Gość: syla
IP: *.crowley.pl
26.03.05, 19:07
czesc dziewczyny. mam maly problem i w zwiazku z nim pytanko... musze zastosowac lactavagilan ktory przyjmuje sie dopochwowo 2x dziennie (rano i wieczorem) i mam obawy. Pigulki sa male i boje sie, ze jak sobie taka zaaplikuje rano to czy ona wyplynie?bo na noc to sie nie obawiam, bo sie lezy. z gory dziekuje za kazda odpowiedz. pozdrawiam