matrix2618
24.11.10, 20:13
Cześć Dziewczyny
Potrzebuje Pomocy jestem na skraju wytrzymałości psychicznej 13 sierpnia 2009 miałam laparoskopie.Z mężem przeżyliśmy to strasznie ja nie mogłam długo dojść do siebie a jak jeszcze sie dowiedziałam że moja bratowa jest w ciąży(nie powiem żebym się ucieszyła choć bardzo starałam się to ukryć,a z drugiej strony starałam się cieszyć szczęściem brata i batowej)pare dni temu zrobiliśmy z mężem badanie nasienia i wyrok lekaż powiedział że dziecka z tego nie będzie.Niestety mój mąz ma OLIGOSTHENOTERATOZOOSPERMIE I HIPERSERMIE tez. zbyt małą ilość plemników i nieprawidłową budowe.Jestem zdruzgotana tak bardzo chcieliśmy z mężem dzidziusia a ty mój mąż na dzisiejszą chwile jest bezpłodny, nie mogę się załamać przy mężu bo on w ciężkich chwilach próbował nie pokazywać po sobie że jast załamany więc teraz ja muszę jego podtrzymywać.Ale uwieżcie to nie jest łatwe.Potrzebuje Pomocy bo już nie daje rady!!!