IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.03, 14:11
Gdzie w Krakowie można dostać perfumy Anna Sui? Trafiłam kiedyś na próbki jej
zapchów i się zakochałam, nie podoba mi sie od tej pory nic innego, a tamtych
jak narazie nie udało mi się nigdzie dostać :-(
Będę bardzo wdzieczna za pomoc. Jestem także bardzo ciekawa jak 'znawczynie'
oceniają jez zapachy, szczególnie Sui Dreams.
Obserwuj wątek
      • Gość: zeplin Re: anna sui IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.03, 15:08
        Zgadza się, ja także spotakałam się z nimi za grznicą i zaczynam mieć
        wątpliwości czy w ogóle możliwe będzie dostanie ich w Polsce.
        Udało mi sie posmakować niestety tylko jednego zapachy - niebieski (zdaje się
        że Dreams) ale bardzo ciężko mi go określić - delikatny, kobiecy, zupełnie inny
        niż znane mi nuty zapachowe - fascynujący
        Na który konkretnie zapach trafiłać? jak go ocenisz?
        • Gość: ultra75 Re: anna sui IP: 207.159.92.* 11.11.03, 16:11
          Witaj.
          Trafilam na 3 zapachy. Jesli piszesz o "niebieskich perfumach", to beda to na
          pewno Sui Dreams albo Sweet Dreams (dokladnie nie pamietam nazwy - sprawdze
          dzisiaj :-)) i tez mi sie bardzo podobaja - delikatne, kwiatowe, tylko troszke
          nietrwale, ale zdecydowanie sa w moim typie. Mnie z kolei jeszcze
          bardziej "zaczarowaly" Dolly Girl (albo Girly Doll - kurcze, mam cos dzisiaj
          problemy z nazwami) - w rozowej buteleczce w ksztalcie glowy lalki :-). Troche
          kwiatowe, swieze, ale maja tez taka inna nute, ktorej nie potrafie okreslic i
          dlatego tez bylabym ciekawa, co o nich sadza forumowe ekspertki od zapachow.
          Wiem, ze ten opis jest dosc chaotyczny, ale nie potrafie ich dokladnie okreslic
          i to chyba wlasnie mi sie w nich podoba! Wachalam jeszcze jedne - nie pamietam
          nazwy, byly w czerwono-pomaranczowej butelce w ksztalcie motyla. Z tej trojki
          najmniej mi sie podobaly, takie kwiatowe "mydelko". A na perfumy Anna Sui
          trafilam przypadkiem - po prostu chodzilam po perfumerii i testowalam wszystko,
          na co nie trafilam do tej pory w Polsce, a te mi sie rzucily w oczy ze wzgledu
          na oryginalne i troche kiczowate buteleczki. Dobrze wiedziec, ze komus tez sie
          podobaja :-). Pozdrowienia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka