Dodaj do ulubionych

Ach te ulotki

03.12.07, 16:15
I znowu WIELKA OPONA w mojej skrzynce na płocie.

Dylematu nie ma końca.
Rozsiewa je STN-u Obrońca.
Mszszonowskiej ci On nie lubi.
Czy upór ten nas zbawi czy zgubi?
Obserwuj wątek
    • grzybowaa Re: Ach te ulotki 03.12.07, 18:17
      Jesar - weź mnie nie frustruj - znowu jakieś ulotki niektórzy dostają a w mojej
      skrzynce pustki :(
      Ile razy mam prosić o jakiekolwiek ulotki??
      • jesar Re: Ach te ulotki 07.12.07, 06:55
        grzybowaa napisała:

        > Jesar - weź mnie nie frustruj - znowu jakieś ulotki niektórzy
        dostają a w mojej
        > skrzynce pustki :(
        > Ile razy mam prosić o jakiekolwiek ulotki??

        Mieszkasz zbyt dalego od planowanej Mszczonowskiej a zbyt blisko nie
        planowanej STN.

        Pan K. działa logicznie a nie chaotycznie.

        Działa (rozsiewa) też zgodnie z zasadą przysłowiowej kropli i skały.
        Wczoraj (6.XI) druga oponka o identycznej treści wylądowała w mojej
        skrzynce.

        Zakotwiczony jestem w rejonie planowanej Mszczonowskiej, stąd
        to "szczęście".

        Zazdrościsz? ;)
        • esscort Re: Ach te ulotki 07.12.07, 08:41
          A ja dostałem ulotkę i zaczynam przypuszczać, że te stowarzyszenia
          przeciwpowodziowe z Dabrowy (których celem jest ochrona przed
          powodzią ludzi mieszkajacych nad Wisłą poprzez wyburzenie ich domów
          i zmuszenie do zmiany miejsca zamieszkania) przeżywaja jakiś rozłam
          wewnetrzny. Wizualizacja trasy Mszczonowskiej przekonuje wszystkich,
          z ktorymi rozmawiałem, do popierania tej trasy. Każdy wie, że
          narysowano trasę nieco wyolbrzymioną, ale gdy weźmie się na to
          poprawkę, to wyraźnie widać wszystkie zalety, jakie bedzie miała ta
          trasa dla ruchu samochodowego przez Łomianki. Skopiowalem 4 strone
          ulotki i rozpowszechniam ją wśród sąsiadów i znajomych. Chyba
          zapiszemy się do tajnej organizacji bajmota
    • jeser Re: Ach te podobne Loginy 04.12.07, 09:50
      jesar napisała:

      >
      > Czy upór ten nas zbawi czy zgubi?

      Szanowna(y) Jesar
      Czy oprócz trzech pierwszych i ostatniej litery loginu
      mamy jeszcze coś wspólnego.
      Ja budując swój login zastosowałem swoje literki z
      imienia i nazwiska. Dwie pierwsze litery to JE(rzy) a trzy
      kolejne od nazwiska SER(zysko). Tak powstał login JESER.
      Czy w twoim przypadku sytuacja była analogiczna, czy też
      inne przesłanki odegrały decydującą rolę.
      • jesar Re: Ach te podobne Loginy 04.12.07, 10:43
        Nie sądzę. Miałem przyjemność drzewiej spędzić dni parę w:

        www.secondcasa.com/100,800,400.php?LANG=PL&oid=14479&FT=1
        stąd ten nick. Tak mi zapadło w pamięci to miejsce że i nazwa nie
        chciała ulecieć, więc ją "uwieczniłem" w postaci nicka.

        Jeżeli posądza mnie Pan, Szanowny Panie Jerzy o plagiat, myślę iż
        moje wyjaśnienie wystarczy.

        Aby Pana wprowadzić w dobry nastrój - dowcip ni z gruchy ni z
        pietruchy. Takie są najlepsze.

        Policjant: "Przekroczyła pani sześdziesiątkę!"
        Ona: "Ależ skąd! To ten kapelusz tak mnie postarza"
        • turyfiury Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 15:15
          jesar napisała:

          > Nie sądzę. Miałem przyjemność drzewiej spędzić dni parę w:
          > <a href="www.secondcasa.com/100,800,400.php?LANG=PL&
          > stąd ten nick. Tak mi zapadło w pamięci to miejsce że i nazwa nie
          > chciała ulecieć, więc ją "uwieczniłem" w postaci nicka.
          >
          >
          Występują w Google jeszcze dwa niewykorzystane podobne wyrazy
          jasar i jaser, które też z nudów można jakoś „ uwiecznić.”

          • jesar Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 15:53
            Lub skomentować, też z nudów.
        • lolaxyz Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 16:07
          jesar napisała:

          > Nie sądzę. Miałem przyjemność

          A jakiej płci osobnik?
          • jesar Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 16:10
            Fimale czyli wife. ;) Zawiedziona?
            • lolaxyz Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 16:17
              ... z zaburzeniami tożsamości płciowej :))
              Nie schlebiaj sobie, niewielu jest amatorów na tego typu przypadki
              he he.
      • lomek2 Re: Ach te podobne Loginy 06.12.07, 15:58
        Pewnie jest to Jan Serce, tylko mu sie litery poprzestawiały.
        :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka