Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca ze srednim- gdzie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 15:07
    Mam srednie wyksztalcenie i czy ktos mnie przyjmie ??
    MOze wiecie cos o jakis przyjeciach do pracy za godziwe pieniadze
    Obserwuj wątek
      • Gość: gość Re: praca ze srednim- gdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.04, 11:56
        Szukałam pracy. Mam średnie wykształcenie. Ale szukałam w ogłoszeniach, w
        których napisane było WYMAGANIA: wykształcenie wyższe. Nie przeszkadzało mi to
        wysłać cv. Większość firm po prostu wskazuje w wymaganiach na wyższe
        wykształcenie i jęz. angielski. Nie sugeruj się tym (chyba że wskazanie dotyczy
        konkretnego kierunku, czy wydziału) Znalazłam pracę i jakoś brak wyższego nie
        był przeszkodą. Ani języka. Firmy "z urzędu" poszukują wykształconych erudytów.
        Nawet często zastanawiam się, czy wyższe i angielski daje się wymazać z
        formularza ogłoszeniowego? Możliwe, że nie ( ha, ha, ha) A poważnie, w
        większości ofert pracy wykształcenie wyższe nie jest potrzebne (brak
        wyszczególnionego kierunku oznacza, że przyjmą do pracy bez względu na
        wykształcenie (często zadaję sobie pytanie: przyjmą po AWF, Politechnice, czy
        absolwenta UW?), a może ze średnim?. Wystarczy mieć w sobie coś, co się
        spodoba, lub po prostu doświadczaenie. Ja ( z czego się cieszę) mam obie te
        właściwości. Wysyłaj cv i nie przejmuj się wykształceniem. Powodzenia
      • Gość: darek Re: praca ze srednim- gdzie IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.06.04, 14:08
        Witaj, nie posiadam wykształcenia wyższego, za to jestem obowiązkowy,
        zaangażowany i sumiennym pracownikiem. Doczekałem się stanowiska kierowniczego,
        mam pod sobą, nie lubię tego określenia, 15 ludzi. Dodam jszcze, że mam 29
        lata, 6 lat stażu pozytywne nastawienie i ciągle wysyłam swoje aplikacje. Nie
        macie pojęcia jaki to komfort mieć pracę i wybrzydzać na rozmowach
        kwalifikacyjnych. Chyma jestem na tym punkcie zboczony. Wiem jedno, że po
        rozmowie ze mną rekrutujący wiedzą, że są jeszcze ludzie którzy za najniższą
        krajową pracowaćnie będą. Chciałbym aby mnie podobnych było więcej, może
        naprawilibyśmy zepsutą machinę jaką jest rynek pracy.
        Pozdrawiam i nie patrz na swoje wykształcenie, raczej na ambicje, pracowitość,
        zaangażowanie,....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka