Gość: Lilka IP: *.71.107.41.213.rev.coltfrance.com 04.09.03, 10:24 Czy może byłyście u tego fryzjera? Ja myslę żeby się wybrać do tego salou na Wileńskiej żeby tylko uczesać włosy do slubu. Co o tym sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghot Re: Camill Allban 04.09.03, 10:40 Byłam w krakowskim salonie CA i uważam, że ich ceny są zbyt wygórowane, jak na jakość świadczonych usług. Odpowiedz Link Zgłoś