Dodaj do ulubionych

Procto Vitale Kto bierze

07.07.16, 11:27
Jakieś opinie? Warto?
W sieci nie znalazlem żadnych rzeczowych opinii. Mam niewielkie hermoroidy. Nie kwalifikują się do opieracji ale również przyjemne nie są chociaż maści trochę pomagają. Zastanawiam się czy nie pomoglyby mi właśnie zioła.
Obserwuj wątek
    • koziorozka zioła na hemoroidy 07.07.16, 12:24
      Zioła są dość tanie, więc spróbuj.
      Pytasz o specyfik, który jest bardzo drogi i skład ma taki sobie.
      Na hemoroidy pomagają: kasztanowiec, kora dębu, kozieradka, krwawnik, oczar wirginijski i rumianek
      Tu masz opinię fachowca doz.pl/czytelnia/a1128-Leczymy_hemoroidy_ziolami
      Jest wiele innych, bardzo podobnych w treści.
    • igels Re: Procto Vitale Kto bierze 11.07.16, 08:39
      Ja akurat przyjmuję i mi pomaga. Probowałam wcześniej wielu innych ziół ale ta mieszanka najbardziej mi podpasowała. Zioła nie wyleczą Cię z hemoroidów ale sprawia,że dolegliwosci będą mniej przyjemne (ni męczy Cię to tak). Cena równięż nie jest taka wysoka. To znaczy, na pozcatku wydaje się wysoka jak się kupuje ale potem można zobacyzć,że jest to abrdfzo wydajne tak wiec jest to bardziej opłacalne niż większość leków z apteki.
      Wiadomo,,ze ile gustów tyle opinii. Jednemu bardziej podpasuje, komuś innemu mniej ale ja uważam,ze warto.
      • sandaf Re: Procto Vitale Kto bierze 26.07.18, 09:51
        Też podchodzę do tego w ten sposób. Wiele osób nie wierzy w dietę, ale myślę, że w tym wypadku dieta jest bardzo, bardzo istotna. Bo przecież zaparcia tylko pogłębiają problem.
        • snajper55 Re: Procto Vitale Kto bierze 01.08.18, 15:48
          sunnm napisał(a):

> ja mam ciągle zaparcia, czy te zioła są w stanie mi pomóc? już nie wiem, co mam
          > robić ... podczas wypróżnień wyję z bólu :(

Spróbuj. Ale przede wszystkim zmień dietę a jeszcze lepiej pójdź do lekarza, skoro zaparcia masz ciągle.

S.
        • koziorozka zaparcia 01.08.18, 16:05
          sunnm napisał(a):
          > czy te zioła są w stanie mi pomóc?

Nie sądzę.
          Producent wynajmuje ludzi, żeby reklamowali je na forach, ale nie są warte swojej ceny.
          Ty specjalnie dla nich założyłeś tu konto...
          Lepiej poszukać tańszych i o lepszym składzie.
    • alicjaas Re: Procto Vitale Kto bierze 17.01.19, 15:21
      Jestem zwolenniczką ziół. W przypadku ziół wyniki nie są może natychmiastowe i spektakularne, ale w perspektywie czasu na ogół bezpieczniejsze i trwalsze. Uważam, że powinny być jednak granice rozsądku jeśli chodzi o zarobek. Procto Vitale zawiera cztery popularne i łatwo dostępne zioła. Pomijając już możliwość samodzielnego zbioru to są łatwo dostępne w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością lub aptekach. Koszt tych ziół (za 120g) to mniej więcej 7 - 10 zł. Koszt Procto Vitale kosztuje około 120 - 150 zł. Czy ktoś czasami nie oszalał?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka