astra21
31.12.06, 12:22
Cześć jakieś 3 tygodnie temu jeżdziłam na rolkach, i od tego czasu zaczełu
mnie boleć placy i oklice prawej łopatki, myślałam że to może kręgosłup ael
byłam u ortopedy i mam zdjęcie z kręgosłupem wszystko porządku, lekarka
powiedziala że naciągnełam sobie łopatke, mam leki przeciwbólowe i
przecizawpalne ale nadal cholernie boli, mimio ze biore leki przeciwbólowe
juz drugi dzien, wczoraj było lepiej a dzisiaj znów boli,może powinnam
uszytwnic ręke tębblakiem czy coś takiego a może to rwa kulszowa, nie wiem.