Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    11.08.10, 00:39
    czy korzystaliscie z abolicji??w latach 2003 - 2007 pracowalismy z
    mezem w Uk...wiem,ze czas skladania wnioskow uplynal 2009r.co jesli
    ktos nie zlozyl wniosku?
    Obserwuj wątek
      • doradca_euro-tax Re: abolicja 14.08.10, 01:55
        Witam,
        proponuję zapoznać się z lekturą
        TEGO
        ARTYKUŁU

        Pozdrawiam,
      • przeczytajbowarto Re: abolicja 30.11.12, 16:54
        Witam, jeśli ktoś chce szuka informacji na temat abolicji to zapraszam na mój blog Tekst linka
        • przemek266 Re: abolicja 24.02.14, 22:34
          Witam, jeśli ktoś chce szuka informacji na temat abolicji to zapraszam na mój blog Abolicja opasana jest pod linkiem przeczytajbowarto.blogspot.com/2012/11/abolicja.html

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka