Dodaj do ulubionych

PILATES (+ ew. FITBAL)

IP: 217.96.36.* 18.06.03, 12:55
Czy ktoś ćwiczy? Napiszcie coś o specyfice tych ćwiczeń, efektach, może
znacie jakieś fajne strony???
Obserwuj wątek
    • annika_vik Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 18.06.03, 15:25
      Z tym "fitbal" chodziło ci może o Body Ball? Gimnastyka na wielkiej piłce.
      Ja to ćwiczę - poszłam, bo powiedziano mi, ze to takie delikatne, odprężające,
      dobre na kręgosłup itp. Że to gimnastyka na piłce, że się na tej piłce leży ...
      A w rzeczywistości było "nieco" inaczej - zdziwiłam się bardzo - po 10 minutach
      zaczęło mi latać czerwone przed oczami, cała się zlałam potem, a wychodziłam na
      czworakach.

      Skuteczne, nie powiem, dawno się tak nie wyplułam.

      Pozdrawiam
      Annika
    • Gość: bubu Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: 62.181.161.* 18.06.03, 21:12
      Ja chodze na pilatesa od 4 miesiecy, na poczatku bylo b. ciezko, bo nie
      umialam wykonywac poprawnie cwiczen, ale teraz widze efekty, sylwetka zupelnie
      inaczej wyglada, brzuch jest ladnie umiesniony, cwiczenia wygladaja z boku na
      statyczne bardzo, w wiekszosci lezy sie na macie, ale naprawde daja w kosc i
      sa to takie cwiczenia, ze im dluzej sie je wykonuje, wcale nie jest latwiej ;-
      )) teraz tworzy sie nowa strona dot. pilatesa, www.pilates.pl Zajrzyj
      tez na kobieta.interia.pl/uroda/sylwetka/news?inf=392822
      • Gość: aga Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: *.visp.energis.pl 19.06.03, 12:15
        Czy wiecie gdzie w Poznaniu mozna ćwiczyć Pilates?
        • imoe Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 19.06.03, 12:25
          bubu a gdzie chodzisz na pilates?moze gdzies w wawie?bo szukam jakiegos
          godnego polecenia miejsca.
          • Gość: bubu Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: *.wp-sa.pl 23.06.03, 12:38
            Niestety nie w Wawie, tylko w Gdansku.
        • ptasia Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 19.06.03, 12:33
          jeśli macie możliwość (mi tak doradzono... dzięki, V.,
          jeszcze raz), może ściągnąć przez np. Kazaa pilates for
          dummies. trening trwa ok. 30 minut, pani tlumaczy
          wszystko wolno+powoli (po ang.) dobra jakość i fajna
          rzecz, tj. ćwiczenia.
          • imoe Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 19.06.03, 12:37
            tak wiem tez mam to do V :)
    • Gość: KITKA Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: mieszko.pl.u* 20.06.03, 14:58
      BŁAAAAAAAAAAAGAM, ale gdzie w warszawce, może w gymnazionie?
    • madzia773 Re: PILATES (+ ew. FITBAL) 20.06.03, 15:52
      Piszę do błagającej o pilates w W-wie.jest w fitness klubie na Nałęczowskiej
      62, klub nazywa się "Reebok team", telefon 651-96-66 o ile dobrze spisałam z
      komórki.Zajęcia są we środę o 21.00.Mają też stronę internetową
      www.bodyline.com.pl z rozkłADEM Zajęć i cenami.Ja chodzę tam na aerobik już
      rok.Ale z pilatesu zrezygnowałam po miesiącu,bo nie mogłam wykonać tych
      ćwiczeń.Chyba mam za małó cierpliwości.
      • Gość: kitka Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: mieszko.pl.u* 20.06.03, 17:34
        dzięęęęęęęęęęęęęękuję.
        • Gość: Ala Re: PILATES (+ ew. FITBAL) IP: 217.96.36.* 23.06.03, 11:30
          Chodziło mi właśnie o FITBALL - zajęcia nazywają się Pilates + Fitball i ćwiczy
          się z piłką. Ale nie myślałam, że to jest tak forsowne, jak opisujecie!
          Chciałabym się zrelaksować, wyciszyć, rozciągnąć. Czy to dobra metoda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka