kasmiri50
21.07.09, 23:55
mam ogromny problem z cellulitem,a mam dopiero 30 lat. Ćwiczę, stosunkowo
dobrze się odzywiam, stosuje kosmetyki na to cholerstwo, ale nic nie działa.
Przeczytałam o karboksytoterapii w jednym z tekstów urodowych:
http://www.zw.com.pl/artykul/363035,383869_Wyroluj_Cellulit_.html
ktoś próbował? działa? trzeba zrobić z 10 zabiegów, to koszt ponad 1000 zł,
czyli niemało... Warto?
A może jakaś inna specjalistyczna metoda?