Dodaj do ulubionych

Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy

09.06.07, 14:36
Pochpne decyzje, zniewalające reklamy, kosmetyk wychwalany pod niebiosa na forum, czy przez koleżankę, nie dokońca rozumiejące nas panie w drogeriach - to podstawowe sytuacje gdzie kupujemy kosmetyk, pierwszy raz używamy i totalna klapa :( Wpisujmy takie kosmetyki :)


u mnie:
Matujący podkład kryjący seria AA oceanic DO SKÓRY WRAŻLIWEJ I SKŁONNEJ DO ALERGII - powstawały mi po nim ropiejące krostki, które jeszcze na domiar swędziały ;(, zaczerwieniona (podrażniona) skóra,

wałki spiralki :( nijak to sie nie trzyma na głowie :(

antidral - dobry w miarę, ale swędzi jeżeli nałożymy go na wydepilowane pachy.

samoopalacz w mleczku Jonson's holiday skin na noc (jedynie dobry, ale na opaloną już skórę, bo świetnie wyrównuje kolor)

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gizmaaa Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 14:57
      Lirene, krem do cery mieszanej ma być matujący, a tymczasem po nałożeniu skóra
      się bardziej świeci niż przed. kicha
      • bubster dołączam się do wypowiedzi 15.06.07, 09:27
        Lirene do cery mieszanej po prostu nie działa
        i daleko mu do Vichy
    • dziewczynazbagien Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 15:04
      podklad clinique superbalance czy jakos tak wyrzucilam badziewie nie pamietam
      dokladniej nazwy.PORAZKA
      AHA do autorku watki ANTIDRALU TAK SAMO JAJ ETIAXILU NIE STOSUJE SIE NA
      WYDEPLIOWE PACHY! nic dziwnego ze pieklo nie wiem cos Ty sobie myslala przeciez
      to nie zwykly dezodorant.tylko silny specyfik.pozdrawiam
    • rosa_w_sadzie Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 15:23
      Tusz do rzęs wydłużający Maybelline XXL dwufazowy - beznadzieja. Rzęsy po nim
      są oblepione i posklejane, jak by się człowiek nie nakombinował.
      Peeling do ciała Joanny, wygładzający, z pomarańczą, kilka osób na tym forum go
      chwaliło. Rzadki, słabo ściera. Fakt, wiele nie kosztował, ale nawet za tę cenę
      lepsze są peelingi z Biedronki.
      Opalizujący błyszczyk do oczu w kremie Astor - niewygodne to w aplikacji, a do
      tego wszystko spływa i rozmazuje się; pierwszy raz miałam taki przypadek;
      dobrze, że nie kupiłam od razu dwóch kolorów - a miałam zamiar!
    • asia9646 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 17:41
      Cienie do powiek Artdeco-totalna porazka,nie malują.
      • klara_007 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 26.09.07, 07:56
        Co do cieni ArtDeco to absolutnie się nie zgadzam.
        Sa bardzo dobre, często też używane przez makijażystów.
    • arieska Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 21:06
      > antidral - dobry w miarę, ale swędzi jeżeli nałożymy go na wydepilowane pachy.

      Na litosc boska-tego nie wolno stosowac od razu po depilacji (co jest zreszta
      napisane nawet na opakowaniu), bo swedzenie to pikus, moze ostro podraznic i
      "przypiec" skore!
      • 4gni3szk4 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 21:21
        arieska napisała:

        > > antidral - dobry w miarę, ale swędzi jeżeli nałożymy go na wydepilowane p
        > achy.
        >
        > Na litosc boska-tego nie wolno stosowac od razu po depilacji (co jest zreszta
        > napisane nawet na opakowaniu), bo swedzenie to pikus, moze ostro podraznic i
        > "przypiec" skore!

        No to już i ja wiem :) mądry polak po szkodzie hehe. Ale nie wiem czemu nawet po 3 dniach po depilacji wciąż szczypie :/ ale coś wykombinuje ;):P wkońcu nie o tym wątek, w każdym razie chcialam uprzedzić :)
        Pozdrawiam :)
        • arieska Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 23:51
          4gni3szk4 napisała:

          > No to już i ja wiem :) mądry polak po szkodzie hehe. Ale nie wiem czemu nawet p
          > o 3 dniach po depilacji wciąż szczypie :/ ale coś wykombinuje ;):P wkońcu nie o
          > tym wątek, w każdym razie chcialam uprzedzić :)
          > Pozdrawiam :)

          Skora musi tez byc idealnie sucha, co w upaly latwe nie jest. Kiedys nalozylam
          Antidral 3 dnia po depilacji, paszki umyte, ale sila rzeczy wilgotnawe, nie da
          sie inaczej przy ponad 30 st. Najchetniej chodzilabym wtedy z rekoma w
          gorze-mialam wrazenie, ze mi skore wypali, okropnosc :( Przeszlo dopiero po 2-3
          dniach, nie moglam sie niczym innym psiknac, bo bol, ze hej.
        • uuurszulaaa antidral, exactil 15.06.07, 10:00
          no wlasnie, mam ten problem. Nie stosuje na wydepilowane pachy, stosuje na noc
          a swędzi potwornie.
          • uuurszulaaa Re: antidral, exactil 15.06.07, 10:08
            przepraszam za przekręcenie nazwy drugiego specyfiku...
    • arieska Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 21:10
      Kosmetyki Ziai i Eveline tak wielbione na forum jako perelki z niskopolkowych.
      Albo toto sie nie wchlania albo ciezko zmywa albo i/lub cuchnie (zaleznie o jaki
      kosmetyk chodzi) - jak dla mnie syf i malaria.
      • czarodziejka87 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 26.09.07, 10:44
        Polecam wyprobowanie masła do ciała Ziaja (waniliowe, kakaowe,
        oliwkowe) to moze zmienisz lekko zdanie ;-)
    • balbina_alexandra Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 21:34
      Ostatnio? Tusz do rzęs Lash Injection w Sephorze. Co za beznadzieja! Dałam się
      skusić idei wielkiej szczoty z myślą że to może jaki drugi diorshow będzie...
      Odradzam, za te cenę lepiej kupić kilka Rimmelków w Rossmanie.
    • elfia4 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 22:05
      Tusz manhattan first flirt spływa wraz z kilkoma kroplami deszczu. Najbardziej
      nietrwały tusz jaki kupiłam. Nigdy nie mialam tuszy wodoodpornych a i tak
      wytrzymywały nawet wizytę na basenie, a ten spływa pod wpływem kropli wody.
      • elejna Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 23:55
        Serum wygłądzająco-nabłyszczające liss extreme Loreal,obicąża , przetłuszcza
        włosy beznadzieja!wracam z pokorą do jedwabiu biosilk za 5 zł.
        • elejna Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 09.06.07, 23:57
          Aha i jeszcze zel do mycua twarzy Skin Mood Eris , skóra schodzi mi po nim
          płątami, jest wysuszona na wiór , co za badziewie robi ta Eris, kolejny
          kosmetyk do bani !
    • fdg Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 00:15
      Dla mnie cała seria "kozie mleko" ziaja. Kupiłam kiedyś cały "zestaw": krem pod
      oczy, krem do twarzy, do rąk i balsam do ciała. Okazało się, że wszystko mnie
      uczula:( Totalna klapa...
      Kilku kremów pod oczy też musiałam się pozbyc, a to dlatego, że nie mogłam
      trafić na odpowiedni dla siebie, a większość piekła, swędziała i podrażniała
      bardzo moją skórę. Na szczęśnie już trafiłam...
      Kilka lat temu jakiś krem do twarzy Garnier z kwasami owocowymi czy coś w tym
      stylu... Już sam zapach sprawił, że kręciło mnie w nosie, a po 5 minutach od
      nałożenia kremu na twarz myślałam, że zwariuję, bo skóra zaczęła potwornie mnie
      szczypać i piec. Miałam wrażenie, że to wstętne coś wypali mi twarz...
      • venus22 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 02:25
        maseczka Freemana z avocado i platkami owsianymi - strasznie piecze i pali.

        nie polecam.

        Venus
      • iberia.pl Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 23:08
        fdg napisała:

        > Dla mnie cała seria "kozie mleko" ziaja. Kupiłam kiedyś cały "zestaw": krem
        pod oczy, krem do twarzy, do rąk i balsam do ciała. Okazało się, że wszystko
        mnie uczula:( Totalna klapa

        to, ze Ciebie uczula nie oznacza, ze i u innych wywola alergie...
        • princessofbabylon Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 13:45
          iberia.pl napisała:

          > to, ze Ciebie uczula nie oznacza, ze i u innych wywola alergie...

          no i?? przecież każda pisze o sobie. równie dobrze mozesz to każdej napisać
          • iberia.pl Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 12.06.07, 17:49
            princessofbabylon napisała:

            > no i?? przecież każda pisze o sobie. równie dobrze mozesz to każdej napisać

            jestes zywym dowodem na to, ze czytanie ze zrozumieniem to wyzsza szkola
            jazdy....
        • maka.78 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 12.06.07, 08:56
          mnie też uczula, oddałam mojej mamie i to samo
          • unbreakable Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 16.06.07, 08:28
            seria kocie mleko tez mnie uczula... i do tego zapycha pory.
    • iluminacja256 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 08:33
      Zaznaczę od razu na początku, ze skóra naczyniowa, sucha , dosc wrazliwa.

      Krem Duo C - Eris, Lirene - do skóry suchej i wrażliwej - potworne uczulenie

      Szampon Petrole, Seboradin - jeszcze potwotrniejszy swiad skóry

      I teraz mam dylemat - bo to własciwie dobry kosmetryk, ale trudny w obsłudze:
      Ciało wrazliwe AA mleczko do ciała z ekstraktem z białej herbaty i kaszmirem -
      cudownei pachnie, genialnie nawilza i natłuszcza- ale...wchłania się chyba ze 2
      godziny, wszystko jest nim ubabrane.
      • iluminacja256 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 08:37
        Aha, przypomniał mi sie morderca!:)))))

        Maska Garniera do twarzy z miodem akacjowym - a zreszta przeczytajcie sobie
        opinie:
        www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7941

        • kkkkk4 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 08:53
          1. tusz do rzęs astor reklamowany przez Przybylską- również wielbiony na forum:
          tandetne opakowanie, rozmazuje się i ne można domyć po nim oczu - podkówki -
          mimoo że mam wesje niewododporną.
          2. kerastase vita cement maska- nie działa - droga 110zł
          3. true match fluid-dramat.
          4. bielenda piling mikrodermabrazja- uczula i piecze.
          5. wszystko z vichy

          • kadanka Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 25.09.07, 18:21
            nooo, true match to sie rzeczywiscie lorealowi udal...
            fluid ten na twarzy zamienia sie w piękną RYBIĄ ŁUSKĘ
            • czarodziejka87 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 26.09.07, 10:47
              A ja planuje kupic puder mineralny True Match... Uzywalyscie?
              • czarna0222 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 26.09.07, 12:26
                BYc może wypróbuje ;) narzie próbowałam masła kakaowego AA -
                świetnie nawilżało :) tylko zapach też troche za mocny...
      • kadanka Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 25.09.07, 18:12
        - wiekszosc kosmetyków ziai - trudnowchłanialne, mało skutecznie,
        ani nie nawilzaja, ani nie natluszczaja
        - wiekszosc kosmetykow eris - sa po prostu nieskuteczne, piekne
        opakowania, naukowe opisy, odkrycia, nowosci, a kosmetyki po prostu
        kiepske
        - szampony farmona radical ze skrzypem polnym - robia na glowie
        taki kołtun, ze hej
    • gosiaokruszek Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 09:01
      Eveline Cosmetics-Wodoodporna emulsja do opalania-30.Wogóle nie spełnia swojej
      roli ochronnej przed słońcem...mimo ze używała go cała rodzina ,wszyscy
      wrócili,,czerwoni jak raczki''.
      • sigrun Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 10:33
        O, matko! Sporo tego, ale postaram się wpisać same "kffiatki" ;-)
        1. Lakiery do paznokci Astor - każdy z kupionych nie nadawał się do użytku już
        za drugim czy trzecim razem, bo cała zawartość buteleczki wyschła mimo
        starannego zakręcenia.
        2. Podkład Astor (nie pamiętam typu) - natychmiastowa reakcja alergiczna w
        postać purpurowego rumienia. Zmyłam od razu, jednak rumień pozostał przez dwa
        dni :-(((
        3. Płyn do kąpieli Nivea Baby - Córka po kilku minutach od wejścia do wanny
        dostała swędzącej, czerwonej wysypki. Dermatolog potwierdziła, że jak na linię
        dla dzieci i niemowląt z atestami, Nivea wyjątkowo uczula i jest na czarnej
        liście :-((((((
        4. Eye-liner Sephora - po zaledwie dwóch tygodniach użytkowania butelka
        wyglądała jak przeciśnięta przez imadło i potraktowana młotkiem. Jednym słowem
        opakowanie do dupy i wcale nierewelacyjna zawartość :-(((
        4. Szampon SVR Provictiol - zamiast zaleczyć chorobę, tylko wzmógł jej efekty.
        Już po dwóch zastosowaniach miałam swędzącą, jednolitą skorupę na głowie.
        Wszystko złagodził dopiero inny szampon.
    • tunczyczekk Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 10:13
      Bourjois Volume Glamour - tani tusz, kruszy się, skleja rzęsy.
      Astor Air Max - kolejny tani shit który z obietnicami producenta ma tyle co
      drwal do baletnicy
      Zel pilingujący johnson&johnson (nie pamiętam dokładnie nazwy) - zdarzyło mi się
      użyć raz , bo po użyciu miałam czerwone obwódki dookoła oczu i troche plam na
      policzkach
    • paul_ina Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 10:28
      - Kremy Vichy (sama się przekonałam po jakimś czasie, że Myokine nie jest wiele warte),
      - wszystkie kremy Eris, ale największe rozczarowanie to seria Young&Uniqe: skóra ściągnięta, zmęczona, cera poszarzała - a tania nie jest!
    • nadinnka Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 12:35
      tusz do rzęs taki dwustopiowy - biały z czarnym - masakra ten czarny wogóle nie
      pokrywa tego białego powiedziałam , ze już nigdy więcej i te wszytskie tusze
      do rzęs typu "telescopic" czy coś takiego z tymi malutkimi rzęskami albo
      grzebyczkami pic na wodę to wogóle badziewie nie chce malowac normalnie jakbym
      wykałaczką rzęsy malowała - przynamjmniej ja tak uważam
    • paul_ina Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 12:43
      Jak mogłam zapomnieć:

      Helena Rubinstein Gold Future Eye Reviver - krem pod oczy, w którym wykorzystano złoto ;) teoretycznie powinno być super, bo krem oparty na wit C, ale: podrażnia, ściąga i wysusza - 360 pln w błoto.

      kulki Meteoryty - zero efektu.
      • polskiprl Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 13:00
        Ja nie polecam erisa z wyjatkiem Sebostatica- ktory jak dla mojej cery
        tradzikowej jest dobry. Moja mama tez nienawidzi erisa. nie pomagaja jej te
        kosmetyki.
        • internistka Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 23:02
          Szampon Fructis.
          Umyłam i poszłam do pracy na ważne spotkanie. Włosy miałam tak tłuste, że po
          przeczesaniu ich palcami na rękach został mi film jak po kremie.
          Ten szampon to jakaś masakra i w dodatku do włosów cienkich i długich a
          zadziałał jak wosk.
    • iberia.pl jaki jest sens takiej listy? 10.06.07, 23:13
      Pomijam komsetyki kolorowe i komentarze:tusz skleja rzesy itd-bo to faktycznie
      jak jest kiepskiej jakosci to taki sam marny efekt bedzie u wielu osob.

      Ale pisanie, ze :"nienawidze kosmetykow firmy X " bez podania powodu jest
      bzdurne i nic nie wnoszace do dyskucji.

      Tak samo pisanie:"kosmetyk Y mnie uczulil"-niestety kazda skora reaguje inaczej
      na dany kosmetyk-jednemu on sluzy i go sobie chwali a u innego wywola
      podraznienie skory a ktos jeszcze inny bedzie mial do niego stosunek neutralny.
      • 4gni3szk4 Re: jaki jest sens takiej listy? 10.06.07, 23:48
        ano taki, że czytając o jakimś kosmetyku, o ile oczywiście jest podany powód na "nie", 3 razy sie zastanowie czy go kupie. Lub zapytam o okoliczności (jaką miała skórę, dlaczego rzeczywiście jest na "nie" na gazetowym mailu). Można by się zapytać tym pytaniem
        9jaki jest sens?) o każdy wątek tego forum np: jakaś forumowiczka zapytała czy warto kupić ten kosmetyk, zakłada wątek i czyta RÓŻNE opinie na jego temat, bo tyle opini ile użytkowniczek, tak samo jest z wątkami o dobrych kosmetykach. No i jaki był sens? Ludziki piszą o rózne porady (peelingi, maseczki, co mi pomoże na trądzik, podpaska czy tampon) i rzeczywiście dostaną RÓŻNe porady

        A Ty iberio.pl wchodź w każdy wątek i uprzedzaj inne forumowiczki po co pytają, jak dostaną 17 różnych odpowiedzi.

        Pozdrawiam

        • czarodziejka87 Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 00:02
          Iberia ma racje, ale wyglada na to ze nie zrozumialas tresci jej postu.
          • 4gni3szk4 Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 00:16
            Każdy pyta na forum (o kosmetyk, o zabieg) i dostaje różne odpowiedzi, od osób uczulonych na kosmetyk, wychwalających kosmetyk lub całkiem obojętnych. Jeżeli Iberia ma racje to nie powinno być 70% wątków (nie pisze o postach) tego forum.
            • iberia.pl Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 14:21
              4gni3szk4 napisała:

              >Jeżeli Iberia ma racje to nie powinno być 70% wątków (nie pisze o postach)
              tego forum.

              sluchaj niestety 80% wszystkich watkow na poszczegolnych forach jest
              zakladanych z.....lenistwa autorow, po co poszperac w necie czy innej
              informacji jak mozna zalozyc watek:"jak daleko jest z dworca na ulice
              X", "gdzie jechac na wakacje","ktore biuro podrozy jest dobre, a ktore
              okrada", "w jakim banku mam zalozyc konto" , "jakie auto mam kupic za 20 tys
              zl","jaki zapach najladniejszy" itd itp.

              Sens takiej listy kosmetykow jest co najwyzej polowiczny, to ze 10 osobom
              kosmetyk nie odpowiadal z roznych wzgledow nie oznacza, ze dla mnie on bedzie
              do bani, wrecz przeciwnie dla mnie moze byc numerem 1 i co wtedy?
              Akurat wybor kosmeytkow jest baaaaardzo indywidualna sprawa, dlatego takie
              listy nie sa dla mnie wyrocznia.
              • fdg Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 19:05
                Jaki sens?
                A chociażby taki, aby sobie poczytać i wymienić się doświadczeniani, tak po
                prostu...
                I czy wszystko musi mieć jakiś sens???? :)

                • iberia.pl Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 19:17
                  fdg napisała:

                  > A chociażby taki, aby sobie poczytać i wymienić się doświadczeniani, tak po
                  > prostu...

                  znaczy sie jarmark wirtulany ? :-)

                  > I czy wszystko musi mieć jakiś sens???? :)


                  no jesli lubisz robic cos sobie a muzom to Twoja sprawa, ja za bardzo cenie
                  swoj czas i ...czas innych :-)
                  • fdg Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 23:00
                    iberia.pl napisała:

                    > fdg napisała:
                    >
                    > > A chociażby taki, aby sobie poczytać i wymienić się doświadczeniani, tak
                    > po
                    > > prostu...
                    >
                    > znaczy sie jarmark wirtulany ? :-)
                    >
                    > > I czy wszystko musi mieć jakiś sens???? :)
                    >
                    >
                    > no jesli lubisz robic cos sobie a muzom to Twoja sprawa, ja za bardzo cenie
                    > swoj czas i ...czas innych :-)

                    Śmiem w to wątpić, skoro tak bardzo udzielasz się w tym, Twoim zdaniem
                    bezsensownym, wątku.
                    Z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat, ja dla odmiany cenię swoje
                    dobre samopoczucie i dużą ilość dystansu do tego typu spraw.
                    Życzę dobrej nocy:)
                    • iberia.pl Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 23:10
                      fdg napisała:

                      > Śmiem w to wątpić, skoro tak bardzo udzielasz się w tym, Twoim zdaniem
                      > bezsensownym, wątku.


                      naucz sie czytac ze zrozumieniem i NIE PRZEKRECAJ moich slow, a teraz pokaz mi
                      gdzie napisalam, ze ten watek jest bezsensowny?

                      > Z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat,

                      vice versa.

                      > ja dla odmiany cenię swoje dobre samopoczucie i dużą ilość dystansu do tego
                      typu spraw.

                      tym razem ja watpie.

                      > Życzę dobrej nocy:)
                      wzjaemnie.
              • 4gni3szk4 Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 19:18
                iberia.pl napisała:


                >
                > sluchaj niestety 80% wszystkich watkow na poszczegolnych forach jest
                > zakladanych z.....lenistwa autorow, po co poszperac w necie czy innej
                > informacji jak mozna zalozyc watek:"jak daleko jest z dworca na ulice
                > X", "gdzie jechac na wakacje","ktore biuro podrozy jest dobre, a ktore
                > okrada", "w jakim banku mam zalozyc konto" , "jakie auto mam kupic za 20 tys
                > zl","jaki zapach najladniejszy" itd itp.
                >
                > Sens takiej listy kosmetykow jest co najwyzej polowiczny, to ze 10 osobom
                > kosmetyk nie odpowiadal z roznych wzgledow nie oznacza, ze dla mnie on bedzie
                > do bani, wrecz przeciwnie dla mnie moze byc numerem 1 i co wtedy?
                > Akurat wybor kosmeytkow jest baaaaardzo indywidualna sprawa, dlatego takie
                > listy nie sa dla mnie wyrocznia.
                >
                >
                >
                >
                Gdzie mam znaleźć (wyszperać) w necie, że dany produkt jest do bani. Jaka firma pisze na swoich stronach internetowych "plusy i minusy naszego kosmetyku"?

                Dla mnie lista "moj kosmetyk THE BEST" nie byłaby dla mnie wyrocznią! Ale jak będę kupować np jakiś krem który był na "nie" na tym forum - porównam z wizaz.pl to 10 razy się zastanowię zanim kupię, a już najszybciej znajde inny krem.

                I nie rozumiem dlaczego tak bardzo zjechać tą listę. Może najlepiej będzie jak nie bedziesz jej czytać ? Czepiłaś się jakbyś mi opłaciła wątek na forum.
                • 4gni3szk4 Re: jaki jest sens takiej listy? 11.06.07, 19:20
                  4gni3szk4 napisała:


                  > I nie rozumiem dlaczego tak bardzo zjechać tą listę.

                  I nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz zjechać tą listę. ***
                  • iberia.pl do autorki watku 11.06.07, 23:08
                    4gni3szk4 napisała:


                    > I nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz zjechać tą listę. ***

                    ??? no coz z powyzszego wynika, ze kompletnie nie zrozumialas, tego co
                    napisalam.
                    Nie atakuje Cie, nie chce "zjechac listy" tylko zadalam pytanie.
                    Jesli o mnie chodzi takich list moze byc ile tylko sobie zazyczysz ale zastanow
                    sie nad ich zasadnoscia, bo kosmetyki to bardzo subiektywna kwestia.

                    TY sie od razu obruszasz, ze ktos wogole smial poddac w watpliwosc Twoj
                    fenomenalny pomysl....Troszke wiecej dystansu do siebie zycze i zrozumienia
                    innego punktu widzenia.
                    • 4gni3szk4 Re: do autorki watku 12.06.07, 09:59
                      Jeszcze coś?

                      Bo staje sie to już nudne
                      Powtarzasz sie - I jaki jest tego sens że piszesz po raz 10 to samo ?
                      • iberia.pl Re: do autorki watku 12.06.07, 17:49
                        4gni3szk4 napisała:

                        > Jeszcze coś?
                        >
                        > Bo staje sie to już nudne
                        > Powtarzasz sie - I jaki jest tego sens że piszesz po raz 10 to samo ?

                        skad taka agresja?wyluzuj, zwykla dyskusja a zachowujesz sie jak jakas urazona
                        malolata.
    • magdaksp Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 10.06.07, 23:41
      odzywka ziaji z serii plantica
    • ruda_dunka Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 00:16
      tusz Astora, ten co to mial tak strrrrrasznie wydłużać rzęsy(Przybylska go
      reklamuje)
      Kupiłam go i ..porazka. On wcale nie maluje.
      Nigdy więcej tuszów Astora.
      • iza3108 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 22.09.07, 21:46
        właśnie ja dziś kupiłam ten co wydłuża a z drugiej strony pogrubia,
        wielkie guw..... więcej nie kupię tuszu Astora wolę dołożyć i kupić
        Loreala

        ruda_dunka napisała:

        > tusz Astora, ten co to mial tak strrrrrasznie wydłużać rzęsy
        (Przybylska go
        > reklamuje)
        > Kupiłam go i ..porazka. On wcale nie maluje.
        > Nigdy więcej tuszów Astora.
      • azja811 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 23.09.07, 13:46
        ruda_dunka napisała:

        > tusz Astora, ten co to mial tak strrrrrasznie wydłużać rzęsy
        (Przybylska go
        > reklamuje)
        > Kupiłam go i ..porazka. On wcale nie maluje.
        > Nigdy więcej tuszów Astora.


        Popieram opinię w całej rozciągłości
        • awimy Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 24.09.07, 19:28
          Ja też się zgadzam. Jeden z najgorszych, których używałam.
    • nadja Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 09:32

      Noooo w tej kategorii tusz do rzes Astor, pogrubiajaco-wydluzajacy,
      co za badziew... Rozmazuje sie, klei, jest okropny.

      n.
    • plum1000 antidral .. 11.06.07, 11:18
      to jeden z lepszych i skutecznych kosmetykow.Nie naklada sie go na wydepilowane
      dopierio co pachy, tylko dobę po depilacji...Tak wiec twoja opinia nt antidralu
      jest calkowicie nieprawdziwa.
      antditral jest i tani( np etixil ma duzo mniejsza pojemnosc i kosztuje 2x
      wiecej) i dziala cuda z pocacymi sie pachami.
      • 4gni3szk4 Re: antidral .. 11.06.07, 11:21
        antidral - dobry w miarę, ale swędzi jeżeli nałożymy go na wydepilowane pachy.






        plum1000 napisała:

        > to jeden z lepszych i skutecznych kosmetykow.Nie naklada sie go na wydepilowan
        > e
        > dopierio co pachy, tylko dobę po depilacji...Tak wiec twoja opinia nt antidralu
        > jest calkowicie nieprawdziwa.
        > antditral jest i tani( np etixil ma duzo mniejsza pojemnosc i kosztuje 2x
        > wiecej) i dziala cuda z pocacymi sie pachami

        Nie przekreśliłam go jako kosmetyk (typowo do du...y) pisze że jest dobry, a z depilacją wypowiadałam sie wyżej ;)
        • kotbalamot Re: antidral i inne .. 11.06.07, 13:53
          1. Kinerase- intensywny krem na dzień i na noc- nic nie działa , nawet
          nie nawilża. Mimo , ze przeznaczony rzekomo do każdeg0o typu cery , to
          straszny tłuścioch z niego. Po nocy z nim na drugi dzień az spływal
          mi makijaż z twarzy. A kosztuje blisko 200zł,
          2. Freemans- maseczka zelowa z winogron peel off- zastyga chyba z
          godzine a później nie można zdjąć jej z twarzy ani z dekoldu.
          Musiałam szorować ostrą myjką aż zdarłam naskórek.
          3. Antidral - stosowalam zgodnie z ulotką wieczorem na umyta i osuszona
          skórę i 0 efektów.
          4. Rimmel- puder w kompakcie Stay Matte- zamiast matowić bardziej
          błyszczała mi po nim buzia,
          5.Dermika - zel z witaminą P do cery naczynkowej- ponad rok stosowania
          wieczór pod krem i zero efektów. Drogi. Znam specyfiki trzykrotnie
          tańsze a lepiej działające.
      • pani_uli Re: antidral .. 03.10.07, 15:02
        Mi na pocenie nie pomaga...
    • aldonus Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 20:07
      pomadki z avonu - choć już raz się sparzyłam to skusiłam się ponownie
      zniechęcona faktem, że nie mogę kupić nigdzie takiej, jak chciałam. coś, co
      wyglądało na ładne bordo okazało się transparentnym różem, a kolejne ciemne wino
      było czerwonawe i blade. obrazeczki w ogóle nie oddawały koloru, a konsultantka
      próbując pomóc celowała w ciemno. nie czepiam się avonu w ogóle, bo go nie znam,
      ale wolę 1 art deco za 70zł. niż 3 pomadki avonu po 20zł.
      • napolnoc Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 21:13
        Tusz do rzes e.lauder magnascopic bodajze, skleja potwornie rzesy.
        • a.s.i.a.88 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 24.09.07, 18:28
          napolnoc napisała:

          > Tusz do rzes e.lauder magnascopic bodajze, skleja potwornie rzesy.

          Cooooo:O:O:O?? Tosz to najlepszy tusz jaki w życiu miałam!!! Rzęsy
          wyglądaja jak sztuczne (w pozytywnym słowa znaczeniu)!
      • elfia4 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 29.07.07, 11:27
        Poproś konsultantkę o testery pomadek i na ich podstawie wybieraj kolor, bo w
        katalogu kolory są często zniekształcone, a efekt zalezy też od tego, czy
        pomadka jest kryjąca, czy transparentna. Ja pomadki avonu nawet lubię, mam
        ulubiony odcień, ale wybrany na podstawie próbki. Za to błyszczyki biorę w
        ciemno i trafiam z kolorem
      • b.i.bak Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 26.09.07, 13:25
        Po prostu trafilas na niekompetentna konsultantke. Do dobierania
        kolorow w Avon sluza testery. Katalog pelni tylko role
        informacyjna .Pozdrawiam!
    • o.lunia Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 21:02
      1. szampony herbal essence (ladnie pachna, ale nie myja i w ogole nic nie robia)
      2. dezodorant w kulce Avon, zupelnie nieskuteczny
      3. balsam J&J 24h z dodatkiem miodu - nie wchlania sie, tylko walkuje na skorze
      caly dzien
      4. farby do wlosow palette- strasznie niszcza wlosy, a kazdy blond jest zolty
      5. zielona seria Garniera do cery mieszanej, pogorszyla mi stan cery lub nie
      dzialala wcale (w zaleznosci od produktu)
      6. krem do depilacji Tanita - wloski nie zeszly, a podraznienie potworne, setki
      krostek!
      7. krem do twarzy ziaja z biala herbata - strasznie nablyszcza cere
      8. seria Clearskin z Avonu
      • agoola20 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 22:06
        plastry do depilacji Veet (niebieskie) - cały wosk został na skorze, zero
        efektu. tansze i lepsze sa Tanity.
        • cynamonn1 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 22:40
          1. Beznadziejny tusz z Astora Air max:/ tragedia!!
          2. Krem matujacy z garniera - zupełnie odwrotny efekt:/
          3. Podkład Stay Matt z Rimmela - straszny, okropny,natłuszcza twarz zamiast ją
          matowac:/
          4. Seria coś tam 19 z Gliss kura - moje kręcone włosy niestety wysusza
          okropnie, to samo dove połysk jedwabiu ( takie ecru opakowanie), tragedia:)
          • princessofbabylon Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 11.06.07, 23:49
            tusz do rzęs Manhatan First Flirt czy coś tam, beznadziejny, za dużo tuszu
            osadza się na szczoteczce i zwyczajnie się wylewa on jak zakręcam. użyłam raz.

            samoopalacz Cztery Pory Roku, nie wiem czy ja sie nie umiem obsłużyć, czy on
            jest tylko tak zeby wyrównać koloryt a nie opalić. ja go nakładam a na drugi
            dzien go nie ma juz.jak porównam z Sopotem który śmierdział niemiłosiernie, a
            który dawał efekt już po 3 godzinach to normalnie dzień do nocy.
      • patrycjaeudezet Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 02.10.07, 14:27
        Niestety nie mogę się zgodzić zarówno z dezodorantami Avonu ponieważ
        dla mnie są skuteczne i ogólnie uwielbiam wszystkie ich kulki :-)
        Dodam,że ćwiczę 3 razy w tygodniu na siłowni. Z Avonu z serii
        Clearskin bardzo dobry jest peeling (taki niebieski) z cynkiem. A
        krem do depilacji Tanita jest taki sam jak Veet droższy trzy razy i
        używam go dwa razy w tygodniu. Po pierwszym razie każdy krem
        depilujący lekko uczula (to sama chemia przecież).
    • mysiulek08 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 12.06.07, 02:03
      -Resilience Lift pod oczy Estee Lauder. Horror. Mial "wyprostowac" skore pod
      oczyma, a narobil okropnego balaganu. Po trzech aplikacjach skora wysuszona,
      pojawily sie nowe zmarszczki, wygladalam o 20 lat starzej! Przez dwa tygodnie
      doprowadzalam te partie twarzy do normalnosci.
      -Balsam L'Oreala z cyklu Slim cos tam. Zero wchlaniana, przy wsmarowywaniu
      uczucie jakbym mokra dlonia margaryne nakladala. Zreszta inne specyfiki tej
      firmy tez nie wiele warte. Od dlugiego czasu omijam szerokim lukiem wszystko co
      firmuja lacznie z Vichy, Lancomem i HR.
      -Avon, kazda kwota wydana na ich produkty byla zmarnowana
      • olga1974 Re: Kupiłyśmy beznadziejny kosmetyk - wpisujemy 12.06.07, 08:06
        podkład Age Renew firmy Max Factor.

        w moim przypadku optycznie pogarsza wygląd skóry, postarza i "tłuści" skórę.

        bezsensowny zakup, nie mam teraz co z nim zrobić.
    • said_no_more Holiday Skin Body Lotion 13.06.07, 14:44
      skusilam sie na dwa opakowania :((((((
      • czarodziejka87 Re: Holiday Skin Body Lotion 13.06.07, 18:05
        Dlatego zawsze najpierw kupuje jedna sztuke;) Aha!I wykradam wszystkie testery
        fluidow z Rossmanna:D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka