Gość: helen
IP: *.swgfl.ifl.net
14.04.08, 19:38
witam wszystkich!
nie jestem pewna jakie symptony pojawiaja sie podczas tej infekcji
ale od dwoch dni odczuwam dokuczliwe swedzenie i nieprzyjemny
zapach z pochwy. podejrzewam ze to ta infekcja wlasnie,tym bardziej
ze tydzien temu zaczelam zazywac pigulke i wszystko zaczelo sie po
ostatnim stosunku z moim chlopakiem.jakie na to rady i sposoby
domowe. zdarzylo mi sie to juz wczesniej.niemile to takie..dzieki za
jakiekolwiek wiesci.pozdrawiam