Dodaj do ulubionych

odstawienie tabletek

30.12.03, 21:29
chciałam zapytac jakie beda skutki odstawienia tabletek w trakcie cyklu,tak w
polowie opakowania.Czy nastapi wtedy krwawienie?Czy spowoduje to wielkie
zamieszanie w moim organizmie?

Obserwuj wątek
    • kat_ja1 Re: odstawienie tabletek 05.01.04, 12:28
      Ja odradzam. Parę lat temu przerwałam w połowie opakowania branie Marvelonu.
      Zrobiłam tak z uwagi na duże problemy z zatrzymywaniem wody. Miałam nogi od
      kostki do ud jednakowej objętościwink)) coś koszmarnego....tyle tylko że
      przypłaciłam to paromiesięcznym przerostem gruczołu piersiowego. Dlatego myślę
      że lepiej jednak wziąć opakowanie do końca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka