Gość: tara
IP: *.cable.ubr03.hali.blueyonder.co.uk
10.01.08, 22:12
Dziewczy powiedzcie co robic? Przez moje rozkojaerzenie wzielam
dzis dwie tab.anty, jedna o 20 , a dsruga 20.30! Wczoraj rozpoczełam
to nopakowanie czyli dzisiaj powinnam weziasc druga tab., a w sumie
wzielam 3!Co robic kontynuowac opakowanie normalnie?