dotak82 Re: depilacja - Lublin 22.06.05, 17:34
      hej wiem,o gabinecie kosm-med na ul.Kaprysowej 1 w Lublinie..tel
      7422710..niestety dziś dzwoniłam i mają zepsuty laser będzie dobry dopiero za
      miesiąc,a ja za 2tyg wyjeżdżam..dlatego ponawiam pytanie gdzie w Lublinie można
      jeszcze zropić depilację laserową??może ktoś wie..będe wdzięczna:))
    • rrudi Re: depilacja - Lublin 27.06.05, 16:28
      dwa tygodnie temu poddałam sie zabiegowi depilacji laserowej w gabinecie slim
      line na Wolskiej. Oni wypożyczają laser i następny termin to dopiero 9
      września.od razu się umowiłam na wszelki wypadek, ale teraz widzę, ze na pewno
      będe musiala jeszcze jeden zabieg odbyć.ogólnie może być, efekt jest,choć
      zabieg nie jest przyjemny.
      Nie wiedziałam, że są w lublinie inne salony i dlatego tam poszłam.nie jestem
      zadowolona z obsługi, wszystkie panie były ok oprócz tej która przeprowadzała
      depilację
      sprawdzę ten gabinet na kaprysowej, może obsługa będzie lepsza...
    • dotak82 Re: depilacja - Lublin 01.07.05, 11:13
      Tak jak obiecałam piszę:)
      Jestem dopiero co po zabiegu więc co do efektów nie mogę jeszcze nic
      powiedzieć..zabieg trwał 30min.. trochę bolało..ale pani była bardzo miła i
      jeszcze milej mi sie zrobiło jak się okazało, że za tą cene którą
      wygospodarowałam na bikini i brzuszek(650zł), mogę sobie zrobić jeszcze
      wewnętrzną stronę ud:) na następny zabieg jest zniżka 10%, a na kolejny 20%..
      • bogusia234 Re: depilacja - Lublin 01.07.05, 15:47
        Jeśli możesz o podaj mi jakieś namiary na ten gabinet. To co napisałaś brzmi zachęcająco. Może i ja bym się zdecydowała. Po urodzeniu dziecka (i związaną z tym "nieznaczną" zmianą figury) muszę się trochę dowartościować.
      • bogusia234 Re: depilacja - Lublin 18.07.05, 08:14
        Ja też się krępuję, ale jak pomyślę o efekach, to jestem skłonna się przemóc. Zresztą osoby pracujące w takich gabinetach są pewnie przyzwyczajone do różnych widoków. Ja już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła pójść na taki zabieg. Na razie muszę jeszcze odczekać z miesiąc, bo karmię piersią, a to podobno jest przeciwwskazaniem do depilacji.
    • calypso-a Re: depilacja - Lublin 19.07.05, 14:39
      Jedyny w Lublinie rekomendowany przez Pana Wojtka laser light sheer jest
      dostępny w Slimline na Wolskiej. W Eris nie chcieli podac nazy lasera, który
      bedzie dostępny we wrześniu.W Slimline sympatyczna obsługa. Najgorsze jest to,
      że nie można płacić kartą. Mamy XXI wiek, a tu takie zacofanie w tym względzie.
      Tylko gotówka jak na targu. Szkoda. Skorzystałabym z wielu zabiegów ale jakbym
      mogła zapłacic kartą kredytową. A tak pójde gdzie indziej.
    • bogusia234 Re: depilacja - Lublin 27.07.05, 16:06
      Dotak82 - czy jeszcze tu zaglądzsz? Jestem ciekawa jak tam u Ciebie efekty po depilacji. Jeśli możesz to napisz. Czy wybierasz się drugi raz do tego gabinetu na Chodźki? Bo ja właśnie tam chciałabym pójść i ciekawa jestem Twojej opinii.
      • doda203 Re: depilacja - Lublin 27.07.05, 21:47
        W tym gabinecie na Chodzki wykonują zabieg laserem aleksandrytowym a podobno on
        jest mało skuteczny i potrzebna jest wieksza seria zabiegów?Napewno jest
        najtanszy w Lublinie ale jak jest ze skutecznością?Może ktoś wie?
        • otek2225 Re: depilacja - Lublin 30.07.05, 15:12
          no właśnie i ja się tam chyba wybiorę, ale co ze skutecznością???
          nie mogę sobie pozwolic na dodatkowe zabiegi jeśli tutaj trzeba ich wykonać
          wiecej niz w innym gabinecie.
          A może znacie lepsze gabinety niż ten w Lublinie?
          Ja mieszkam w Chełmie także nie mam fiołkowego pojęcia gdzie w Lublinie są
          jeszcze gabinety w których robi sie deplację laserem (dobre gabinety).

Dołączam do pytań dody203.
          Prosimy o odpowiedzi :)
          • doda203 Re: depilacja - Lublin 30.07.05, 20:32
            Otek, tez bylam na poczatku zdecydowana na ten gabinet na Chodzki.Zdzwonilam do
            nich, maja dosc niskie ceny, na kazdy kolejny zabieg daja upust.Ale dysponuja
            tylko laserem aleksandrytowym, wiec obawiam sie co do skutecznosci.Babka w
            recepcji powiedziala mi, ze potrzebne sa ok.3-4 zabiegi, natomiast tu na forum
            czytalam , ze przy tym laserze jest znacznie wieksza seria.No i sam gabinet nie
            wyglada ciekawie, wiem bo mieszkam blisko.Ja umowilam sie na zabieg do studia
            Slimline , bo jako jedyny w Lublinie ma laser diodowy Light Sheer polecany
            przez Pana Wojtka na forum.Cena jest napewno większa ale mam nadzieje, ze sie
            nie zawiode i nie wydam pieniedzy w bloto:)
            • otek2225 Re: depilacja - Lublin 02.08.05, 09:20
              ja mam zamiar pojechać tam na konsultację, bo już się mówiłam z doktorką,
              konsultacja przed zabiegiem jest bezpłatna także kosztuje mnie tylko bilet do
              Lublina a moze cos ciekawego mi powie.
              A jak się ma sprawa jeśli ktoś przyjmuje antykoncepcję żeby nieco zmniejszyc
              owłosienie, bo ja od kiedy bioretabletki na twarzy mi sie przerzedzilo wiec
              jeśli teraz będe sie depilowac a kiedyś odstawie tabletki to włoski odrosną(te
              które wypadły przy tabletkach- i kolejne zabiegi zeby i te usunąć! nie wiem czy
              trzeba moze jakiś czas przed zabiegami odstawić tabletki żeby te włoski odrosły
              i wszystkie wtedy potraktować laserem).
              Proszę napisz mi jak wrażenia z gabineu Slimline. Byłaś tam juz czy dopiero sie
              wybierasz? Jak obsługa i jakie ceny przede wszystkim.
              Mam taki mętlik w glowie z tą depilacją. Gdzie sie wybrać? przecież to nie są
              male pieniążki, szkoda byłoby wydać za dużo tylko przez t że sie wybierze
              niewłaściwy gabinet.
              Napisz jak wrażenia.
              A w ogóle to dlaczego te laser LightSheer jest tak polecany? bo ja czytałam z
              kolei tu na forum, ze ten diodowy nie na wszystkich działa.
              No i bądź mądra! Komu wierzyć?
              Jestem w rozpaczy. Aga
              (mój nic miał być Kotek, ale nie spojrzałam przy rejestracji że literkę zjadłam
              i niestety tak wyszło że jestem otek )
              Pozdrawiam.
              Może sie kiedyś spotkamy w Lublinie.
      • otek2225 Re: depilacja - Lublin 02.08.05, 09:26
        Powiedz mi dlaczego ten gabinet na Wolskiej jest tak dobry (nie jestem z
        Lublina wiec nie mam pojecia ile jest gabinetów jakiej klasy), i dlaczego
        akurat 9 września? czy oni mają jakieś okreslone terminy? Jak się z nimi
        skontaktować w takim razie? czy sa jakieś konsultacje przed zabiegami zeby
        lekarz ocenił le razy rzypuszczalnie trzeba edzie powtarzać zabieg , ile bedzie
        kosztowało? bo chyba to zależy od rozległosci zarostu.
        Napisz proszę wszystko co wiesz bo ja dopiero sie zaczęłam tym interesować i w
        kwestii leserów i depilacji ogólnie jestem jeszcze zielona.
        Dzięki z góry, pozdrawiam, Aga
        • doda203 Re: depilacja - Lublin 08.08.05, 11:32
          Nie wiem czy ten gabinet jest dobry, wiem tylko, że jako jedyny w Lublinie
          depiluje laserem polecanym przez Pana Wojtka Light Sheer.O ile się orientuje
          oni ten laser wypożyczają i mają dostępny tylko jeden dzień w miesiącu, dlatego
          wszystkie jesteśmy umówione na 9, bo to najbliższy termin.Przed zabiegiem
          oczywiście idziesz na konsultacje, możesz się umówić telefonicznie.Tam dowiesz
          się wszystkich szczegółów ile zabiegów cię czeka jak cena itd.
          pozdrawiam Dora
              • dotak82 Re: depilacja - Lublin 05.09.05, 12:38
                hej
                co do efektów zabiegu mogę się wypowiedzieć dopiero teraz, ponieważ przez
                ostatnie 2 miesiące nie miałam możliwości, żeby skorzystać z neta..
                niestety chyba muszę przyznać, że nie są rewelacyjne, robiłam brzuch bikini i
                wewnętrzna stronę ud i z tego wszystkiego to ostatnie wyszło najlepiej, na
                bikini zdaje sie, że sie trochę przeżedziło, a brzuch jaki był taki
                odrósł..zastanawiam się gdzie zrobić drugi zabieg skoro piszecie, że na
                Wolskiej mają lepszy sprzęt..więc jeśli tu jeszcze zaglądacie i macie
                doświadczenie w temacie to będe wdzięczna za wasze opinie..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka