Dodaj do ulubionych

co robic?????

IP: *.cable.ubr03.hali.blueyonder.co.uk 10.01.08, 22:12
Dziewczy powiedzcie co robic? Przez moje rozkojaerzenie wzielam
dzis dwie tab.anty, jedna o 20 , a dsruga 20.30! Wczoraj rozpoczełam
to nopakowanie czyli dzisiaj powinnam weziasc druga tab., a w sumie
wzielam 3!Co robic kontynuowac opakowanie normalnie?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: co robic????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 22:55
      a masz jakies inne pomysły?
    • agiee1988 Re: co robic????? 10.01.08, 23:40
      nie bardzo rozumiem ktorego dnia ile wzielas troszke jak dla mnie chaotycznie
      opisane. mam rozumiec ze wzielas 1 tabletke w 1 dzien a 2 w drugi? nadmiar
      pigulek nie szkodzi , jedynie mozesz sie slabiej poczuc. kontynuj opakowanie
      dalej. gdy bedziesz konczyla opakowanie. mozesz dobrac 21 tabletke z drugiego
      opakowania, mozesz tez wziasc 20 i tu : rozpoczac nowe opakowanie (z 21) bez 7
      dniowej przerwy albo wziasc tylko 20 i zrobic przerwe. twoj wybor. w kazdym
      razie bedziesz zabezpieczona tak czy siak.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka