Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca z rosyjskim

IP: *.182.130.30.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.11.10, 17:00
    Ktos się orientuje jak to jest z tymi ogłoszeniami o prace. Jak jest w ogłoszeniu, ze wymagana znajomość rosyjskiego to wymagaja tez np. angola? Jak byłem na rozmowie, zapytali o jezyki, mówie że rosyjski dobrze w mowie, w pismie dostatecznie, a oni – jak z angielskim. Troche mnie zdziwiło, ze o to pytaja, bo w wymaganiach nic nie było takiego.
    Obserwuj wątek
      • tengababa Re: Praca z rosyjskim 21.11.10, 18:28
        Dyniek ile masz lat skoro znasz ruski a angielskiego nie umiesz? Ruski trudniejszy przecież
      • Gość: mistrzu taki jeden Re: Praca z rosyjskim IP: *.182.131.162.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.11.10, 18:48
        Angielski jest traktowany teraz niemal na równi z polskim. Kolezka miał identyczna sytuację, z tym ze na rozmowie pracodawca na dzien dobry rozpoczął rozmowe po angielsku. I tez nic nie było takiego w ogłoszeniu. Dzisiaj be znajomości angielskiego to padaka jest całkowita. Dyniu, wal na kurs angola bo będzie coraz trudniej.
        • Gość: ziemniaklandia na ch.j ten angielski bandzie niewolnikow za 1300 IP: *.chello.pl 21.11.10, 18:52
          pojebalo ich z tymi wymaganiami 99% nie bedzie slyszalo w pracy innego niz "ku..., zapie...c, zapie...c szybciej bo was wyjebie tepe cwoki"
          • Gość: abc no to do angielskiego dochodzi jeszcze łacina :(( IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.10, 19:03
        • Gość: dyniek Re: Praca z rosyjskim IP: *.146.138.54.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.11.10, 19:31
          A czy ja mówie ze nie znam? W ogłoszeniu podano, ze wymagana znajomośc rosyjskiego, wiec mnie zdziwilo, ze zapytali o angielski. Ja akurat sobie radze i w jednym i drugim wiec problemów wiekszych nie mam. Ale mnie zdziwiło bo powinni napisać.
          • jehudimenuhi Re: Praca z rosyjskim 21.11.10, 19:57
            Nie podają bo oszczedzaja na każdym slowie. Moj starszy jak pod koniec lat dziewięćdziesiątych robote stracil i nie mogl znaleźć roboty to zapisal się na angielski w koncu. I teraz konczy speak-upa, zadowolony jest, zaczal sie normalnie porozumiewac, dostal prace. Ale mowi ze jak za komuny by uczyli w szkolach to nie z robota dla takich pięćdziesięciolatków byloby duzo latwiej.
            • Gość: mistrzu taki jeden Re: Praca z rosyjskim IP: *.182.67.187.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.11.10, 20:51
              To szacuneczek dla ojca, ze mu się chciało. Wiekszość woli laske połozyć i mieć to w dupie. Ale i tak pewnie głupio jak wkoło sami młodzi a on starszy
              • jehudimenuhi Re: Praca z rosyjskim 21.11.10, 21:12
                Dokladnie to niepytalem ale poszli zapisac się w kilku i wzieli jakis kurs indywidualny i tylko czasem sa w większej grupie. Szczegolowo nie pytalem ale starszy zadowolony. No i się dogaduje calkiem spoko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka