03.10.08, 22:34
co zrobić żeby sie szybko grzywka nie przetłuszczała. Używacie jakiejś pianki
.wosku?
Obserwuj wątek
    • malange Re: grzywka 03.10.08, 22:35
      Myć codziennie - przecież to nie problem.
    • tirkuchenek Re: grzywka 04.10.08, 00:06
      No właśnie ja mam tak, że jak użyję maski / odżywki / pianki /
      lakieru / żelu / wosku, to dopiero mi się przetłuszczają włosy! :o)
      Tak że im mniej, tym lepiej :)
      • guapatia Re: grzywka 04.10.08, 08:59
        Myć codziennie to po pierwsze,a po drugie faktycznie im mniej tym
        lepiej.U mnie to samo,po uzyciu pianki czy lakieru grzywka wyglada
        jakby tydzien wody i szamponu nie wiedziala:(
        • paulinaa Re: grzywka 04.10.08, 10:11
          ja używam codziennie lakieru i nie mam tego problemu, oczywiście
          myje grzywke codziennie
      • tirkuchenek P.S. 04.10.08, 12:00
        Naturalnie, codziennie myję nie tylko grzywkę, ale całe włosy :o)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka