Gość: wruszka
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
13.02.05, 17:50
Już drugi raz mi się to świństwo przyplątało! Tym razem jednak nie mogę się
pozbyć! Stosowałam unidox i summamed, ale ciągle siedzi!
Kto się wyleczył i jakie dokładnie brał leki? Jak dawkowane, itp. Czy miejsce
zagnieżdżenia chlamydii ma tu znaczenie?
Będę wdzięczna za wszelkie uwagi!