IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.03, 13:18
Czy ktoś stosował już Diacenal Avene?
Jakie efekty?
I co jest lepsze - Diacenal czy Effaclar?
Obserwuj wątek
    • sonia12 Re: DIACENAL 22.05.03, 16:19
      Ja stosuje od 3 tyg. Jest lepszy niz Effaclar, tylko bardzo wysuszyl mi buzie.
      Aha - jezeli masz wrazliwa skore, to moze cie bardzo podraznic. Ja mam jak
      slon, ale po nalozeniu przez 30 min. jestem czerwona jak burak. Teraz jest
      troche lepiej, skora sie przyzwyczaila, ale na poczatku palilo zywym ogniem.
      Efekty: zmniejszone pory, napiety owal (mam trzydzieche, wiec bardzo mnie to
      cieszy), zluszczone przebarwienia, krostki sa zduszane w zarodku. Nie nadaje
      sie pod makijaz, bo sie maze.

Ogolenie polecam + jakis bardzo silny nawilzacz.
        • Gość: monias1 Re: DIACENAL IP: 217.97.133.* 23.05.03, 11:09
          Diacneal najlepiej uzywac tylko na noc! Zawiera 6 % kwasu glikolowego i
          pochodna wit. A. W tym wypadku nalezy stosowac go raz dziennie na noc nie
          zapominajac o uzyciu kremu z filtrem na dzien. 6% kwasu glikolowego to juz jest
          sporo (chociaz w warunkach domowych mozna stosowac do 15%), kwas zluszcza
          naskorek i twarz staje sie bardziej wrazliwa na promieniowanie sloneczne. Wiec
          trzeba uwazac i preparaty z kwasami i retinolem uzywac tylko na noc! (nic
          dziwnego ze nie nadaje sie pod makijaz).
          Ps sama uzywam preparatow z kwasem glikolowym firmy Neostrata (m.in. krem AHA
          8%) i jestem b. zadowolona z efektow.
          Pozdrawiam
          Monika

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka