dorota2222
24.03.04, 16:08
maialam juz kiedys grzybice pochwy ktora udalo mi sie wyleczyc.minal ok.
rok.od dwoch dni jednak czuje ze cos jest nie tak.tuz przy wejscu do pochwy
skora jest troche zaczerwieniona i troche boli przy dotyku.czy moze to byc
zwykle podraznienie?np. od stringow?nie swedzi mnie tak bardzo jak wtedy gdy
mialam grzybice.podkreslam ze jest to tylko w okreslonym miejscu.czy jesli ma
sie grzybice zainfekowany musi byc caly obszar(lacznie z wargami sromowymi)
czy moze wystapic tak jak u mnie tylko w jednym miejscu