Gość: XY
IP: 213.17.161.*
28.01.04, 08:28
Od jakiegoś czasu siedzienie sprawia mi ból ... wyraźnie boli mnie okolica
kości ogonowej... nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat ( chyba, że
szukałem nie tam gdzie trzeba )... jeżeli wiecie co to jest i jak sobie z tym
poradzić - będę wdzięczny ...