17.05.04, 16:43
9 mies.temu urodziłam córeczke,plamy na twarzy nadal mam.czy kidys znikna?Anna
Obserwuj wątek
    • martini_very_bianco Re: ostóda 17.05.04, 18:59
      sposób doktor Jadwigi Górnickiej, autorytetu w dziedzinie medycyny naturalnej
      trzeba dokładnie wymieszać po 50 gr następujących ziół:
      korzeń łopianu
      szyszki chmielu
      korzeń mniszka
      ziele bratka,
      ziele macierzanki,
      kłącze perzu
      kwiat lipy,
      liście szałwii,
      krwawnik,
      ziele rzepiku,
      jaskółcze ziele

      i zaparzać 2 łyżki mieszanki na 2 szklanki wody, popijać w ciąg dnia. Do
      wyczerpania zapasówsmile
      i uważać na wątrobę!
    • monika.antepowicz Re: ostóda 18.05.04, 20:06
      znikną. Sa tez specjalne kosmetyki, moze pani teą spróboiwac kłasc na twarzy
      obierki z og órka lub kupić w body shop mlecko ogórkowe- efekt całkim dobry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka