18.05.05, 17:22
Czesc moj problem wiarze sie z z bialym nalotem na skorze czlonka wedlog mnie
jest to kandydoza. Prosl bym o polecenie leku jaki mam kupic zeby zlikwidowac
ta kandydoze wiem ze mozna kupic leki bez recepty tylko niewiem na ktory sie
zdecydowac.
Obserwuj wątek
    • beata_26 Re: kandydoza 18.05.05, 19:04
      Poczytaj- www.bieslone.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka