Gość: AZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 10:42 CZYSZCZENIE MACICY CZY MIALYŚCIE TAKI ZABIEG I CZY TO BOLI JAKIE MOGĄ BY SKUTKI UBOCZNE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: //////////////? Re: CO TO JEST IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 10:50 Odpowiadasz na : Gość portalu: AZ napisał(a): > CZYSZCZENIE MACICY CZY MIALYŚCIE TAKI ZABIEG I CZY TO BOLI JAKIE MOGĄ BY > SKUTKI UBOCZNE - NI BOLI BO ROBI SIę TO POD NARKOZą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: CO TO JEST IP: *.tpnet.pl 21.06.07, 10:52 nie pisze wielkimi literami, bo to oznacza krzyczenie! szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52000.html?slowo="łyżeczkowanie%20macicy" www.google.pl/search?hl=pl&q=%22czyszczenie+macicy%22&btnG=Szukaj+w+Google&lr= www.google.pl/search?hl=pl&q=%22%C5%82y%C5%BCeczkowanie+macicy%22&lr= Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: //////////////? Re: CO TO JEST IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.07, 10:56 sory ja tak nichcacy bo cpslok mi się włączył Odpowiedz Link Zgłoś