jesar 03.12.07, 16:15 I znowu WIELKA OPONA w mojej skrzynce na płocie. Dylematu nie ma końca. Rozsiewa je STN-u Obrońca. Mszszonowskiej ci On nie lubi. Czy upór ten nas zbawi czy zgubi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grzybowaa Re: Ach te ulotki 03.12.07, 18:17 Jesar - weź mnie nie frustruj - znowu jakieś ulotki niektórzy dostają a w mojej skrzynce pustki :( Ile razy mam prosić o jakiekolwiek ulotki?? Odpowiedz Link Zgłoś
jesar Re: Ach te ulotki 07.12.07, 06:55 grzybowaa napisała: > Jesar - weź mnie nie frustruj - znowu jakieś ulotki niektórzy dostają a w mojej > skrzynce pustki :( > Ile razy mam prosić o jakiekolwiek ulotki?? Mieszkasz zbyt dalego od planowanej Mszczonowskiej a zbyt blisko nie planowanej STN. Pan K. działa logicznie a nie chaotycznie. Działa (rozsiewa) też zgodnie z zasadą przysłowiowej kropli i skały. Wczoraj (6.XI) druga oponka o identycznej treści wylądowała w mojej skrzynce. Zakotwiczony jestem w rejonie planowanej Mszczonowskiej, stąd to "szczęście". Zazdrościsz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
esscort Re: Ach te ulotki 07.12.07, 08:41 A ja dostałem ulotkę i zaczynam przypuszczać, że te stowarzyszenia przeciwpowodziowe z Dabrowy (których celem jest ochrona przed powodzią ludzi mieszkajacych nad Wisłą poprzez wyburzenie ich domów i zmuszenie do zmiany miejsca zamieszkania) przeżywaja jakiś rozłam wewnetrzny. Wizualizacja trasy Mszczonowskiej przekonuje wszystkich, z ktorymi rozmawiałem, do popierania tej trasy. Każdy wie, że narysowano trasę nieco wyolbrzymioną, ale gdy weźmie się na to poprawkę, to wyraźnie widać wszystkie zalety, jakie bedzie miała ta trasa dla ruchu samochodowego przez Łomianki. Skopiowalem 4 strone ulotki i rozpowszechniam ją wśród sąsiadów i znajomych. Chyba zapiszemy się do tajnej organizacji bajmota Odpowiedz Link Zgłoś
jeser Re: Ach te podobne Loginy 04.12.07, 09:50 jesar napisała: > > Czy upór ten nas zbawi czy zgubi? Szanowna(y) Jesar Czy oprócz trzech pierwszych i ostatniej litery loginu mamy jeszcze coś wspólnego. Ja budując swój login zastosowałem swoje literki z imienia i nazwiska. Dwie pierwsze litery to JE(rzy) a trzy kolejne od nazwiska SER(zysko). Tak powstał login JESER. Czy w twoim przypadku sytuacja była analogiczna, czy też inne przesłanki odegrały decydującą rolę. Odpowiedz Link Zgłoś
jesar Re: Ach te podobne Loginy 04.12.07, 10:43 Nie sądzę. Miałem przyjemność drzewiej spędzić dni parę w: www.secondcasa.com/100,800,400.php?LANG=PL&oid=14479&FT=1 stąd ten nick. Tak mi zapadło w pamięci to miejsce że i nazwa nie chciała ulecieć, więc ją "uwieczniłem" w postaci nicka. Jeżeli posądza mnie Pan, Szanowny Panie Jerzy o plagiat, myślę iż moje wyjaśnienie wystarczy. Aby Pana wprowadzić w dobry nastrój - dowcip ni z gruchy ni z pietruchy. Takie są najlepsze. Policjant: "Przekroczyła pani sześdziesiątkę!" Ona: "Ależ skąd! To ten kapelusz tak mnie postarza" Odpowiedz Link Zgłoś
turyfiury Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 15:15 jesar napisała: > Nie sądzę. Miałem przyjemność drzewiej spędzić dni parę w: > <a href="www.secondcasa.com/100,800,400.php?LANG=PL& > stąd ten nick. Tak mi zapadło w pamięci to miejsce że i nazwa nie > chciała ulecieć, więc ją "uwieczniłem" w postaci nicka. > > Występują w Google jeszcze dwa niewykorzystane podobne wyrazy jasar i jaser, które też z nudów można jakoś „ uwiecznić.” Odpowiedz Link Zgłoś
lolaxyz Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 16:07 jesar napisała: > Nie sądzę. Miałem przyjemność A jakiej płci osobnik? Odpowiedz Link Zgłoś
jesar Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 16:10 Fimale czyli wife. ;) Zawiedziona? Odpowiedz Link Zgłoś
lolaxyz Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 16:17 ... z zaburzeniami tożsamości płciowej :)) Nie schlebiaj sobie, niewielu jest amatorów na tego typu przypadki he he. Odpowiedz Link Zgłoś
lomek2 Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 15:58 Pewnie jest to Jan Serce, tylko mu sie litery poprzestawiały. :) Odpowiedz Link Zgłoś