mamakamyka 11.08.10, 00:39 czy korzystaliscie z abolicji??w latach 2003 - 2007 pracowalismy z mezem w Uk...wiem,ze czas skladania wnioskow uplynal 2009r.co jesli ktos nie zlozyl wniosku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doradca_euro-tax Re: abolicja 14.08.10, 01:55 Witam, proponuję zapoznać się z lekturą TEGO ARTYKUŁU Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
przeczytajbowarto Re: abolicja 30.11.12, 16:54 Witam, jeśli ktoś chce szuka informacji na temat abolicji to zapraszam na mój blog Tekst linka Odpowiedz Link Zgłoś
przemek266 Re: abolicja 24.02.14, 22:34 Witam, jeśli ktoś chce szuka informacji na temat abolicji to zapraszam na mój blog Abolicja opasana jest pod linkiem przeczytajbowarto.blogspot.com/2012/11/abolicja.html Odpowiedz Link Zgłoś