Gość: Ala IP: 217.96.36.* 18.06.03, 12:55 Czy ktoś ćwiczy? Napiszcie coś o specyfice tych ćwiczeń, efektach, może znacie jakieś fajne strony??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annika_vik Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 18.06.03, 15:25 Z tym "fitbal" chodziło ci może o Body Ball? Gimnastyka na wielkiej piłce. Ja to ćwiczę - poszłam, bo powiedziano mi, ze to takie delikatne, odprężające, dobre na kręgosłup itp. Że to gimnastyka na piłce, że się na tej piłce leży ... A w rzeczywistości było "nieco" inaczej - zdziwiłam się bardzo - po 10 minutach zaczęło mi latać czerwone przed oczami, cała się zlałam potem, a wychodziłam na czworakach. Skuteczne, nie powiem, dawno się tak nie wyplułam. Pozdrawiam Annika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubu Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: 62.181.161.* 18.06.03, 21:12 Ja chodze na pilatesa od 4 miesiecy, na poczatku bylo b. ciezko, bo nie umialam wykonywac poprawnie cwiczen, ale teraz widze efekty, sylwetka zupelnie inaczej wyglada, brzuch jest ladnie umiesniony, cwiczenia wygladaja z boku na statyczne bardzo, w wiekszosci lezy sie na macie, ale naprawde daja w kosc i sa to takie cwiczenia, ze im dluzej sie je wykonuje, wcale nie jest latwiej ;- )) teraz tworzy sie nowa strona dot. pilatesa, www.pilates.pl Zajrzyj tez na kobieta.interia.pl/uroda/sylwetka/news?inf=392822 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: *.visp.energis.pl 19.06.03, 12:15 Czy wiecie gdzie w Poznaniu mozna ćwiczyć Pilates? Odpowiedz Link Zgłoś
imoe Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 19.06.03, 12:25 bubu a gdzie chodzisz na pilates?moze gdzies w wawie?bo szukam jakiegos godnego polecenia miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubu Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: *.wp-sa.pl 23.06.03, 12:38 Niestety nie w Wawie, tylko w Gdansku. Odpowiedz Link Zgłoś
ptasia Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 19.06.03, 12:33 jeśli macie możliwość (mi tak doradzono... dzięki, V., jeszcze raz), może ściągnąć przez np. Kazaa pilates for dummies. trening trwa ok. 30 minut, pani tlumaczy wszystko wolno+powoli (po ang.) dobra jakość i fajna rzecz, tj. ćwiczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KITKA Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: mieszko.pl.u* 20.06.03, 14:58 BŁAAAAAAAAAAAGAM, ale gdzie w warszawce, może w gymnazionie? Odpowiedz Link Zgłoś
madzia773 Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 20.06.03, 15:52 Piszę do błagającej o pilates w W-wie.jest w fitness klubie na Nałęczowskiej 62, klub nazywa się "Reebok team", telefon 651-96-66 o ile dobrze spisałam z komórki.Zajęcia są we środę o 21.00.Mają też stronę internetową www.bodyline.com.pl z rozkłADEM Zajęć i cenami.Ja chodzę tam na aerobik już rok.Ale z pilatesu zrezygnowałam po miesiącu,bo nie mogłam wykonać tych ćwiczeń.Chyba mam za małó cierpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kitka Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: mieszko.pl.u* 20.06.03, 17:34 dzięęęęęęęęęęęęęękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: 217.96.36.* 23.06.03, 11:30 Chodziło mi właśnie o FITBALL - zajęcia nazywają się Pilates + Fitball i ćwiczy się z piłką. Ale nie myślałam, że to jest tak forsowne, jak opisujecie! Chciałabym się zrelaksować, wyciszyć, rozciągnąć. Czy to dobra metoda? Odpowiedz Link Zgłoś