IP: *.swgfl.ifl.net 14.04.08, 19:38
witam wszystkich!
nie jestem pewna jakie symptony pojawiaja sie podczas tej infekcji
ale od dwoch dni odczuwam dokuczliwe swedzenie i nieprzyjemny
zapach z pochwy. podejrzewam ze to ta infekcja wlasnie,tym bardziej
ze tydzien temu zaczelam zazywac pigulke i wszystko zaczelo sie po
ostatnim stosunku z moim chlopakiem.jakie na to rady i sposoby
domowe. zdarzylo mi sie to juz wczesniej.niemile to takie..dzieki za
jakiekolwiek wiesci.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kocio-kocio Re: drozdzyca 14.04.08, 19:47
      Do lekarza, bo się nabawisz formy przewlekłej.
    • Gość: aaaaaaaa Re: drozdzyca IP: *.tpnet.pl 14.04.08, 19:59
      koniecznie idz do lekarza. Samej nic nie zdzialasz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka