Gość: Ku przestrodze
IP: *.internetia.net.pl
12.12.12, 10:58
Witam,
Jako, że posty na innym portalu są redagowane i te negatywne usuwane tutaj zamieszczam prawdziwą opinię o tej firmie:
ILE MOŻNA ZAROBIĆ?
Odp: Mało, wypłata składa się z prowizji podstawowej + prowizji za sprzedaż czyli po prostu z PROWIZJI. Żeby dostać wypłatę trzeba zrobić odpowiedni próg sprzedażowy(oczywiście nie mały) jak go nie zrobisz dostajesz kilka stówek. Nawet jeśli uda ci się go zrobić to okaże się, że nie zrobiłeś np pkt B z tego planu i dostajesz lekko ponad tysiąc zł.
JAK WYGLĄDA CZAS PRACY?
Odp: Na rozmowie powiedzą ci, że jest to praca popołudniowa czyli od 13 do 16+ dojazd więc myślisz sobie, że fajnie o 12 wyjade a o 19 będę w domu. Niestety tak nie jest, spotkania są 3 dziennie o 13,16 i 19 każde spotkanie trwa te 2-3h. Fakt, że można tutaj dogadać się z działem telemarketingu i np nie będą ci umawiać spotkań na 19 no ale wtedy nie zrobisz planu bo najlepsze spotkania są wieczorami.Z tymi spotkaniami jest tak, że czasem ma się jedno spotkanie dziennie a czasem dwa, zdarzają się też 4 dziennie ale średnia jest te 3 dziennie. Dodatkowo trzeba rano iść na pocztę, żeby wysłać podpisane umowy i inne pierdoły, co jak masz pocztę kawałek od domu? Czy możesz podjechać tam służbowym samochodem w celach służbowych? Nie, nie możesz. Żeby dostać pełną wypłatę, trzeba pracować w weekendy, przecież tak robią najlepsi! Jeszcze ważna rzecz, gdy wrócisz do domu powinienes(możesz to zrobić rano ale rano już masz co robić!) rozliczyć się ze spotkań w specjalnym do tego programie bo inaczej nie pojedziesz na następne. Niby tylko chwila ale rano chwila potem chwila, wieczorem chwila i z tych chwil zbiera się godzinka, dwie dziennie
CZY MOŻNA WYKORZYSTYWAĆ SAMOCHÓD DO CELÓW PRYWATNYCH?
Odp: Tak, oczywiście ale musisz wykonywać plany miesięczne wtedy pozwolą ci wykorzystać te 50km miesięcznie.
JAK WYGLĄDA SZKOLENIE, EGZAMIN KOŃCOWY?
Odp: Szkolenie i te egzaminy to jest jedna wielka ściema. Celowo stwarzają taką otoczkę, żebyś się przejął i nauczył się porządnie(co jest akurat dobre). Egzamin kreowany jest na trudny ale tak naprawde tak nie jest. Oczywiście jedną osobę zwolnią no ale jak ewidentnie taka osoba nie umie poprowadzić takiej prezentacji i sprzedać produktu to po co im taki pracownik. Mieszka się u nich w budynku(mają kilka pokoi przystosowanych do tego) a jedzenie to już we własnym zakresie. Stan kuchni? Mikrofalówka i czajnik tylko.
CZY MOŻNA ZMIENIAĆ TEKST PREZENTACJI?
Tak, można to powiedzieć własnymi słowami
CO Z PARKINGIEM STRZEŻONYM?
Zwracają koszty parkingu do kwoty 150zł. Co jeśli mieszkasz w większym mieście w centrum gdzie ten parking jest droższy np 170zł czy zwrócą ci koszty? Odp: Zapomnij, oddadzą ci tylko 150zł, 20zł sam dopłacasz
CZY POLECIŁBYM PRACĘ W TEJ FIRMIĘ?
Nie, chyba że nie szanujesz własnego czasu i pieniędzy. Pracując rzetelnie poświęcasz na to 300h w miesiącu okazuje się, że na koniec braknie ci mniej lub więcej do planu to nie dostaniesz głównej prowizji za obrót a wtedy Kowalski ze średnią krajową zarobi więcej niż ty.
Ku przestrodze!
Pozdrawiam