Dodaj do ulubionych

CHLAMYDIA! Kto sie wyleczył i czym?

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.05, 17:50
Już drugi raz mi się to świństwo przyplątało! Tym razem jednak nie mogę się
pozbyć! Stosowałam unidox i summamed, ale ciągle siedzi!

Kto się wyleczył i jakie dokładnie brał leki? Jak dawkowane, itp. Czy miejsce
zagnieżdżenia chlamydii ma tu znaczenie?

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi!
Obserwuj wątek
    • Gość: Babucik Re: CHLAMYDIA! Kto sie wyleczył i czym? IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 13.02.05, 19:15
      Ja walczylam z chlamydia prawie caly 2004 rok.Polecam doxycycline 100mg 2 x
      dziennie przez 21 dni do tego lek przeciwgrzybiczy ( koniecznie) i vit.B
      complex.
      Zazywalam przerozne antybiotyki i poczciwa doxy (dawniej vibramycyna ) jest
      najskuteczniejsza, aha trzeba leczyc tez partnera.A nieleczona chlamydia
      trachomatis prowadzi do reumatyzmu.Koniecznie brac 21 dni.
    • jadwiga_r Re: CHLAMYDIA! Kto sie wyleczył i czym? 14.02.05, 09:28
      Jaki rodzaj badania należy wykonać, aby wykryć chlamydię?
    • Gość: ninon Re: CHLAMYDIA! Kto sie wyleczył i czym? IP: *.chello.pl 14.02.05, 13:32
      sporo o chlamydii można przeczytać na www.chojnice.pl/zdrowie
    • Gość: henia Re: CHLAMYDIA! Kto sie wyleczył i czym? IP: *.devs.futuro.pl 15.02.05, 11:47
      polecam Rulid- mocny antybiotyk ale za to bardzo skuteczny w przypadku chlamydii
    • Gość: typek Pytanie o testy. IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 15.02.05, 17:14
      Czy jest jeden test na wszystkie rodzaje chlamydii i czy jest refundowany przez
      NFZ?
      • Gość: wruszka Re: Pytanie o testy. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.05, 20:20
        Badanie (przynajmniej we Wrocławiu) wykonuje prywatne labolatorium przy
        klinikach Akademii Medycznej. Chlamydia może zagnieździć się w gardle, oku,
        drogach rodnych, odbycie itd. Niestety, za każde "miejsce" płaci się odrębnie,
        ok. 60zł, po prostu robią wymaz i sprawdzają metodą immunofluorescencyjną
        (niestety nie ma posiewu). Badania nie refundują...
        • Gość: typek Re: Pytanie o testy. IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 15.02.05, 20:48
          laboratorium.wroclaw.pl/cennik.html -tutaj jest jakaś tańsza oferta ale
          nie wiem czy to nie jest jakiś kruczek.
          • Gość: typek Re: Pytanie o testy. IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 15.02.05, 21:25
            Tylko co znaczy to IgG i IgM.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka