Gość: JA
IP: 212.134.55.*
18.02.02, 09:26
Czy ktos moze mi popwiedziec cos wiecej na temat tego specyfiku. Jest to
szwedzki kompleks witamin. Czy ma jakies skutki uboczne przy sytematycznym
stosowaniu a co wazniejsze czy faktycznie uzupelnia dzienne zapotrzebowanie
witamin?