Dodaj do ulubionych

Srebro koloidalne

IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.03, 21:29
Czy stosowaliście kiedyś srebro koloidalne? Jeśli tak, to na co i czy działa?
Obserwuj wątek
    • Gość: Poli Re: Srebro koloidalne IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 25.06.03, 07:41
      Ja stosuję, ale głównie zewnętrznie i do płukania gardła. Działa antyseptycznie
      i przeciwzapalnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka