Dodaj do ulubionych

Naciągnięta łopatka-strasznie boli!!!!!!!!!!!!!!!!

31.12.06, 12:22
Cześć jakieś 3 tygodnie temu jeżdziłam na rolkach, i od tego czasu zaczełu
mnie boleć placy i oklice prawej łopatki, myślałam że to może kręgosłup ael
byłam u ortopedy i mam zdjęcie z kręgosłupem wszystko porządku, lekarka
powiedziala że naciągnełam sobie łopatke, mam leki przeciwbólowe i
przecizawpalne ale nadal cholernie boli, mimio ze biore leki przeciwbólowe
juz drugi dzien, wczoraj było lepiej a dzisiaj znów boli,może powinnam
uszytwnic ręke tębblakiem czy coś takiego a może to rwa kulszowa, nie wiem.
Obserwuj wątek
    • abek2 Re: Naciągnięta łopatka-strasznie boli!!!!!!!!!!! 31.12.06, 16:09
      co to za rozpoznanie:naciągnięta łopatka?Po jakim badaniu ta lekarka postawiła
      taką diagnozę?
      • panpepe do abek2 01.01.07, 00:30
        ja też kiedyś spotkałem się z taką diagnozą od wszechpotężnego lekarza;)
        co się okazało?
        blok czynnościowy na Th5-Th6, brak ślizgu łopatki przy okropnie tkliwym
        przyczepie m.serratus anterior.
        ot i to wszystko!

        pozdrawiam
        • repair Re: do abek2 01.01.07, 01:40
          Może jednak udzielićie jakiś rad biednej astrze. Przecież zawsze można
          próóbować robić coś samemu. A wy tylko narzekacie na biednych ortopedów :-).
    • abek2 Re: Naciągnięta łopatka-strasznie boli!!!!!!!!!!! 01.01.07, 09:50
      po takim opisie ciężko coś powiedzieć.Jeśli nie było żadnego urazu to można się
      spodziewać przyczyn w zabużeniu napięcia mięśni.Jest bardzo duży mięsień,który
      przy jeździe na rolkach bardzo mocno pracuje i ma on połączenie z obręczą
      barkową;może on jest przyczyną Twojego bólu.Tak czy innaczej sama sobie z tym
      nie poradzisz,znajdź dobrego fizjoterapeutę i nie jedz chemii,ona i tak nic nie
      da.Jak chcesz więcej to na GG.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka