Dodaj do ulubionych

ból nie do opanowania

22.04.07, 14:13
dziewczyny ja zaraz oszaleję, wstałam rano i wszystko było ok, po godzinie
czuję nagle że boli mnie kark, szyja, nie mogłam z bólu wstać z łóżka,chłopak
nasmarował mnie ketopromem i wzięłam ketonal, i nic nie pomogło po trzech
godzinach pojechałam na pogotowie, bo tak mnie bolało że głową na żadną stronę
ruszyć nie mogłam, ból rwący tylko z prawej strony, lekarz zbadał, mówił że to
od kręgosłupa, dał pyralginę i tramal i NIC, kompletnie żadnej różnicy,
żadnych innych objawów nie mam, nie wiem może źle spałam, może mnie przewiało,
ale ja już z bólu wytrzymać nie mogę, głowę mam zgiętą na prawo i nawet jak
się nie ruszam to rwie mnie szyja i bark po prawej, jak mam sobie ulżyć, rany
poradźcie coś, ale jak tak silne leki nie pomogły to czy coś mi pomoże, koszmar
Obserwuj wątek
    • jeanne72 Re: ból nie do opanowania 22.04.07, 14:53
      Spróbuj rozgrzać szyję i kark. Może masz termofor lub poduszkę elektryczną. A
      przynajmniej owiń szyję ciepłym szalikiem i połóż się do łózka. Przejdzie Ci,
      ale nie od razu, niestety musisz trochę pocierpieć:)
      • cn_tower Re: ból nie do opanowania 22.04.07, 15:01
        dziękuję za pomoc jak zwykle zresztą), mam taką elektryczną poduszkę, już po nią
        idę, pozdrawiam serdecznie
    • cn_tower jeanne 22.04.07, 15:24
      a podejrzewasz może co to może być?, wiem trudne pytanie po samym opisie, ale
      dziwi mnie strasznie fakt że tak silne zastrzyki mi nie pomogły
      • jeanne72 Re: jeanne 22.04.07, 15:29
        Pewnie tak jak podejrzewasz - skutek "przewiania" czy spania w nieprawidłowej
        pozycji.
        • jamajka79 Re: jeanne 22.04.07, 15:42
          polecam maść ABC jest silnie rozgrzewająca, mojemu mężowi zawsze pomaga ja nigdy
          nie miałam odwagi się tym posmarować hihi, ale używa tego starsza część mojej
          rodziny na bóle stawów i mięśni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka