Dodaj do ulubionych

Bezpłodność Partnera

24.11.10, 20:13
Cześć Dziewczyny
Potrzebuje Pomocy jestem na skraju wytrzymałości psychicznej 13 sierpnia 2009 miałam laparoskopie.Z mężem przeżyliśmy to strasznie ja nie mogłam długo dojść do siebie a jak jeszcze sie dowiedziałam że moja bratowa jest w ciąży(nie powiem żebym się ucieszyła choć bardzo starałam się to ukryć,a z drugiej strony starałam się cieszyć szczęściem brata i batowej)pare dni temu zrobiliśmy z mężem badanie nasienia i wyrok lekaż powiedział że dziecka z tego nie będzie.Niestety mój mąz ma OLIGOSTHENOTERATOZOOSPERMIE I HIPERSERMIE tez. zbyt małą ilość plemników i nieprawidłową budowe.Jestem zdruzgotana tak bardzo chcieliśmy z mężem dzidziusia a ty mój mąż na dzisiejszą chwile jest bezpłodny, nie mogę się załamać przy mężu bo on w ciężkich chwilach próbował nie pokazywać po sobie że jast załamany więc teraz ja muszę jego podtrzymywać.Ale uwieżcie to nie jest łatwe.Potrzebuje Pomocy bo już nie daje rady!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka