new5 17.05.04, 16:43 9 mies.temu urodziłam córeczke,plamy na twarzy nadal mam.czy kidys znikna?Anna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martini_very_bianco Re: ostóda 17.05.04, 18:59 sposób doktor Jadwigi Górnickiej, autorytetu w dziedzinie medycyny naturalnej trzeba dokładnie wymieszać po 50 gr następujących ziół: korzeń łopianu szyszki chmielu korzeń mniszka ziele bratka, ziele macierzanki, kłącze perzu kwiat lipy, liście szałwii, krwawnik, ziele rzepiku, jaskółcze ziele i zaparzać 2 łyżki mieszanki na 2 szklanki wody, popijać w ciąg dnia. Do wyczerpania zapasów i uważać na wątrobę! Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: ostóda 18.05.04, 20:06 znikną. Sa tez specjalne kosmetyki, moze pani teą spróboiwac kłasc na twarzy obierki z og órka lub kupić w body shop mlecko ogórkowe- efekt całkim dobry Odpowiedz Link Zgłoś