girl1317 03.10.08, 22:34 co zrobić żeby sie szybko grzywka nie przetłuszczała. Używacie jakiejś pianki .wosku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tirkuchenek Re: grzywka 04.10.08, 00:06 No właśnie ja mam tak, że jak użyję maski / odżywki / pianki / lakieru / żelu / wosku, to dopiero mi się przetłuszczają włosy! :o) Tak że im mniej, tym lepiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
guapatia Re: grzywka 04.10.08, 08:59 Myć codziennie to po pierwsze,a po drugie faktycznie im mniej tym lepiej.U mnie to samo,po uzyciu pianki czy lakieru grzywka wyglada jakby tydzien wody i szamponu nie wiedziala:( Odpowiedz Link Zgłoś
paulinaa Re: grzywka 04.10.08, 10:11 ja używam codziennie lakieru i nie mam tego problemu, oczywiście myje grzywke codziennie Odpowiedz Link Zgłoś
tirkuchenek P.S. 04.10.08, 12:00 Naturalnie, codziennie myję nie tylko grzywkę, ale całe włosy :o) Odpowiedz Link Zgłoś