misia321 30.12.03, 21:29 chciałam zapytac jakie beda skutki odstawienia tabletek w trakcie cyklu,tak w polowie opakowania.Czy nastapi wtedy krwawienie?Czy spowoduje to wielkie zamieszanie w moim organizmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kat_ja1 Re: odstawienie tabletek 05.01.04, 12:28 Ja odradzam. Parę lat temu przerwałam w połowie opakowania branie Marvelonu. Zrobiłam tak z uwagi na duże problemy z zatrzymywaniem wody. Miałam nogi od kostki do ud jednakowej objętości)) coś koszmarnego....tyle tylko że przypłaciłam to paromiesięcznym przerostem gruczołu piersiowego. Dlatego myślę że lepiej jednak wziąć opakowanie do końca. Odpowiedz Link Zgłoś