Dodaj do ulubionych

mam pytanie

24.03.04, 16:08
maialam juz kiedys grzybice pochwy ktora udalo mi sie wyleczyc.minal ok.
rok.od dwoch dni jednak czuje ze cos jest nie tak.tuz przy wejscu do pochwy
skora jest troche zaczerwieniona i troche boli przy dotyku.czy moze to byc
zwykle podraznienie?np. od stringow?nie swedzi mnie tak bardzo jak wtedy gdy
mialam grzybice.podkreslam ze jest to tylko w okreslonym miejscu.czy jesli ma
sie grzybice zainfekowany musi byc caly obszar(lacznie z wargami sromowymi)
czy moze wystapic tak jak u mnie tylko w jednym miejscu
Obserwuj wątek
    • martulinek Re: mam pytanie 24.03.04, 18:00
      Może być tylko w jednym miejscu, tak z reguły dzieje się na początku infekcji.
      na tym etapie wystarczy zrezygnować z mydła i podmywać się preparatem do mycia
      intymnych miejsc.Możesz też kupić kilka saszetek "tantum rosa" - co wieczór
      rozpuszczać jedną w przegotowanej wodzie i takim płynem przemywać podrażnione
      miejsca - można robić okłady z gazy. Albo kupić "lactovaginal" - są to kapsułki
      dopochwowe - jedna na noc - lek bez recepty (niestety drogie... ok.30 zł).
      jeśli po kilku dniach nie będzie poprawy - to czym prędzej do lekarza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka