Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

pierwsza praca

IP: *.play-internet.pl 29.11.11, 11:59
    mam pytanie, jakie są branże w których łatwiej jest znaleźć pierwszą pracę? słyszałem, że w Fast foodach można się załapać bez doświadczenia i czasami w call centres. To prawda? I jakie są jeszcze branże? Niestety nie mam prawka kat. C żeby iść na szofera, ani kasy, żeby iść na kurs. Pomóżcie proszę.
    Obserwuj wątek
      • Gość: kameleon007 Re: pierwsza praca IP: *.play-internet.pl 29.11.11, 14:02
        jak wyżej. z tym że na handlowca bezpośredniego ciężej się dostać bo warto mieć prawko dłużej niż 1rok, bo chcą "statecznych" młodych ludzi ;) a w telemarketingu ciężko się czasami pracuje. możesz sobie przeczytać tu tnij.org/oe72 tylko nie zrażaj się, bo nie tylko ciężka praca cię czeka, tylko czasem niezły ubaw ;) na niektórych portalach są nawet nagrania mp3 z rozmów i przy niektórych można się popłakać ze śmiechu ;)
      • Gość: rt doradca finansowy IP: *.elartnet.pl 29.11.11, 19:32
        na ten stolek biorą wszystkich , ale musisz miec bogatych znajomych i chyba zacięcie, Musisz mieć poprostu własna bazę klientów, żeby mieć kogo naciągać na produkty bankowe rożne. zazwyczaj karzą zaczynac naciągać najpierw własnych znajomych. Niestety "zawód" ten nie każdemu odpowiada, bo jest wątpliwy moralnie.
      • Gość: Aaa Re: pierwsza praca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.11.11, 21:12
        A nie myślałeś o sprzedaży, ale nie bankowości tylko np jako PH jakiejść firmy fmcg, czy agd. Tam zawsze kogoś potrzebują a ważniejsze są cechy charakteru.
        A jeżeli masz zacięcie techniczne, to popatrz po halach produkcyjnych...zawsze kogoś potrzebują. Na początek praca może mniej ambitna, ale z czasem idzie się wkręcić w coś co cie interesuje.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka