Dodaj do ulubionych

puls ?????

19.04.04, 20:03
słucham pulsa i nie wierze ?? same dzieciaki, o co chodzi. Tylko walek ratuje
sytuacje. ale cos sie dzieje.......
Obserwuj wątek
    • grejfik Re: puls ????? 20.04.04, 10:23
      No coz. Puls/Hit zawsze mial tendencje do autodestrukcji i tak jest i teraz.
      Niedlugo znowu znikna z anteny wszystkie glosy po czym do radioa zapuka
      komornik.... i tym sposobem historia zatoczy kolejne kolo. Chociaz w glebi
      duszy mam nadzieje ze cos jednak sie zmieni i radio stanie na nogi. Czego mu
      szczerze zycze:)
          • grejfik Re: puls ????? 21.04.04, 10:52
            Sprawa ze strona radia byla taka: po starcie stacji radio mialo profesjonalnie
            zrobiona strone przez profesjonalna firme 7com, hostowana na home.pl - pod
            adresem: www.radiopulsfm.myweb.pl z aliasem glownym www.radiopulsfm.pl . Potem
            zaczely sie problemy z pieniedzmi w radiu i zrezygnowano z uslug home.pl i 7com
            a stworzenie strony i opieke nad nia zlecono nota bene komus z rodziny pana
            Spiewaka z radia Puls FM. No coz strona byla zenujaca, poniewaz robila ja osoba
            ktora sie na tym nie znala. Jednak i ta strona po paru miesiacach zniknela z
            wirtuialnej rzeczywistosci. Zrezygnowano takze z domeny www.radiopulsfm.pl
            ktora jest wolna i mozna sobie ja kupic:) A co do mozliwosci sluchania radia w
            internecie. Nigdy nie bylo takiej mozliwosci. Na stronioe co prawda byl link
            ale on nigdy nie dzialal. Pozdrawiam.
    • blurb myślę, że się rozkręca 22.04.04, 17:58
      moim zdaniem jest fajnie, najwazniejsze, że ruszyło, ludzie młodzi i fakt, że
      niektórzy jeszcze chyba bez doświadczenia, ale nabierają go szybko i to dobrze
      wróży. W każdym razie nie ma na pewno jakiejs tam rażącej amatroszczyzny. Miło
      się słucha, coraz lepsza muzyka. Pojawiają się nawet lokalne serwisy
      informacyjne, a to dla mnie bardzo ważne. No a jak bedzie z pieniędzmi to
      faktycznie nie wiadomo, bo chyba w tym radiu zawsze był największy kłopot. No i
      nie raz w tym radiu było w miare dobrze i jak się wydawało, że wszystko się
      rozwija w dobrym kierunku, to upadało. Ale może jak nie wpuszczą tam Cygana to
      wreszcie rozwinie się na dobre, czego zycze temu radiu.
    • ludwik_szesnasty Re: puls ????? 23.04.04, 21:02
      młodzi ludzie.. spoko ale jakis poziom powinien być. A ten cwaniaczek rano to
      kto to jest. Może nastolatków to rajcuje ale ja nie jestem już młody i
      chciałbym zeby ktos poważnie zapowiedział pogode i jakie cisnienie będzie.
      • blurb a ja tam chce optymistycznej i wesołej pogody! 27.04.04, 17:01
        No ja też specjalnie młody nie jestem, ale ten chłopak jest świetny i nie
        wydaje mi się, żebym był az tak stary, żeby mi ktos musiał pogode powaznie
        przedstawiać. Powaznie to ja moge traktowac słuzbe zdrowia, dziure budżetową i
        może afere Rywina, a i to nie zawsze, ale pogodę??? I cisnienie?? I w ogóle z
        rana brac świat śmiertelnie powaznie? O nieee! nawet jak będę miec 80 lat- NIE.
        Nie wiem kto to jest, po prostu optymistyczny i sympatyczny czlowiek. Ale
        najbardziej podoba mi sie dziewczyna od informacji, piękny, głębo(s)ki głos,
        ooo, informacje moga byc przedstawiane poważnie, chociaz np. LIS w TVN nie
        zawsze był smiertelnie powazny, a jego FAKTY były profesjonalne.Ale ostatecznie
        to powage w informacjach mozna by znieść...I choc ja sie starzeję to młodym i
        wesołym ludziom w naszym radiu mówię, że jestem na TAK! rozwijajcie się!
        • ludwik_szesnasty Re: a ja tam chce optymistycznej i wesołej pogody 28.04.04, 10:02
          chyba mnie nie zrozumialeś blurb/ nie chodzi oto żeby było smiertelnie powaznie
          bo też sie lubie usmichnąć z rana ale trochę wyczucia. A co do tego gościa rano
          to nic do niego nie mam, sympatyczy głos, na luzie itp. Ale czsami wydaje mi
          sie ze chce byc zabawny na sile a to słychać. Pozdrawiam, i też życzę
          wszystkiego najlelpszego temu radiu.
    • ispaniola Re: puls ????? 28.04.04, 17:33
      A ja jestem pod wrażeniem, niestety ostatne kilka lat musiałam z powodów
      finansowych spędzic w Hiszpanii i powiem wam, że w miejscowosci, w której
      mieszkałam radio przygotowywało sie do ruszenia 2 lata. Były przesłuchania,
      testowali prowadzących, dziennikarzy, prowadzili program na próbę, pisała o tym
      lokalna prasa. I po tych dwóch latach ruszyło. I co? klapa. Muzyka
      beznajdziejna, wiadomości raz były raz nie, prowadzacy spięci, powazni, jakby
      mieli misje ratowania świata. Ludzie czuli ten dziwny natchniony ton i się
      męczyli. A mieleckie radio podobno jeszcze dwa, trzy tygodnie temu leżało, nie
      było nic, a teraz antena zyje i mnie sie NAPRAWDE podoba. fajnie, tak lekko się
      słucha, i z wiadomościami i sportem, których coraz więcej, muzyka super,
      słucham i się nie męczę. mają tempo rozwoju, tak myślę i to z tego co czytam
      bez forsy. tak? jeśli wytrwają to ja myślę, że może być fajne radio. tylko kto
      pracuje bez forsy? no ale oby tak dalej, bo ja może za dużo o pieniądzach
      • 0-prefix Re: puls ????? - do ispaniola 04.05.04, 20:05
        ej, ispaniola, ale chyba nie słuchasz tego radia tylko jakiegoś innego. muzyka
        do dupy i bez tempa, /włącz RMF czy ZET/ jakies stekanie na antenie same
        pieroły w stylu ze ktos usmażyl dżdżownice na grilu, jezeli to ma byc radio na
        jakie stać mielec to chyba załosne to nasze miasto jest. Pozdrawiam
        • ispaniola Re: puls ????? - do ispaniola 05.05.04, 20:31
          Wydaje mi się, że trochę za bardzo wszystko upraszczasz. Także moja wypowiedź.
          Chciałbys miec po trzech tygodniach od ponownej aktywacji radia w Mielcu RMF
          czy Zet. Ale to niemozliwe z tysiąca powodów. Po pierwsze tu nie nie przyjadą
          ludzie z całej Polski i zagranicy na castingi, a nawet jesli stałby się cud i
          tutejesi szefowie radia wybieraliby najlepszych spośród setek, to i tak ci
          przyjezdni nie przeprowadziliby się tu, bo tyle im nie zapłacą ile oferuje zet.
          Myslę, że z tego powodu zamiast pozwolic upaśc radiu dają szanse młodym i
          licza, że wkrótce te gwiazdy sie tu wychowają. Ja tak to odbieram. Po drugie
          nie zauwazyłam w RMF czy Zet jakiś wielkich mądrości czy niesamowitej
          błyskotliwości, tez mówia pierdoły , tylko że wypowioadają je znane nazwiska i
          może z większa pewnościa siebie. I mają konkursy z super nagrodami, najlepszych
          w Polsce specjalistów od muzyki ( bo ta jest fajna), pienądze na zrobienie
          dobrych reklam i ciekawych podkładów. No i czas, mają juz ładnych pare lat,
          tyle to wiem. Ja to wszystko biore pod uwagę oceniając mieleckie radio, biorę
          poprawke na to, że to poczatek, że to Mielec, liczę, że się rozwiną, idą
          ogłoszenia o naborze nowych ludzi, a to znaczy, że wszystko się dopiero
          zaczyna. A ty jesteś tylko wymagający, może nawet złosliwy (?), krytyczny,
          chciałbys od razu miec tych najlepszych, doświadczonych, gwiazdy, a to się
          chyba tu tak nie da. Zgodze się, że zwłaszcza jeden z młodych prowadzacych
          jakby stękał i mnie osobiście drazni okropnie, ale nie wymienię nazwiska, bo
          ktos pisze, że dobrze, iz się pojawił, więc i on ma wielbicieli. Mnie też się
          pewne rzeczy nie podobaja, ale uważam, że kto jak kto, ale mielczanie powinni
          wspierac to radio na nowym początku. Jesli za rok będzie tak samo jak dziś, też
          ich rozliczę.I to ostrzej niz ty teraz, bo tak sie przypadkiem stało, że troche
          ich bronie, więc jesli nnie zawiodą... Ja Ciebie też pozdrawiam bardzo. Ja tez
          wierze, że to jeszcze nie to na co stać Mielec.
          • 0-prefix Re: puls ????? - do ispaniola 06.05.04, 10:44
            wymagający jestem, bo to chyba normalne- ale na pewno nie
            złośliwy /przynajmniej nie mialem takiego zamiaru/.
            Piszesz: "no i czas, mają juz ładnych pare lat, tyle to wiem. Ja to wszystko
            biore pod uwagę oceniając mieleckie radio, biorę poprawke na to, że to
            poczatek, że to Mielec" - owszem, tylko że takich początków to już mieliśmy
            kilka w mieleckim radiu.
            Piszesz: "Jesli za rok będzie tak samo jak dziś, też ich rozliczę.I to ostrzej
            niz ty teraz, bo tak sie przypadkiem stało, że troche ich bronie, więc jesli
            nnie zawiodą..."
            W takim razie zapraszam Cie na forum za rok i wtedy wymienimy poglądy.
            Pozdrawiam.
            P.S.
            Mimo wszystko chcialbym abyś to ty miał racje a nie ja
            • ispaniola no to niech mija rok ;-) 07.05.04, 16:00
              Masz rację, że było już trochę tych początków, ale cóż, może ten bedzie
              szczególny? Pozostaje w to wierzyć. Może nowi ludzie to nowe radio? Podobno
              wcześniej za każdym razem to sie opierało na tych samych osobach u góry (
              osobie, której teraz chyba nie ma). Nie mogę się doczekac naszej rozmowy za
              rok, ja tez chciałbym miec rację ;-)i odbyc ją w optymistycznym nastroju,
              bardzo Cię pozdrawiam i dzięki za wymianę poglądów :-)
    • tampo Re: puls ????? 14.05.04, 10:32
      od jakiegos czasu śledze tą dyskusje na forum i nawet zaczałęm słuchać pulsa
      przez jakiś czas. Myśle ze niestety racje mają Ci co piszą że to żenujące że
      Mielec nie ma pożądnego Radia. Usiłowałem sie zmusić przez jakiś czas do
      słuchania bo i głosy niektóre świadczyły ze coś faktycznie sie zmieniło.
      Niestety, rozczarowałem się po raz kolejny. W dalszym ciągu amatorszczyzna.
      Jakis czas byłem poza karajem więc tym wieksze moje rozczarowanie było kiedy
      włączyłem radio mieleckie poraz pierwszy jakieś 2,5 roku temu. Kiedy
      wyjeżdżałem to grało radio HIT FM. Myśle że to były wyżyny tego co można w
      Mielcu stworzyc w eterze. Edek Małek, Spiewak, Ela Augustyn,Waldek Kruczka
      Jurek Zabawa... i pare jeszcze innych osób. Chciało sie słuchać. Co dwa trzy
      tygodnie imprezy na których bawił sie cały mielec. Nie wim czy pammietacie lato
      w Rzemienu... Przykro mi to stwierdzić ale teraz czuje sie zażenowany. Nie
      dlatego że nie da sie słuchać bo przecież jest tyle stacji w eterze i kazdy
      wybiera co mu pasuje. Dlatego ze czytam takie wypowiedzi jak na tym forum
      chociażby. Nie wiem kim jest ten czlowiek rano ale czasami nie bardzo rozumiem
      co chce powiedzeić. Przgląd prasy w wykonaniu Cygana to pewnie nie było
      mistrzostwo świata ale przynajmniej można go było zrozumieć. Wiadomości też
      pozostawiają wiele do zyczenia. Czy ktos mi powie o cu chodzi, dlaczego HIT
      przestał grać, co z ludźmi którzy go tworzyli...
      • blurb Re: puls ????? 14.05.04, 11:37
        Oczywiście jak najbardziej szanuje Twoje zdanie, ale chce tylko dodać, że jesli
        Tobie bardziej odpowiadały osoby ktore wymieniles, wśrod których znajduje się
        Cygan, nazwany jedynie "nie-mistrzem świata", choc w moim pojęciu zasługuje na
        zupełenie inne okreslenia, jesli ciebie zadowalal Śpiewak i Ela Augustyn, to
        ciesze się, że to nowe radio ci się nie podoba i jak dla mnie, oby tak
        zostało...gdyby na antenie pojawiły sie znow tamte osoby albo im podobne - to
        ja wyłączam radio-natychmiast. Może HIT miał swoje dobre strony, tylko, że nie
        miały one wiele wspólnego z ludźmi i poziomem. To było jedyne radio, ludzie
        byli dużo bardziej otwarci, nie znali jeszcze RMF i innych stacji. Ja też
        słuchałem i pewne rzeczy WTEDY były fajne, ale wiem, że gdybym dzis usłyszał,
        powiedziałbym: żenada. Oczywiście nie w każdym okresie, ale tych wyzyn nie było
        wiele. Ale jak widac gusta są różne i chwała Bogu. A człowiek rano wciąz mi sie
        podoba, doskonale wiem co chce powiedzieć, nie mam żadnych problemów ze
        zrozumieniem go i doceniam go za wszechstronność, bo slyszę nie tylko w
        przeglądzie, ale czasem w serwisie i w wywiadach. Robi to dobrze. We wszystkich
        tych dziedzianch np. Cygan według mnie kompromitował siebie, Mielec i radio. I
        to nie tylko moje zdanie, ja w ogóle zreszta z innym raczej się nie spotakłem.
        Ale masz prawo sądzic inaczej, rzecz jasna...
        • tampo Re: puls ????? 14.05.04, 12:04
          No.... RMF powstał dużo wczesniej niż HIT. To była pierwsza komercyjna stacja
          radiowa w Polsce o ile dobrze pamiętam. Więc porównanie było. Jeżeli chodzi o
          tego goscia rano to pewnie i ma swoje dobre strony. Chociaż on był tylko
          jednym przykładem, a jest ich wiecej. Natomiast uważam że strasznie upraszczasz
          sprawe. NA pewno i w tym radiu i w tamtym są dobre i złe strony. Tylko nie
          rozumiem dlaczego ktoś na forum piesze ze coś sie zaczęło dziać pozytywnego
          skoro tego nie słychać. Też nie wyrażam tu tylko swoich poglądów ale i kilku
          moich znajomych. Tak jak i Ty z tego co zrozumiałem. Jak widać nie można
          zadowolić wszystkich. Ale skoro tak jest jak jest to ja włączam ZET i tam
          zostaję. A szkoda bo mogło być fajnie. Pozdrawiam
          • blurb Re: puls ????? 14.05.04, 17:08
            Zastanawiasz się dlaczego ktoś na forum pisze, że cos dobrego zaczeło się dziać
            w radiu. To ja ci powiem dlaczego. Bo ludzie ( niektórzy, np. ja i wielu moich
            znajomych) zauważają pewnie, że ktoś się zdobył na to, by ratować radio, które
            było już skazane na śmierć. A teraz od kilku tygodni ktos tam działa, by Mielec
            nie starcił ostatniej szansy na radio. I bez pieniędzy, bez gwiazd, bez
            największych speców w Polsce ( ispaniola pisała o tym) stara się budowac radio
            od podstaw. I to jest pozytyw, który ja zauważam. Są jeszcze niedociągnięcia,
            są wady, ale zauważ, że niemal w każdym sklepie, w każdym biurze, w wielu
            mieszkaniach ( idąc ulicą słychać przez otwarte okna) słucha sie tego radia,
            więc ludzie go chcą, słuchaja, wierzą, że będzie coraz lepsze. Oczywiście ty
            możesz przełączyc na Zetkę i to dobry wybór, jesli nie słyszysz, że dzieje się
            coś pozytywnego. Ja wybieram to radio z "naszymi" serwisami, lokalnym sportem,
            relacjami z naszych imprez, lokalnymi trafikami, nawet jesli to jeszcze bywa
            niedoskonałe. A co do tego czy RMF powstał wczesniej-nie mam mozliwości tego
            sprawdzic, ale mam takie mgliste wspomnienia, że wtedy to był chyba jeszcze
            Małopolska Fun, jeszcze wtedy nie miał słuchalności. Ale miał doświadczenie,
            sprzęt, ludzi, gotówkę ( z francji?)i zrobił FRM FM zaczynając z górnej póły.
            ja tak to pamiętam, może się mylę.
      • iks-plus Nazywam się Waldemar Kruczko... 15.06.04, 00:40
        Wszedłem tu dzisiaj i jestem zaskoczony, że w cyberprzestrzeni tyle mówi się o
        radiu. Żeby robić dobre radio nie wystarczy mieć kasę. Kiedy ruszał Hit pod
        kierownictwem Edwarda Małka - ludzie na początku pracowali za darmo...Ale to
        już było i nie wróci więcej... to tylko słowa piosenki Maryli Rodowicz.
        Uważam, że w radiu najważniejsi są ludzie, a w zasadzie zespół. Co by dzisiaj
        nie mówić o upadłym Hicie - jedno należy powiedzieć. Edkowi Małkowi udało sie
        stworzyć zespół, zgrany zespół. Edek Małek miał charyzmę.To on, to Zygmunt
        Śpiewak, to Gustek Cygan, to Andrzej Adamczyk, Janusz Żebracki, Jacek i Tomek
        Tarkowie i inni byli tymi którzy, uwierzyli, że Mielec może mieć radio.Do nich
        dołączali inni ludzie z ulicy - do takich również zalicza się piszący te słowa -
        człowiek od serwisu informacyjnego - Waldemar Kruczko.
        P.S.
        Ludzie, o których ktoś tu pytania, zwyczajnie porozchodzili się po kątach.
        Każdy z nich coś robi. Tylko nie radio.
    • turysta77 Re: puls ????? 14.05.04, 23:44
      Moim skromnym zdaniem sukcesem jest już to, że radio z Mielca w ogóle nadaje.
      Nieporozumieniem jest porównywanie naszego małego radyjka do Zetki czy RMF,
      ci mają olbrzymią kasę a u nas paru zapaleńców próbuje nadawać, bez pieniędzy,
      bez doświadczenia, bez zaplecza technicznego. Jeżeli przetrwają to już będzie
      wielkim sukcesem. A wracając do Zetki czy RMF wcale mnie nie zachwycają,
      ciągle mnie namawiają do rzeczy na które nie mam ochoty (reklamy). Osobiście
      wolę Trójkę choć w ostatnich latach obniżyła znacznie poziom ale i tak jest o
      parę długości lepsza od dwóch wyżej wymienionych. Wg mnie większość słuchaczy
      słucha dwóch rozgłośni: ogólnopolskiej (ulubiona muzyka, kabarety, wiadomości,
      komentarze, wywiady, pogoda, sport) i lokalnej (ulubiona muzyka, lokalna
      prognoza pogody , lokalne wiadomości sportowe, wywiady z miejscowymi
      notablami) ,każdy wg swoich zainteresowań i iq. A o telewizji nie powiem nic,
      bo jej nie oglądam.
      • tuti82 Re: puls ????? 21.05.04, 10:40
        Zaplecze techniczne to oni podobno mają i to jak mało które radio w Polsce.
        Podobno właśnie RMF i Zetka ma podobne. A skoro piszesz bez doświadczenia to
        niech powiedzą że jest to amatorskie radio i bedzie wiadomo o co chodzi. A
        jeżeli chodzi o reklame to chyba każde prywatne radio by sobie życzyło aby ich
        było jak najwięcej.
        • ispaniola Re: puls ????? 22.05.04, 10:49
          Twoja wypowiedź - cała, od początku do końca - jest dla mnie conajmniej dziwna.
          Zaplecze techniczne "podobno" mają takie jak w Zetce czy RMF -
          własnie, "podobno", czyli nie widziałeś ani w RMF ani Zet ani w Pulsie, ale
          oceniasz i to na postawie plotek. Pewnie opowiedanych przez ludzi, którzy może
          nawet w zyciu w RMF nie byli i na technice radiowej znają się średnio. A poza
          tym nawet jesli kiedys tak było, to jeszcze nie znaczy, że jest teraz. Technika
          idzie naprzód, więc po pierwsze komercyjne stacje dawno się zmieniły. A jesli
          mamy bazować na plotkach (wprowadziłeś taką konwencję) to w mieście mowi sie,
          że niewiele tam zostało "dzięki" ostetniej radiowej władzy. Po drugie po co w
          radio mają mowić takie brednie jak " Witamy, niektórzy jeśtesmy jeszcze
          amatorami, no, to teraz wiecie o co chodzi" - to chciałbys usłyszeć? No wybacz,
          ale chyba przeginasz. I co by miał dać komukolwiek taki głupi tekst?Z resztą,
          co to znaczy "amatorzy"? Bez szkoły? Nie słyszałam o studiach dj radiowych. Bez
          doświadczenia? Nabierają go. Niedźwiecki kiedys tez był amtorem w tym
          znaczeniu.
    • radio80 Historia pewnego radia 25.05.04, 10:34
      Przyglądam się z radością ożywionej dyskusji jaka toczy się nt.reaktywacji
      naszego radia.Każda krytyka, ale konstruktywna jest potrzebna. Tej
      konstruktywnej niestety brakuje.Kilka faktów dla tych którym radio sie nie
      podoba:
      1. Radio ruszyło pod koniec marca 2001 roku z wielkim szumem i DZIURAWYM
      BUDŻETEM.
      2. Jednym słowem robiło wydatki za 10 zł. a w kasie było 5 zł.
      3. Prezesem został niejaki Cygan, który ze względu na nie najlepsze walory
      foniczne miał zająć się sprawami organizacyjnymi.
      4. Pieczę nad programem objęłi A.Gębski, W. Kądziołka i K. Urbański wielcy
      fachowcy z wielkich miast wyłonieni w drodze wielkich konkursów.
      5. Gębski po tygodniu nadawania okazało się, że fachowcem nie jest (tak
      naprawdę nawet niewielu mogło to sprawdzić)
      6. Urbański fachowcem okazał się autentycznym, dlatego też musiał w try miga
      pójść na zieloną trawkę.
      7. Kądziołka robił pod swój przyszły interes, teraz wrócił do swojego wielkiego
      miasta Tarnobrzega i myje ludziom auta.
      8. Kasy nie było, ale dj kasowi. Więc zgrzyt. Już po paru tygodniach nie było
      na wypłaty więc dj-e mówili po kolei adios. Szkoda byli nieźli, ale tak szybko
      odchodzili, ze ich nazwiska nie pamiętam.
      8. Reklam było mało, bo czas na to przeznaczony zajmowały spoty Papillon,
      Strusiński i spółka. Dział reklamy siedział na d... i czekał aż ktoś przyjdzie
      zamówić reklamę, bo po co się ruszać.
      9. Ekipa najwytrwalszych ciągnęła ten wózek dalej. Radiowe długi z wypłat
      rosły, rachunki nie popłacone, aż LKS Mielec wyłączył nadajnik
      10. Tym całym majdanem rządził niejaki Gustaw C. nazwisko powszechnie znane i
      przed rokiem wymyślił, że radio trzeba zamknąć
      11. Radio jednak grało dalej (czytaj grał dj.komputer).Wacławik z Lejką woleli
      ślinić się na widok siatkarek i wydzierać do mikrofonów na meczach siatkówki
      niż pracować dla cygana. Tam dało się coś zarobić.
      REASUMUJĄC
      W takich warunkach spółka wypracowała albo wyleniuchował niezły wynik:
      ZADŁUŻENIE SIĘGAJĄCE 600 tysięcy złotych.
      I teraz ktoś nowy sie za to wziął,wyp. Cygana czyli zrobił to od czego należało
      zacząć, namówił do współpracy młodych ambitnych, ale jeszcze niedoświadczonych
      ludzi a Wy od nich oczekujecie, poranku na miarę Jagielskiego z Zetki, gościa
      dnia na miarę Moniki Olejnik czy Faktów na miarę RMF-u. DAJCIE IM PÓŁ ROKU
      (choc to też mało) Słuchając ich na antenie błędy są, zdarzają się, ale ja
      słuchając ich u siebie w pracy niemal od 6.00 do 18.00 słyszę zapał, chęć i tę
      pokorę, że ja jeszcze nie pracuję w Zetce, ale w Mielcu i jestem z Mielca.
      Jesli za pół roku się nie poprawią sam będę głównym krytykiem. Teraz POMÓŻCIE
      IM, bo są tego warci.
        • kpwn Re: Historia pewnego radia 25.05.04, 13:06
          Panie Urbański (tzn. blurb i radio80) ile jeszcze nicków sobie wymyslisz. Ile
          jeszcze laurek wystawisz ?
          Radiu życzę powodzenia. Niech się rozwija. Mielec - radio mieć powinien.
          Trzymam kciuki.
          • blurb uuuu, wydało się :-(((((( 25.05.04, 16:48
            No ludzie to wszystko wiedzą. Ale skoro już uzgodnilismy, że ja - blurb to
            urbański, pragne napisać, że jestem także basiuczkiem ( no chyba nikt poza
            urbańskim nie chciałby słuchac tego radia w internecie), również turystą 77, bo
            kto poza urbańskim cieszyłby sie z tego, że radio jest w mielcu, jestem także
            ludwikiem-szesnastym, bo w końcu po paru wybiegach powiedział , że ten rano,
            tzn,ja, ma sympatyczny głos, no i inspaniolą, bo ona tez wierzy w radio w
            Mielcu, więc musi byc jego pracownikiem, no i rzecz jasna, jak juz to odgadłes
            radio 80. Uwielbiam sobie wystawiac laurki, więc spędzam cale godziny na forum
            i wystawiam...A co? Podpowiedziałem to wieskowi wałkowi ( znamy się z radia) i
            pod nickiem napisał, że studio to objawienie, potem wymyslał kojene nicki i
            pisał dobrze o studiu.
            PS A teraz do tych normalnych: przeparszam pana urbańskiego, pana wałka i
            osoby, których nicki wymieniłem, wy wiecie za to, a kpwn i tak sie nie kapnie.A
            tak na marginesie taka uwaga: głupota ludzka nie zna granic...to taka zupłenie
            luźna uwaga niezwiązana z tematem
            PS Urbański - to osoba, który pracuje w radio i prowadzi poranki i budzi tyle
            kontrowersji ( no własnie ciekawe dlaczego??- po poście kpwn zaczynam sie
            zastanawiać o co tu chodzi) acha, urbański czyli ....ja!!!!!!!!!!! I wszystko
            jasne...;-)
            • jakotako5 Re: uuuu, wydało się :-(((((( 26.05.04, 00:01
              Wiecie co? tak sobie czasami czytam co piszecie o radiu itp.. Niewazne czy to
              jest Urbanski, czy to jest jakis Blurb,Ispaniola.... czy tam jeszcze ktos.
              Spotkajcie sie kurwa gdzies i wygadajcie sie na temat radia,bo to co piszecie
              to istne pierdoły! Wiekszosc wypowiedzi i wogóle wątek ten rozpętał jakiś
              zawiedziony pracownik radia,bo go pewnie wyrzucili, a że nie ma sie gdzie
              pożalic to pisze na forum,niestety z małym rezultatem.Wszyscy by chcieli miec
              RMF i ZETKE, spoko tez bym chcial, ale niestety w Mielcu nie bedzie zadnej
              podobnej stacji, bedzie inna (jest) porównajcie radio do Leliwy, Radia TAK,
              Bieszczady,Radio Lublin, i wiele innych regionalnych stacji radiowych!!!!
              Msyslicie ze tam to jest rewelacja!!! chuuuuuuuuuuuuja!!!!!!!!!! wszedzie sie
              myla, pieprza i czasami sa smieszni, wiec przestancie sie przekrzykiwac.Napewno
              nie pamietacie jak przed 2 laty w RMfie gosc ok godz 13 powiedział na antenie
              ze kogos pojebało apotem była sama muzyka przez 2 godziny!!! Nie pamietacie jak
              w Zetce facet od wiadomosci nie mogł powiedziec "maltretowany" chyba ze 3 razy
              podchodzil i z trudem wreszcie wykrztusil Monika Olejnik to jest
              alkocholiczka!!! i nie słucha swoich gosci o czym mowia i pytanie powtarza 15
              razy !!!!Przestancie porównywac PULS do Stacji Ogólnopolskich!!!
              Ktos tam pisze ze kiedys Hit byl fajny bo byl Spiewak,Małek,Augustyn,Kruczko...
              i jeszcze kilku innych, owszem fajne bylo!! ale do cholery to byly inne
              czasy!!! brakowalo płyt, radio było czyms nowym u podniecajacym, , a teraz
              zygac sie chce z nadmiaru stacji w eterze !!! niedlugo w intenercie sie zacznie
              disco polo!!! Wlasnie cieszcie sie ze w Pulsie nie graja DIsco POLO !!!!
              Ciekawe co byscie wtedy pisali !!!
              Szkoda mi Was.... radia slucham... raz Zetki ,raz Rmf, raz Puls, w zaleznosci
              na co mam ochote, a wy jesli chcecie to dalej stękajcie jak stare baby którym
              nic nie pasuje i wszystko przeszkadza.
              To tyle szkoda mi klawiatury na was!! nie jestescie zadna wykładnia opini
              publicznej!!! Jezeli byłoby was 200 osób to co innego.
              • ispaniola Re: uuuu, wydało się :-(((((( 26.05.04, 07:29
                Wiesz co? Masz niestety świętą rację. Odechciało mi się tej dyskusji i tego
                forum. Sądziłam, że to cos w rodzaju spotkań mielczan, dyskusji, że moźna
                wyrazić i dobre opinie i złe, a czegoś takiego w tym okresie zycia bardzo mi
                brakowało, jestem spargniona Mielca - choc powoli mi juz przechodzi. Mielec do
                wyrażania się pozytywnie o czymkolwiek nie jest przyzwyczjony ( pisałam tu
                kiedyś w innym kontekście wątku: jak sie zyje w Mielcu), jesli ktos nie daj
                Boże ma trochę optymizmu i wiary w drugiego człwoeika, to pewnie się za kogos
                podszywa, bo przeciez tak normalnie w to nie mozna miec dobrego zdania. A więc
                prowokujcie się, ośmieszajcie, żalcie, skoro was nie stac na psychoanalityka
                (kpw) to róbcie to na forum, ale ja wysiadam, przynajmniej z tej "dyskusji",
                innych sobie może jeszce nie odmówię...
                jakotako, wprawdzie twoje słownictwo nie całkiem przystaje do mojego, ale
                wyraziłeś to, czego ja nie umiałam ;) pozdrowionka
            • ispaniola Re: uuuu, wydało się :-(((((( 26.05.04, 07:17
              hihihi, a więc jestem jedną z wielu osobowości prowadzącego audycję. Super,
              zawsze chciałam wiedzieć jak to jest być radiowcem, nawet mi fajnie wychodzi (
              i ta część mojego "ja" wystawia więc sobie laurkę ;)))
              A wypowiedź kpwn ocieka jadem, nie mam najmniejszych wątpliwości, że to zwykła
              prowokacja kogoś wyrzuconego z radia. On wie, że to nie P. Urbański tu pisze,
              ale pewnie ma nadzieję, że go sprowokuje. No poczekamy, zobaczymy, ale moim
              zdaniem: trochę honoru, człowieku!!!
              • 0-prefix Re: uuuu, wydało się :-(((((( 26.05.04, 10:07
                uuuu...no to sie porobiło;-) Istotnie była to prowokacja z mojej strony bo
                nudno na forum było ostatnimi czasy. Ale że aż tak sie to rozwinie to nie
                przypuszczałem. Nigdy nie pracowałem radiu jak ktoś mi to zarzucił, ale to nie
                istotne. Ważne że cel został osiągnięty. Wiemy że radio w mielcu jest
                potrzebne, bo gdyby nie było to nie było w okół niego kontrowersji.
                Niepotrzebnie moim zdanie unoszą się ci wszyscy krórzy bronią tak zaciekle
                radia. Bo przecież gdyby nic ludzie nie mówili to bylibyście już trupami. A
                dopóki mówią tzn. że żyjecie i że was słuchają skoro krytykuja. A to jest
                najważniejsze chyba.

ps.
                Ciekawe skąd radio80 ma takie dane co do liczb. Może był księgowym w PULS-ie. I
                chyba kpwn nie tak bardzo jadem ocieka jak piszesz ispaniola. On tylko
                trzyzdania napisał. Wcześniej były już bardziej jadowite wypowiedzi. Ale to
                tylko gwoli sprawiedliwości. Mam nadzieje że tak dyskusja dalej sie będzie
                rozwijała.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
                • ispaniola do 0-prefix 26.05.04, 12:40
                  Miałam już sobie dać spokój z tym wątkiem, ale muszę to napisać: inni, owszem,
                  krytykowali ostrzej i w większej ilości zdań niż kpwn, ale miałam wrażenie, że
                  to ma byc jakas konstruktywna dyskusja, że to czyjeś zdanie oparte na własnych
                  gustach, przekonaniach itp. Ale wypowiedź kpwn to juz zupłenie coś innego. To
                  juz nie żadna dyskusja, wymiana poglądów, ale jakies prywatne rozgrywki
                  pomiedzy nim a człowiekiem, który tak naparwde może w ogóle np. na to forum nie
                  zagląda i nie wie, że służy komuś do jakiś gier. I tu czuje ten jad, bo
                  normalnie dyskutujący człowiek tak nie robi, przynajmniej to moje zdanie. Blurb
                  próbował to obrócic w żart, ja troche też, ale w sumie bez przekonania. Inaczej
                  sobie wyobrażałam to forum, bo z jego istnienia niesamowicie się ucieszyłam
                  niedawno, wydawało mi się, że bedzie dla mnie ważne, bo bedzie gdzie pogadac o
                  mieście, za którym od lat tak tęsniłam i to wszystko...
              • jul.s Re: .......ispaniola ,ispaniola ..... 26.05.04, 10:11

.....nie denerwuj się ......nie poddaj się .....nie reaguj na jednego "marnego"
                .....i zapewniam Cie , że na tym forum są nie tylko niewychowani nie umielący
                rozmawiać osobnicy ..

.....zapraszam do innych "wątków" .......

..nie poddaj się
                bierz życie jakie jest..

.....pozdrawiam .......
    • sliniak1 nic mnie nie dziwi, mieleckie piekiełko nic więcej 26.05.04, 14:59
      Takie mieleckie piekiełko.Wyzwiska, dzielenie włosa na czworo, a bo ja, a bo
      inny a dlaczego nie ja. Zgadzam się z przedmówcą, CHARAKTERYSTYCZNA MIELECKA
      ZAWIŚĆ I JAD czuć od niektórych wypowiadających się na tym forum. Wbrem pozorom
      ten ruch przynosi nowemu radiu tylko korzyści. Ja pracowałem w tym radiu.
      Przyznaję sie tu oficjalnie i wiedzcie, że panowała tam taka atmosfera jak tu
      na tym forum. I jeszcze jedno. Dziwią mnie kontrowersje wokół osoby niejakiego
      Urbańskiego. Urbański podjął się zadania reanimacji niemalże trupa. Czepiać się
      go mogą tylko ci którym zależało, żeby trup zdechł i on nie pozwolił im bawić
      się na stypie pochować. Nazwiska złodziei, którzy trupa doprowadzili do takiego
      stanu jakoś tu nie padają. ŻEGNAM
      • yapkovitz Re: nic mnie nie dziwi, mieleckie piekiełko nic w 26.05.04, 20:00
        Pracowalem w HIT FM w latach 1996-99, siedzialem w tym i wiem jak bylo:) czytam
        wasze opinie, komentarze i wypowiedzi na temat HIT FM i PULS-u, mam juz chyba
        pewien dystans co sie wydarzylo w Hicie, do tego jak sie robi radio i jak
        powinno wygladac radio:)bylem w RMF FM i w Radio ZET. RMF i Zetke tworza
        profesjonalisci, ktorzy przyszli do pracy w tych stacjach z rozglosni lokalnych
        i regionalnych, nikt nigdy na poczatku nie byl gwiazda mediow, kazdy zaczynal
        od zera:)Osobiscie pochwalam krytyke nowego brzmienia stacji(chociaz jeszczego
        nie slyszalem), poniewaz krytyka sluzy polepszeniu jakosci pracy.
      • fksi939 Re: nic mnie nie dziwi, mieleckie piekiełko nic w 26.05.04, 21:19
        Takie mieleckie piekiełko.Wyzwiska, dzielenie włosa na czworo, a bo ja, a bo
        > inny a dlaczego nie ja. Zgadzam się z przedmówcą, CHARAKTERYSTYCZNA MIELECKA
        > ZAWIŚĆ I JAD czuć od niektórych wypowiadających się na tym forum

Paradoksalnie, pasujesz do wspolnego mianownika typu "narzekajacego".
        Typ, ktory wszedzie widzi zawisc, zazdrosc, jad - slowem, lubi narzekac (po
        definicje zwroc sie do hispaloli).
        Oswiece Cie - zawisc nie jest mielecka, tylko uniwersalna.
        A w Mielcu "Piekielka" juz nie ma.
        Jest tam bodajze Papillon.
        Mala rada - szukasz konstruktywnej krytyki - bron sie konstruktywna riposta.
        Pamietaj, z argumentami sie nie dyskutuje.

Pozdrawiam,
        Artur
    • tot1 Re: puls ????? 27.05.04, 10:17
      Też pracowałem w tym radiu (i w poprzednim też, pozdrawiam yapkovitza) i
      śmieszy mnie większość tych wypowiedzi. Albo to marna prowokacja, albo
      faktycznie jakiś zawiedziony radiowiec który myślał że jak odejdzie to sie
      wszystko rozpieprzy. A tu nagle coś zaczyna się dziać, no to trzeba im dowalić.
      Nie będę się wypowiadał ani czy jest dobrze czy źle, bo pewnie nie byłbym
      obiektywny, ale chcę wszystkim powiedzieć że znam osobiście K.Urbańskiego, i
      mimo że za nim nie przepadam to uważam że jest w tej chwili jedynym (no może
      jednym z trzech) w tym mieście człowiekiem który jest w stanie postawić to
      radio na nogi. Jeżeli jemu sie nie uda to nie pozostanie nic innego jak "zaorać
      i posiać żyto".... Więc wykażcie trochę cierpliwości...
      • yapkovitz Re: puls ????? 27.05.04, 14:27
        tot1 napisał:

> Też pracowałem w tym radiu (i w poprzednim też, pozdrawiam yapkovitza) i
        > śmieszy mnie większość tych wypowiedzi. Albo to marna prowokacja, albo
        > faktycznie jakiś zawiedziony radiowiec który myślał że jak odejdzie to sie
        > wszystko rozpieprzy. A tu nagle coś zaczyna się dziać, no to trzeba im
        dowalić.
        >
        > Nie będę się wypowiadał ani czy jest dobrze czy źle, bo pewnie nie byłbym
        > obiektywny, ale chcę wszystkim powiedzieć że znam osobiście K.Urbańskiego, i
        > mimo że za nim nie przepadam to uważam że jest w tej chwili jedynym (no może
        > jednym z trzech) w tym mieście człowiekiem który jest w stanie postawić to
        > radio na nogi. Jeżeli jemu sie nie uda to nie pozostanie nic innego
        jak "zaorać
        >
        > i posiać żyto".... Więc wykażcie trochę cierpliwości...

Tot tez pozdrawiam:)
        Moze bede za jakis czas w Mielcu to poslucham nowego brzmienia PULS-a.
        Zycze ludziom tworzacym to radio duzo szczescia i wiernych sluchaczy:)
      • tuti82 Re: puls ????? 29.05.04, 15:36
        tot1 napisał:

znam osobiście K.Urbańskiego, i mimo że za nim nie przepadam to uważam że
        jest w tej chwili jedynym (no może jednym z trzech) w tym mieście człowiekiem
        który jest w stanie postawić to radio na nogi. Jeżeli jemu sie nie uda to nie
        pozostanie nic innego jak "zaorać i posiać żyto"....

no to chyba trzeba zacząć siać,
        A swoją drogą to chyba jest więcej mielczan kórzy znają sie na rzeczy, nie
        tylko trzech jak piszesz/
    • ludwik_szesnasty Re: puls ????? 03.06.04, 09:50
      dawno tu nie zaglądałem, ale widze że dyskusja rozgorzała na dobre. Niestety,
      słucham radia od czasu do czasu i musze sie przychylić do wypowiedzi tutti82.
      Niestety od dłuuższego czasu nic sie nie zmienia, a nawet bym powiedział że
      poziom coraz słabszy. Muzyka średnia, jakies bajki czytane tak sobie, przegląd
      prasy dalej na poziomie amatorskim, i tak można wymieniać bez końca ale po co.
      Ktoś napisał: "dajcie im rok" - no to czekamy. Ale moim zdaniem to radio bez
      przyszłości i pewnie za rok to tylko wspomnienie po nim zostanie. Niekoniecznie
      dobre.
    • tampo Re: puls ????? 09.06.04, 09:50
      im dłużej słucham tym mocniej utwierdzam sie w przekonaniu że to kiczowate
      radio nie ma przyszłości. I nie chodzi o porównanie z RMF czy ZET-ką. Po prostu
      męczę się słuchając i zaraz uciekam na inną częstotliwość. To przykre, ale taka
      jest prawda panowie redaktorzy czy jak was tam zwać
      • blurb Re: puls ????? 09.06.04, 10:10
        Ta cała dyskusja o radiu przybiera kuriozalną i śmieszną formę. To powtarzanie
        w kółko jednego i tego samego, pisanie po to, żeby napisać, żadnych nowych
        myśli, nie wiem - no może nawet pomysłów od tych, którzy chcą by radio było
        lepsze, konkretów, zwykłe używanie sobie..."Słuchalem miesiąc temu i było źle,
        napisałem o tym, a co, słucham teraz i też jest źle i znów to piszę, posłucham
        za rok i pewnie tez będzie źle i też napiszę, obiecuję, bo juz dzis wiem, że to
        radio nie ma przyszłości". I tak w kółko. A ci którzy mają słuchać i tak
        słuchają i chyba jest ich w Mielcu niemało. Ci, którzy mają nie słuchać - nie
        będą słuchać i to normalne. Przełączajcie i spokój. Jeszcze sie taki nie
        urodził co, by wszystkim dogodził. Tyle, że to całe pisanie jednego i tego
        samego, no i czytanie robi się nudne. Pisanie co się ostatnio zmieniło w radiu
        na lepsze i co warto docenić też jest już nudne, więc nie piszę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka