ignapio
10.03.06, 09:31
Poszukuję osób używających aparatu słuchowego Widex Diva wewnątrzusznego .
Chcę się dowiedzieć czy mają z nim problem polegający na małej żywotności i
awaryjności głośnika(vel słuchawki). Mam takie aparaty i już czwartą wymianę
słuchawki w okresie gwarancyjnym (jeden aparat kosztował 5700zł) a mam dwa.
Serwis upiera się że to dlatego , że aparat za każdym razem spada(sic!).
Jest to o tyle zabawne , że aparat noszę od dziecka przerobiłem pare modeli
róznych producentów i z żadnym nie miałem problemów ani napraw .