20.08.03, 11:46
Witam!
Mam 19 lat i niedawno pierwszy raz kochałam się z chłopakiem. Po tym
wydarzeniu spóźnia mi sie okres, jak narazie 5 dni ale bardzo sie martwie o
to czy nie jestem w ciaży. Zaznaczam ze zabezpieczalismy się prezerwatywą.
Bardzo proszę o pilną odpowiedz.
Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • anulex Re: Ciąża? 20.08.03, 11:56
      Idz do apteki i kup test ciazowy. Nie ma po co sie zadreczac niepewnoscia.
    • lilith76 Re: Ciąża? 20.08.03, 12:40
      prezerwatywa jest dość skutecznym zabezpieczeniem. okres może spóźniać z
      różnych powodów - choćby emocji z powodu pierwszego razu. kup test, wszystko
      wyjaśni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka