Gość: Magda
IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl
20.02.02, 19:33
Niedługo skończę szkołę średnią i chciałabym iść do szkoły policealnej w
Warszawie. Wiąże się z tym to że potrzebowałabym pracy, chociaż można bardziej
powiedizec że chciałabym gdzieś pracować. Nie chodiz mi tu o biurową pracę czy
coś takiego, raczej chciałabym pracowac w barze, restauracji czy sklepie, coś
takiego na mój wiek. Tylko teraz nie wiem czy tam może dostać taką pracę
dziewczyna w moim wieku. I nie wiem jak pogodzić to z nauką. Wiem że nie będę
miała zajęć codziennie, ale też nie wiem czy uda mi się znaleść taką pracę
która będe mogła dopasować do mojego rozkładu zajęć. Szczerze mówiąc raczej
bardziej zalezy mi na pracy niż na szkole. Jednak szkołe i tak musze wybrać.
Zastanawiałam się cyz wziąść zajęcia dzienne czy wieczorowe. Nie wiem jak
byłoby najlepiej.
Z góry dziękuję za radę.